Kinkekaardi tingimused

Kinkekaardi pakkujaks on Estravel AS, registrikood 10325720, aadress Suur-Karja 15, Tallinn, 10140, telefon 626 6222, e-post estravel@estravel.ee (edaspidi Estravel).

KINKEKAART:

  •  on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib universaalse maksevahendina reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estravel Grupi reisibüroodes üle maailma;
  • väljastatakse ostja poolt tehtud ettemakse suuruses vahemikus 30 kuni 3000 eurot ja elektrooniliselt saadetud kinkekaardi puhul vahemikus 30 kuni 1000 eurot. Estravel kinkekaarti väljastavad kõik Estraveli reisibürood Eestis. E-poest ostetud kinkekaart edastatakse kliendi poolt määratud e-posti aadressil elektrooniliselt;
  •  ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav ükskõik kelle poolt, kes esitab kaardi või sellel olevad turvakoodid esmakordselt Estravelile makse sooritamiseks enne kaardil olevat tähtaega. Reisiteenus/lend ise, mille eest makstakse, võib toimuda ka peale nimetatud tähtaega. Kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida Estraveli reisibüroodes;
  •  ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kui kinkekaardiga tasutava reisiteenuse hind on väiksem kui kinkekaardi väärtus, või muutub selleks peale tellimuse muutmist ja/või tühistamist, saab ühes tellimuses tekkivat või vabanevat ülemakse summat kasutada muu või uue tellimuse eest tasumiseks/ettemaksuks sama Estraveli büroo kaudu, kuid ainult kuni kinkekaardil näidatud algse kehtivusajani. Sarnaselt algse tellimusega, võib muus/uues tellimuses olev reis/lend toimuda peale kinkekaardi kehtivuse tähtaega.
  • Kui kinkekaardiga tasutud kogu tellimus tühistatakse kliendist sõltuvatel põhjustel, siis võib klient saada tagasimakse uue kinkekaardina, kuid sellisel juhul on uue kinkekaardi kehtivusaeg sama, kui algselt kasutatud kinkekaardil. Kui tühistamine toimub kliendist sõltumatutel põhjustel, on uue kinkekaardi kehtivusaeg nagu tavalise uue kinkekaardi puhul (30 kuud).
  • Uue paberkaardi vormistamisel lisandub teenustasu.

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele kliendiga ühenduse võtmise eesmärgil. Andmete vastutav töötleja on Estravel.

Kinkekaardi säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi ostjale ei hüvitata. Tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

Kinkekaardi ametlik pakkuja on Estravel AS, registrikood 10325720, aadress Suur-Karja 15, Tallinn, 10140, telefon 626 6222, e-post estravel@estravel.ee

24/7 reisiabi 6 266 266, www.estravel.ee

Hoia oma kinkekaarti sama hoolega kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga.

Kust osta?

Kinkekaarti saab osta kõikidest Estraveli büroodest ja reisikaupade e-poest reisikaubad.ee. E-poest ostetud kinkekaart saadetakse elektrooniliselt (PDF-fail) tellija e-posti aadressile.

Lisainfo telefonil 6 266 266 või e-mailil estravel@estravel.ee.

Estravel soovitab

Broneeri Azamara kruiis enne 31.07.2019 ning koged luksust suurepärase hinnaga!

Tutvu pakkumise ja näidismarsruutidega lähemalt!

Azamara kruiisid
Kruiisid kuni -30%
al 912
või al 83 €/kuu

Estravelist saad tellida festivalipiletid koos majutusega Solo Sokos Estoria hotellis.

Festival toimub 09.–18.08.2019.

Birgitta Festival
Majutus koos etendusega
al 158
või al 14 €/kuu

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 8 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 01.07.2019.

airBaltic
Jaanipäeva allahindlus
al 89
11. oktoober 2019

Reedel, 11. oktoobril toimub Tallinki 30. ja kruiisilaeva Baltic Queeni 10. sünnipäevale pühendatud erireis, kus kõlab ansambli Queen muusika.

Queeni erireis Stockholmi
al 23.75
Varajase tellija soodustus

Varajase tellija soodustus kuni 31.07.2019.

Reisid väljuvad 29.01.2020 ja 19.02.2020, kestus 14 ööd

Puhka Lõuna-Tais
Kahenädalane pakett
al 1360
või al 123 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis