KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Reisikaubad.ee

Estraveli reisikaubamaja on mõeldud kõigile, kes planeerivad reisi ja vajavad selle õnnestumiseks reisitarbeid ja -tooteid, olgu selleks siis päikesekreem, raamat sihtriigi kohta, reisikohver või muu tarvilik ese.

SUUR LÕPUMÜÜK!
Reisikaubad.ee sulgeb aadressil Suur-Karja 15 asuva esinduskaupluse ning füüsilise poe sulgemise tõttu algas 1. novembril kaupluse tühjendusmüük. Kõik kaupluses olevad reisikohvrid on tavahinnast 50% soodsamad. Kiirusta, sest kohvreid on piiratud koguses ja nii madalaid hindu ei ole võimalik leida mitte kusagilt mujalt.

Tule meile külla! Oleme avatud E-R kell 10.00-17.00.
NB! Reisikaubad.ee jääb e-poena alles ega kao kuhugi!

 

 

Reisikaubamaja partneriteks on Echolac Nordic, Samsonite Eesti, DES STUDIO OÜ, Gasell, Sandman Grupp, MATKaSPORT, Knutsson AS, BDP Eesti OÜ, Anobion, Rahva Raamat ja paljud teised. Logistikapartnerid on Boomerang ja Omniva. Lisaks reisikaupadele saab e-poest osta ja lunastada Estraveli kinkekaarte. Estraveli kinkekaardi kehtivusaeg on pikk – lausa 30 kuud alates vormistamishetkest. Alates septembrist 2018 on Reisikaubad.ee varustatud Eesti E-kaubanduse Liidu väljastatud usaldusmärgisega “Turvaline ostukoht”.