Innustusreisid

Kaasaegses ettevõttes on üha olulisem leida võimalusi kollektiivi motiveerimiseks ka muuga kui palganumbriga. Innustusreis on suurepärane võimalus oma töötajaid tunnustada ja innustada. Sisult võib tegemist olla kas tavalise vastavalt firma soovidele ja vajadustele kokku pandud grupireisiga või siis ajurünnaku ühendamisega puhkuse ja meelelahutusega.

Innustusreis (incentive trip) annab võimaluse harjunud keskkonnast eemal ideid genereerida ja olemasolevaid strateegiaid värske pilguga vaadata ning ümber hinnata. Samuti on see suurepärane võimalus õppida kolleege tundma väljaspool tavapärast keskkonda.

Innustusreisi võib organiseerida oma kollektiivile, aga miks ka mitte klientidele või partneritele. Estraveli pikaajalised kogemused ja suur partnerite võrk aitavad meil leida sobiva sihtkoha ja panna kokku programmi just vastavalt teie soovidele ja vajadustele. Alati ei olegi tarvis sõita sooja mere äärde, vaid toredaid kohti ja võimalusi leiab siinsamas Eestiski.

Oma innustusreiside kokkupanemisel lähtume alati võimalusel jätkusuutlikkuse põhimõttest ja püüame kõikide reiside osana pakkuda kohalike väiketootjate teenuseid ja tooteid.

Innustusreiside kohta küsi lisainfot aadressil groups@estravel.ee või telefonil 626 6282.