Viisainfo

Reisi planeerides ja sihtkohta valides ei ole sugugi vähemtähtis info, mis puudutab antud riiki sisenemise tingimusi. Kas on vaja viisat? Kas piisab vaid eelnevalt reisiloa või e-viisa vormistamisest internetis või on vaja dokumendid saatkonda saata?

Kas saatkond asub Eestis, Soomes või hoopis kaugemal? Kõiki neid tingimusi arvesse võttes kujuneb viisa vormistamiseks ka arvestatav ajakulu. Kindlasti tuleb tähelepanu pöörata enne reisi planeerimist lisaks viisa vajalikkusele ka dokumendi olemasolule ja kehtivusele. Kas antud riiki on võimalik siseneda vaid ID-kaardiga või on siiski passi vaja? On riike, mis aksepteerivad näiteks vaid biomeetrilist passi. Kui kaua peab reisidokument kehtima? Lastega reisides on oluline teada, et olenemata vanusest peab ka kõigil lastel olema isiklik reisidokument. Ära jäta dokumentide ja viisainfo kontrollimist viimasele minutile.

 Tarbijakaitse-alane teadaanne:

  1. Estravel annab endast parima, et hoida siin leheküljel olev informatsioon ajakohasena. Sellest hoolimata ei saa Estravel garanteerida info õigsust, kuna saatkonnad ja konsulaadid võivad muuta viisataotlemise tingimusi, tähtaegu ja riigilõive ilma teenuseosutajaid teavitamata.
  2. Iga riigi viisa taotlemine on protsess, kus juriidilisest seisukohast osaleb 2 osapoolt: sihtriik (institutsioonina) ja reisija (üksikisikuna). Estraveli võimalik osalus viisaprotsessis on kaudne ja piirneb (a) mittesiduva konsultatsiooni andmisega vajaminevate dokumentide kohta ning (b) kliendi poolt vomistatud avalduse ja -hangitud saatedokumentide toimetamises Estraveli büroost vastava riigi saatkonda ja tagasi. Viisataotluse töötlemise protsessi üle puudub Estravelil roll.
  3. Eelnevast tulenevalt ei võta Estravel AS juriidilist ega moraalset vastutust mistahes vôimalike kahjude suhtes, mida klient kannab seoses viisa väljastamise vôi mitteväljastamisega antud reisijale sihtriigi poolt. Samuti ei vastuta Estravel juhumi eest, kui vastava riigi (saatkonna) esindajate poolt ja/vôi nende valduses olles on rikutud vôi kaotatud kliendi pass.
  4. Reisibüroo Estravel ei vormista õppe- ega äriviisasid.
  5. Väljaspool Tallinna ja Helsingit saame viisateenust osutada ainult siis, kui seoses reisiga on Estravelist ostetud viisat vajavasse riiki lennupilet või pakettreis.
  6. Viisaga seotud küsimused ja päringud saada e-mailile viisa@estravel.ee või helista 6 266 266.

 

Estravel soovitab

Arensburgi motivatsioonipakett sisaldab konvenrentsiruumi kasutust, majutust ja toitlustust, spaa külastust ning põnevaid tegevusi Kuressaares.

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2019.

Arensburg Spa
Motivatsioonipakett
al 601
või al 55 €/kuu
Eripakkumine!

Estravelist broneerides pakume kingitusena juurde ühe lisateenuse valikust.

Pakkumine kehtib koosolekute pidamiseks 01.12.2018–30.03.2019.

Swissotel
Koosolekupaketid
al 32
Eripakkumine!

Küla Villas on koolituste ja seminaride korraldamiseks innustav õhkkond.

Eripakkumine Estraveli klientidele: meilt tellides kahekäiguline lõuna tasuta!

Küla Villa
Seminaripakett
al 455
või al 41 €/kuu

Autorent - planeeri oma aeg ise!

Saadaval ka autorent ja tranfeer koos juhiga.

Autorent - kiire ja mugav
al 38
Estraveli klinetidele erihind!

Estraveli kliendile aasta lõpuni uue hotelliga tutvumiseks erihinnaga konverentsiruumid ja majutus.

Eripakkumine kehtib konverentside pidamiseks ja majutuseks novembris ja detsembris.

Metropol Spa
Konverentsid ja majutus
al 45
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!