Kinkekaardi tingimused

Kinkekaardi pakkujaks on Estravel AS, registrikood 10325720, aadress Suur-Karja 15, Tallinn, 10140, telefon 626 6222, e-post estravel@estravel.ee (edaspidi Estravel).

KINKEKAART:

  •  on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib universaalse maksevahendina reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estravel Grupi reisibüroodes üle maailma;
  • väljastatakse ostja poolt tehtud ettemakse suuruses vahemikus 30 kuni 3000 eurot ja elektrooniliselt saadetud kinkekaardi puhul vahemikus 30 kuni 1000 eurot. Estravel kinkekaarti väljastavad kõik Estraveli reisibürood Eestis. E-poest ostetud kinkekaart edastatakse kliendi poolt määratud e-posti aadressil elektrooniliselt;
  •  ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav ükskõik kelle poolt, kes esitab kaardi või sellel olevad turvakoodid esmakordselt Estravelile makse sooritamiseks enne kaardil olevat tähtaega. Reisiteenus/lend ise, mille eest makstakse, võib toimuda ka peale nimetatud tähtaega. Kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida Estraveli reisibüroodes;
  •  ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kui kinkekaardiga tasutava reisiteenuse hind on väiksem kui kinkekaardi väärtus, või muutub selleks peale tellimuse muutmist ja/või tühistamist, saab ühes tellimuses tekkivat või vabanevat ülemakse summat kasutada muu või uue tellimuse eest tasumiseks/ettemaksuks sama Estraveli büroo kaudu, kuid ainult kuni kinkekaardil näidatud algse kehtivusajani. Sarnaselt algse tellimusega, võib muus/uues tellimuses olev reis/lend toimuda peale kinkekaardi kehtivuse tähtaega.
  • Kui kinkekaardiga tasutud kogu tellimus tühistatakse kliendist sõltuvatel põhjustel, siis võib klient saada tagasimakse uue kinkekaardina, kuid sellisel juhul on uue kinkekaardi kehtivusaeg sama, kui algselt kasutatud kinkekaardil. Kui tühistamine toimub kliendist sõltumatutel põhjustel, on uue kinkekaardi kehtivusaeg nagu tavalise uue kinkekaardi puhul (30 kuud).
  • Uue paberkaardi vormistamisel lisandub teenustasu.

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele kliendiga ühenduse võtmise eesmärgil. Andmete vastutav töötleja on Estravel.

Kinkekaardi säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi ostjale ei hüvitata. Tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

Kinkekaardi ametlik pakkuja on Estravel AS, registrikood 10325720, aadress Suur-Karja 15, Tallinn, 10140, telefon 626 6222, e-post estravel@estravel.ee

24/7 reisiabi 6 266 266, www.estravel.ee

Hoia oma kinkekaarti sama hoolega kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga.

Kust osta?

Kinkekaarti saab osta kõikidest Estraveli büroodest ja reisikaupade e-poest reisikaubad.ee. E-poest ostetud kinkekaart saadetakse elektrooniliselt (PDF-fail) tellija e-posti aadressile.

Lisainfo telefonil 6 266 266 või e-mailil estravel@estravel.ee.

Estravel soovitab

Talv 2019/20 müük avatud!

Müügis on populaarseimad sihtkohad Hurghada, Sharm El Sheikh ja Tenerife.

Varajase tellija hinnad 31. maini kuni 50% soodsamad!

Novatours
Esimesed 3 sihtkohta
al 329
või al 30 €/kuu

Võrratult maitsev kahekäiguline õhtusöök Rannahotelli restoranis koos majutusega pargi- või merevaatega toas.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 27.04.2019.

Rannahotell
Majutus ja õhtusöök
Küsi pakkumist
Novatoursi sünnipäevahinnad

Eriti soodsad pakkumised Mandri-Tuneesiasse ja Djerba saarele, Montenegrosse ning Horvaatiasse.

Mai, juuni ja juuli väljumiste soodushinnad

Mai-juuli reisid
Tuneesia ja Aadria meri
al 269
või al 24 €/kuu
Algusega Stockholmist

Lenda teisele poole maakera maailma ühe tipplennufirma luksuslikus äriklassis! 

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Äriklassis Okeaaniasse
al 2499
või al 227 €/kuu
Pärnu Restoranide Nädal

Villa Ammende kokad eesotsas Herkki Ruubeliga ootavad külla ka kaugemalt tulijaid!

Eripakkumine kehtib majutuseks 06.–14.04.2019 (v.a 12.04).

Villa Ammende
Eripakkumine
al 129
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!