Kuldkaart ja ärikliendid

Estraveli eraklientidel on võimalus liituda püsiklientide lojaalsusprogrammiga, mille tunnuseks on Estraveli Kuldkaart. Lepinguliste äriklientide töötajad saavad vormistada Kuldkaardi soodustingimustel.

Kuldkaart võimaldab:

  • hinnasoodustusi eraklientidele Estravelis ja paljude partnerite juures,
  • koguda boonuspunkte reisiostudelt ja lunastada nende eest erinevaid preemiaid,
  • saada iganädalasi sooduspakkumisi e-maili teel ja kliendiajakirja Traveller aktiivsetele tellijatele otse koju.

Estraveli Kuldkaart on nüüd ka TASUTA mobiilne kliendikaart!

Tegemist on Telia uudse tehnoloogilise lahendusega mTasku. Laadi endale alla mobiilne kliendikaart ning saad edaspidi plastikkaardi asemel kasutada meie koostööpartnerite juures oma telefoni.

Äriklientide võimalused

Estraveli lepinguliste klientide töötajatel on võimalus liituda Kuldkaardi püsikliendiprogrammiga soodushinnaga 9 € . Selleks tuleb Kuldkaardi avalduse täitmisel märkida ära lepingulise ärikliendi nimi ja plastikkaart saadetakse avalduses märgitud aadressile 3-4 nädala jooksul.

Ettevõttel on võimalik taotleda Kuldkaarte oma töötajatele, tasudes selle eest arvega. Kuna kaardid jäävad töötajate omandiks, tuleb nende hind arvestada töötajate erisoodustuseks ning tasuda ka tulu- ja sotsiaalmaks.

Kui soovid Kuldkaarte tellida suuremale hulgale töötajatele, siis palun teata oma soovist Estraveli Kuldkaardi osakonda e-mailil kuldkaart@estravel.ee või telefonil 626 6350.