KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Traveller

Traveller on suurim eestikeelne reisiajakiri.

NB! Seoses turismisektori keerulise olukorraga ajakiri Traveller ajutiselt ei ilmu.

Ajakirja väljaandjaks on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo Estravel, mis on erineval kujul reisiajakirju välja andnud juba alates 2000. aastast. Kui varasemalt välja antud Estravelleri-nimeline ajakiri oli suunatud peamiselt Estraveli klientidele, siis uutmoodi Traveller on üldhuvitav reisiajakiri, mis on hinnaga 4.90 eurot müügil lehelettidel üle Eesti. Samuti on Traveller müügil kõigis Estraveli reisibüroodes üle Eesti ning e-poes reisikaubad.ee.

Traveller pakub reisivale inimesele põnevat lugemist ja kasulikke soovitusi. 100-leheküljelises ajakirjas räägivad oma reisielamustest tuntud persoonid ja kogenud reisijad, jagatakse hooajalisi sihtkohasoovitusi ning reisimist mugavamaks ja soodsamaks muutvaid nippe.

Traveller ilmub kokku 100 leheküljel kaks korda aastas (märtsis ja oktoobris), tiraaž on 15 000 eksemplari. Esimene Travelleri number ilmus 20. oktoobril 2017.

Estraveli Kuldkaardi omanike postkastidesse jõuab ajakiri Traveller tasuta, kui oled eelmisel kalendriaastal ostnud Estravelist reisiteenuseid vähemalt 350 euro eest.

Loe ajakirja Travelleri 2020 kevad-suvi.

traveller-kevad-suvi-2020

Ajakirja värske numbri esikaas, kevad-suvi 2020

 

 

 

Vaata ka varasemaid ajakirju Traveller ja Estraveller.

Toimetuse kontakt: traveller@estravel.ee