Viisainfo riikide kaupa

   1. Reisi planeerides ja sihtkohta valides ei ole sugugi vähemtähtis info, mis puudutab antud riiki sisenemise tingimusi. Kas on vaja viisat? Kas piisab vaid eelnevalt reisiloa või e-viisa vormistamisest internetis või on vaja dokumendid saatkonda saata?
   2. Kas saatkond asub Eestis, Soomes või hoopis kaugemal? Kõiki neid tingimusi arvesse võttes kujuneb viisa vormistamiseks ka arvestatav ajakulu. Kindlasti tuleb tähelepanu pöörata enne reisi planeerimist lisaks viisa vajalikkusele ka dokumendi olemasolule ja kehtivusele. Kas antud riiki on võimalik siseneda vaid ID-kaardiga või on siiski passi vaja? On riike, mis aksepteerivad näiteks vaid biomeetrilist passi. Kui kaua peab reisidokument kehtima? Lastega reisides on oluline teada, et olenemata vanusest peab ka kõigil lastel olema isiklik reisidokument. Ära jäta dokumentide ja viisainfo kontrollimist viimasele minutile.
   3. Vaata ka: viisateenuse tingimused.

 Tarbijakaitse-alane teadaanne:

 1. Estravel annab endast parima, et hoida siin leheküljel olev informatsioon ajakohasena. Sellest hoolimata ei saa Estravel garanteerida info õigsust, kuna saatkonnad ja konsulaadid võivad muuta viisataotlemise tingimusi, tähtaegu ja riigilõive ilma teenuseosutajaid teavitamata.
 2. Iga riigi viisa taotlemine on protsess, kus juriidilisest seisukohast osaleb 2 osapoolt: sihtriik (institutsioonina) ja reisija (üksikisikuna). Estraveli võimalik osalus viisaprotsessis on kaudne ja piirneb (a) mittesiduva konsultatsiooni andmisega vajaminevate dokumentide kohta ning (b) kliendi poolt vomistatud avalduse ja -hangitud saatedokumentide toimetamises Estraveli büroost vastava riigi saatkonda ja tagasi. Viisataotluse töötlemise protsessi üle puudub Estravelil roll.
 3. Eelnevast tulenevalt ei võta Estravel AS juriidilist ega moraalset vastutust mistahes vôimalike kahjude suhtes, mida klient kannab seoses viisa väljastamise vôi mitteväljastamisega antud reisijale sihtriigi poolt. Samuti ei vastuta Estravel juhumi eest, kui vastava riigi (saatkonna) esindajate poolt ja/vôi nende valduses olles on rikutud vôi kaotatud kliendi pass.
 4. Reisibüroo Estravel ei vormista õppe- ega äriviisasid.
 5. Väljaspool Tallinna ja Helsingit saame viisateenust osutada ainult siis, kui seoses reisiga on Estravelist ostetud viisat vajavasse riiki lennupilet või pakettreis.
 6. Viisaga seotud küsimused ja päringud saada e-mailile viisa@estravel.ee või helista 6 266 266.
 

Estravel soovitab

Tallink City Hotel
Seminaripakkumine
Küsi pakkumist

Kui sul on vaja külastada mitut Saksa linna või põigata Saksamaa naaberriikidesse, on rongisõit ajavõit.

Näidisena mõned populaarsemad marsruudid algusega Frankfurdist, Berliinist ja Münchenist.

Mugavalt rongiga
Saksamaa linnade vahel
al 21.3
UUS!

Balti jaamahoone teisel korrusel avati Tallinna linna kõige uuem seminariruum, mis mahutab kuni 65 inimest.

Pakkumine kehtib kuni 01.05.2019.

Seminariruum
Balti jaamas
al 29
Erihinnaga ruumi rent!

Estraveli klientidele on kuni 31. maini uue seminariruumiga tutvumiseks erihinnaga ruumi rent!

Tule ja peatu talviseks mõttelennuks Pühajärvel vastvalminud Lõuna-Eesti moodsaimas seminariruumis.

Seminar Pühajärvel
al 100

Amsterdam, Birmingham, Brüssel, Düsseldorf, Frankfurt, Genf, Köln, Kopenhaagen, London, Manchester, Oslo, Rooma, Stockholm, Zürich, Viin.

Lennujaamarongid
Euroopa suurlinnades
al 12.4
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!