24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Pressiteated

Saada pressipäring aadressile press@estravel.ee
 • Estravel vaatab taas Eestist välja ja osaleb partnerina maailmanäitusel EXPO 2020 Dubai

  11.11.2019

  EXPO 2020 Dubai ametlikuks reisipartneriks sai Estravel. Maailmanäitus toimub Araabia Ühendemiraatides 2020. aasta oktoobrist kuni 2021. aasta aprillini. Dubai EXPO fookuses on äritegemise võimaluste ja kontaktide loomine riikide ja ettevõtete vahel.

 • Eesti suurima reisivideote konkursi võitjad on selgunud!

  16.10.2019

  Reisivideote konkurss näitas Eesti videoloojate kõrget taset. Konkursile saadetud 69 võistlustöö hulgast valis žürii võitjaks Triinu Malvi ja Markus Muide Prantsusmaal Nice’is filmitud reisivideo, publikuhääletusel kogus kõige enam hääli Raul Oja Tenerife puhkusevideo.

 • Estraveli valdusfirma ostis 49,99% Wrisi aktsiatest

  10.10.2019

  Eelmisel nädalal kinnitatud tehinguga siirdus 49,99 protsenti Wris AS aktsiatest Estraveli valdusfirma Estravel Holding OÜ omandusse.

 • Anneta oma boonuspunktid heategevuseks

  08.10.2019

  Uuendusena saab nüüdsest oma Estraveli punktid heategevuseks annetada. Sel aastal toetame Hiiumaa Haiglat.

 • Hulludel Päevadel müüakse reise kuni 200 eurot tavahinnast soodsamalt

  02.10.2019

  Tänasest pühapäevani kestavad Stockmanni Hullud Päevad, mille raames müüb Estravel soodushinnaga lennupileteid, spaapakette, kruiise, laevapileteid, reisikindlustust ja kuni 200-eurose soodustusega päikesereise.

 • Reisihommik kutsub imelisse Itaaliasse

  25.09.2019

  Juba sel laupäeval, 28. septembril kell 12 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus järjekordne reisihommik, mis viib meid värvika kultuuriga Itaaliasse! Reisihommikul räägib Itaalia võludest ja valudest Kärt Vilt, kes on raamatukaante vahele püüdnud “Minu Itaalia”. Reisinippe jagavad Monica Unt ja Inga Krist Estravelist ning vestlust modereerib USA-Itaalia päritolu kirjanik Justin Petrone.

 • HÄÄLETA! Vali oma lemmik Eesti suurimal reisivideote konkursil!

  20.09.2019

  Eesti suurim reisivideote konkurss on jõudnud hääletusvooruni – vaata ägedaid reisivideoid ja anna hääl oma lemmikule.

 • Reisihommik stardib taas, esimene peatus: Aasia!

  29.08.2019

  Sel laupäeval, 31. augustil kell 12 stardib Viru Keskuse Rahva Raamatus hooaja esimene reisihommik, mille peaosaline, Universaal-Universumi kaupluste üks omanikke ja paadunud rännumees Margus Kalam viib meid rändama mitmetahulisse Aasiasse, tutvustades oma äsja trükist saabunud raamatut “Minu Aasia”. Praktilist reisinõu erinevatesse Aasia riikidesse jagab kogenud rändur ja Estraveli lennupiletite müügidirektor Mauri Saarend. Vestlust suunab sageli Aasias ringi reisinud Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson.

 • Eesti suurim reisivideote konkurss taas avatud ja kutsub kõiki osalema

  26.08.2019

  Mullu väga populaarseks osutunud Estraveli ja Õhtulehe korraldatav Eesti suurim reisivideote konkurss ootab taas põnevaid videoid üle maailma. Peaauhinnaks on kaks Turkish Airlinesi lennupiletit vabalt valitud riiki üle maailma ning Photopointi välja pandud GoPro Hero7 Black seikluskaamera. Žürii koosneb väärikatest videoproffidest, teiste hulgas annab oma hinnangu treener ja aastaid Sildarude perekonna videoblogi toimetav Tõnis Sildaru.

