Meist

Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast. Estraveli tugevusteks on hea klienditeenindus, ettevõtte kõrge usaldusväärsus ja eeskujulikud tehnoloogilised lahendused.

Estravel pakub parimaid reisilahendusi nii era- kui äriklientidele. Tänu meie kogenud töötajatele ja suurele partnerite võrgustikule suudame täita ka kõige keerulisemad reisisoovid. Olgu kliendi unistuseks veeta eksootiline puhkus džunglis või vajaduseks tiheda ajakavaga ärireis suurlinnas – Estraveli reisikonsultandid annavad endast parima, et kõik eesmärgid saaks tõrgeteta täidetud.

Estravel pakub oma klientidele igakülgset tuge alates reisi planeerimisest kuni koju tagasi jõudmiseni. Meie reisikonsultandid on klientidele nõu ja jõuga abiks ööpäevaringselt.

Estravel müüb või vahendab lennupileteid, reisipakette ja hotellimajutust, aga ka laeva- ja rongipileteid, reisikindlustust ning bussi- ja autorendi teenust. Lisaks Eestist väljaminevatele reisidele tegeleb Estravel sissetuleva turismi ja sisereiside vahendamisega, pakkudes nii kohalikele inimestele kui väliskülalistele võimalusi ilusa Eestimaa avastamiseks ja siin puhkamiseks. Tegeleme ka konverentside korraldamisega.

Estravelil on üle Eesti 5 bürood, sh ööpäevaringselt töötav Tellimiskeskus. Meie teenindusbürood leiad Tallinnast, Tartust, Pärnust ja Kärdlast. Meie 100% tütarfirmad ja filiaalid teenindavad Sind ka Riias, Vilniuses, Helsinkis ja Jyväskyläs.

Vaata lisaks

Estraveli väärtused

Meile saab kindel olla! Aitame inimesi meie ümber! Teeme oma tööd südamega! Märkame kõiges head …

Estraveli ajalugu

1988. aastal registreeris Harju Rajooni Täitevkomitee erakapitalil baseeruva turismifirma Est-travel. ..

Estravel toetab

Estravel tunneb sotsiaalset vastutust Eesti jätkusuutlikkuse ees ning toetab järjepidevalt Eesti jaoks olulisi ettevõtmisi ja organisatsioone …

Majandustulemused

Estraveli grupp on Eesti ja Baltimaade suurim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo.