KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Uudised ja pressiteated

Pressipäring saada aadressile press@estravel.ee. Kiiretes küsimustes helista 5030329.
 • Estraveli käive tegi augustis jälle rekordi

  09.09.2021

  Eesti ja Baltimaade suurima reisiagentuuri Estravel AS augusti müügikäive Eesti äriüksuses oli 3,4 miljonit eurot. Sellest kõrgem oli kuukäive viimati eelmise aasta veebruaris. Eelmine kriisiaegne rekord oli 3 miljonit eurot käesoleva aasta juulis.

 • Kinkekaartide statistika näitab vastupidist trendi arvatule

  06.09.2021

  Eesti suurima ja vanima reisibüroo Estraveli kinkekaartide (kinketšekkide) müügi ja lunastamise statistika Covid-pandeemia ajal näitab, et Eesti tarbijad ei ole kaotanud usku tulevikuks reisiteenuste ette ostmisesse reisibüroode kaudu. Pigem vastupidi – usk reisibüroodesse on suurenenud.

 • Estraveli juuli käive tegi 17 kuu rekordi

  10.08.2021

  Eesti ja Baltimaade suurima reisiagentuuri Estravel AS juuli müügikäive Eesti äriüksuses oli 3 miljonit eurot. Sellest kõrgem oli kuukäive viimati eelmise aasta veebruaris. Eelmine kriisiaegne rekord oli 2,8 miljonit eurot, mis saavutati käesoleva aasta juunis.

 • Estraveli juuni käive tegi 16 kuu rekordi

  14.07.2021

  Eesti ja Baltimaade suurima reisiagentuuri Estravel AS juunikuu müügikäive Eestis oli 2,8 miljonit eurot. Sellest kõrgem oli kuukäive viimati eelmise aasta veebruaris.

 • Estravelis kõikidelt reisiostudelt 5% cashbacki Sinu Inpay kontole!

  14.07.2021

  Maksa juuli lõpuni Estravelis Inpay kaardiga ja teenid 5% oma ostult kohe raha tagasi. Cashbacki laekub pangalt Sinu Inpay kontole peale reisiostu vormistamist.

 • Estravel on Eesti Olümpiakomitee piletipartner aastatel 2021–2024

  11.06.2021

  Rõõm on teada anda, et Estravel on Eesti Olümpiakomitee piletipartner aastatel 2021–2024!

 • Estravel sõlmis edasimüügilepingu suure reisikorraldajaga

  10.06.2021

  Eesti turule on sisenenud uus reisikorraldaja Coral Travel ja alates juunist on võimalik nende poolt opereeritavaid reise osta Baltimaade suurimast reisiagentuurist Estravelist.

 • Estravel on liitunud heategevusliku kampaaniaga “Teeme Pai”

  08.06.2021

  Estravel on liitunud heategevusliku kampaaniaga “Teeme Pai” kus Eesti turismiettevõtted saavad pakkuda oma teenuseid meditsiinitöötajatele PAI raha eest.

 • Estravel panustab ka sel aastal kodumaise puhkuse propageerimisse

  27.05.2021

  Kuigi sel suvel saab reisida mitmesse armastatud puhkusesihtkohta välismaal, sh Türgi, Bulgaaria ja Kreeka, otsustas Estravel panustada just kodumaal ja lähipiirkonnas puhkamise tutvustamisele.

 • Türgi pakettreisid rekordiliselt odaval tasemel – viimati nähti Eestis selliseid hindu krooniajal

  12.05.2021

  Türgi pakettreiside hinnad, kuhu kuuluvad nii lennud, majutus kui muud teenused, on langenud väga soodsaks. Nädalase pakettreisi hind kukkus selle nädala algul isegi alla 200 euro. Hetkel on soodsaim saadaolev hind alates 204 €.

 • 10 olulist punkti, millele peab enne reisile minekut mõtlema

  21.04.2021

  Ülemaailmne tervisekriis ja sellega kaasnenud reisipiirangud on kestnud juba rohkem kui aasta, kuid õhus on selgeid märke, et helgemad ajad on peagi saabumas. Reisimine on jätkuvalt väga oluline osa inimeste elust, olgu see siis perekondlikel põhjustel, tööalaselt või turismi eesmärgil. Eesti ja Baltikumi suurima reisibüroo Estraveli reisikonsultandid annavad igapäevaselt inimestele nõu, kuidas ja millistel tingimustel on võimalik praegu reisida. Toome välja 10 olulist punkti, millele tuleks kindlasti enne reisile minekut mõelda.

 • Välisministeerium tunnustas Anne Samliku teeneteristiga

  21.01.2021

  Täna (21.01.2021) tunnustas välisminister Urmas Reinsalu (Isamaa) välisministeeriumi teeneteristiga diplomaate, ajakirjanikke, ettevõtjaid, endisi ja praeguseid välisministreid ning ühiskonnategelasi, kes on panustanud Eesti iseseisvuse kindlustamisse ja huvide edendamisse maailmas.

 • Muudatused Eestisse sisenemisel ja eneseisolatsiooni meetmes

  15.01.2021

  Valitsus muutis neljapäeval (14.01) Eestisse sisenemise ja eneseisolatsiooni meetmeid ning nende järgi ei pea alates reedest (15.01) enda liikumist piirama Islandilt, Soomest ja Kreekast Eestisse saabujad.

 • Planeeritav reisiettevõtete toetusmeede soosib mikrofirmasid* ja nörritab suuremaid

  08.01.2021

  Kolmapäeval avaldas EAS turismisektori erialaliitudele planeeritava toetusmeetme projekti (manuses), mis on kinnitamata info kohaselt saanud valitsuse põhimõttelise heakskiidu.

 • Estravel on Eesti ihaldusväärseimate tööandjate hulgas

  04.01.2021

  Selgusid kümnendi Eesti ihaldusväärseimad tööandjad. Eesti ihaldusväärseimate tööandjate valimisse on viimase kümne aasta jooksul oma panuse andnud rohkem kui 50 000 töövõtjat ja kokkuvõtvasse armastatuimate tööandjate edetabelisse jõudis 35 erinevat organisatsiooni. Estravel on tabelis 31. kohal.

 • ECDC ei soovita saabuvate lennureisijate testimise ega karantiini nõuet

  03.12.2020

  ECDC (Haiguste Ennetamise ja Tõrje Euroopa Keskus) ja EASA (Euroopa Lennundusohutusamet) avaldasid eile ühiselt uued juhised Euroopa Liidu liikmesriikidele.

 • Eestisse saabuja saab nüüd ankeeti täita ka elektrooniliselt

  24.11.2020

  Alates 18. novembrist saavad Eestisse saabujad eneseisolatsiooniks vajalikke andmeid edastada ka elektrooniliselt.

 • Kuhu saab Eestist novembris reisida turismi eesmärgil?

  03.11.2020

  Reisida on võimalik ka praegu, väga lihtsalt ja paljudesse riikidesse, kuid selleks tuleb olla kursis pidevalt muutuva infoga.
  Reisihuviliste elu lihtsustamiseks toob Baltikumi suurim reisibüroo Estravel välja valiku riikidest, kuhu reisimine on praegu võimalikult vähese bürokraatiaga lubatud ja kuhu leiab Tallinnast ka enam-vähem mugavaid lennuühendusi.

 • Valitsus leevendas Eestisse saabumisel eneseisolatsiooni jäämise nõudeid

  09.10.2020

  Valitsus leevendas täna (09.10.2020) oluliselt koroonaviiruse tõrjeks rakendatavaid reisimispiiranguid: edaspidi tuleb eneseisolatsiooni jääda vaid inimestel, kes saabuvad Eestisse riikidest, mille nakatumisnäitaja on üle 50 või Eesti vastavast näitajast üle 1,1 korra kõrgem.

 • Miks on vaja reisikonsultante?

  24.09.2020

  Alates 2020. aasta kevadest on turism ja reisimine muutunud kogu maailmas. Estravel viis augustikuus läbi ulatusliku reisiteemalise küsitluse, milles uuris, kas ja kuidas on inimeste reisiharjumused seoses koroonakriisiga muutunud. Uuringus osales ligi 6000 inimest ning küsitlusest tuli välja, et erinevate reisipiirangute tõttu jäid ca 60 protsendil vastajatest reisiplaanid tegemata ning ca 20 protsendil vastajatest planeeritud reis tühistati. Just sellepärast on saanud nüüd eriti oluliseks kvalifitseeritud ja kogemustega reisikonsultandi töö, kes oskab vajalikku reisimisega seotud infot jagada.