Lennupiletid

Estravel pakub võimalust lennupileteid osta nii iseteeninduslikus korras kui professionaalse nõustaja abil. Esimene on ideaalne lihtsamate marsruutide puhul ning siis, kui soovitud lennud on täpselt teada. Teist võiks eelistada siis, kui on tegemist veidi keerulisemate soovidega.

Soovitame põhjalikult uurida, milline teenus peitub ühe või teise lennuhinna taga. Mõnel juhul võivad esmapilgul soodsama hinnaga kaasneda täiendavad tasud näiteks pagasi lisatasu, pardateeninduse või lennule registreerimise eest. Seevastu võib veidi kallim hind eelmainitut juba sisaldada ning annab võimaluse reisida mugavama lennukitüübiga.

Lendamine tähendab tavaliselt lisaks lennupiletile ka bussi- või rongipiletit lennujaamast sihtlinna. Lingi linnatransport tagant leiad valiku pileteid, mida meilt on võimalik tellida.

Lennupiletite tellimine

Estravel pakub oma äriklientidele mugavat, kiiret ja turvalist viisi ametireiside broneerimiseks ärikliendi e-poes. Lisaks saad kasutada erinevaid soodustusi ning firmakrediiti. Juhul, kui Sa ei ole veel registreeritud äriklliendi e-poe kasutaja, saad tellimuse vormistada ka alloleval lingil. Loomulikul on alati abiks ka meie kogenud reisikonsultandid.

Kas broneerida ise või kasutada reisikonsultandi abi?

Iseteenindus- ehk online– keskkonnast ostmine on kiire ja mugav sobides lihtsamate marsruutide puhul ning siis, kui soovitud lennud on täpselt teada. Reisikonsultanti võiks eelistada siis, kui on tegemist veidi keerulisemate soovidega. Reisikonsultant annab lisainfot ja aitab lahendada võimalikud erisoovid.

Loe lähemalt, millised on iseteeninduse ja reisikonsultandi abi kasutamise eelised.