 • Estravel ja Õhtuleht esitlevad: Eesti suurim reisivideote konkurss 2019

  13.08.2019

  Õhtuleht ja Estravel korraldavad taas eelmisel aastal väga menukaks osutunud reisivideote konkursi, mille võitjale kingitakse kaks piletit vabalt valitud Turkish Airlinesi sihtkohta üle kogu maailma. Lisaks paneb Photopoint (publiku lemmikule) välja GoPro Hero7 Black seikluskaamera. Osalemiseks saada kuni 1,5 minuti pikkune reisivideo hiljemalt 8. septembriks aadressile estravel@ohtuleht.ee.

 • Jahe juuli algus kasvatas nõudlust soojamaareiside järele

  18.07.2019

  Eesti inimesed teevad oma puhkuseplaane ilmale vastavalt – jahedamad ja pilvised juuli esimesed nädalad avaldasid koheselt tugevat mõju soojamaareiside nõudlusele ja reiside müük kasvas hüppeliselt. Eriti suur huvi on Bulgaaria viimase hetke reiside vastu, näitab Estraveli müügistatistika.

 • Tokyo olümpiamängudele on Eestis müügil veel viimased piletid

  15.07.2019

  2020. aasta 24. juulist 9. augustini toimuvad Tokyos XXXII olümpiamängud, mille pileteid on Eestis müügil loetud arv ja suurem osa neist on tänaseks juba broneeritud.

 • Kuidas veedavad eestlased tänavu suvepuhkust?

  05.07.2019

  Estraveli statistika näitab, et suvepuhkuse ajal puhkavad Eesti inimesed tänavu peamiselt Eestis – külastatakse kultuurisündmusi, lõõgastutakse spaas ning tehakse mõnepäevaseid väljasõite Lätti ja Leetu.

 • Eesti avas aukonsulaadi Phoenixis

  20.06.2019

  10. juunil avati pidulikult Eesti aukonsuli esindus Phoenix’is. Esinduse avas Eesti suursaadik USA’s Jonatan Vseviov ja Eesti peakonsul New Yorgis Kairi Künka.

 • Maailma parimad lennufirmad aastal 2019

  19.06.2019

  Rahvusvaheline lennutranspordi uuringute organisatsioon Skytrax kuulutas välja 2019. aasta parimad lennufirmad.Maailma parimaks lennufirmaks kuulutati sel aastal Qatar Airways. Järgnesid eelmise aasta võitja Singapore Airlines ja ANA All Nippon Airways.

 • Koolivaheajal reisivad lastega pered Soome ja Kreekasse

  18.06.2019

  Suvisel koolivaheajal reisivad eestlased tavapärasest rohkem koos lastega. Lähiriikidest eelistavad pered reisida Soome ja Rootsi ning soojema kliimaga sihtkohtadest on populaarsed Vahemere maade ja Bulgaaria kuurordid.

 • ESTO 2019 toob eestlased üle maailma taas kodumaale

  05.06.2019

  XII ülemaailmsed eesti kultuuripäevad ehk ESTO 2019 festival toob 27. juunist 3. juulini kokku eestlased üle kogu maailma. Ainsana rahvusvaheliselt festivalipasse müüva Estraveli andmetel on pääsmeid ostetud nii Soomest, Rootsist kui ka Austraaliast, Kanadast, USA-st ja isegi Hondurasest.

 • Saadaval on eriti hea hinnaga viimase hetke reisipakkumised

  31.05.2019

  Tänavuse suvehooaja alguses on müügil eriti soodsa hinnaga viimase hetke pakkumised – hetkel saab nädalasele reisile minna isegi 195 euroga. Sealjuures on valik väga mitmekülgne, alustades Türgi, Kreeka, Itaalia ja Hispaania puhkusepakettidest kuni Montenegro, Bulgaaria, Makedoonia ja Rumeenia kuurortideni.

 • Laupäevane reisihommik kutsub Horvaatiasse

  16.05.2019

  Laupäeval, 18. mail toimub hooaja viimane reisihommik, sedapuhku Horvaatia-teemaline. Sigrid Suu-Peica esitleb oma raamatut „Minu Horvaatia“, reisinippe jagab Estraveli Balti tootesuuna direktor Malle Pottsepp ja vestlusega ühineb saatejuht Eve Kallaste.

 • Laupäevane reisihommik pakub võimalust Londoniga lähemalt tutvuda

  25.04.2019

  Sel laupäeval, 27. aprillil kell 12 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus Londoni-teemaline reisihommik, kus Anu Samarüütel tutvustab oma reisiraamatut „Minu London“, kuulajad saavad reisinippe küsida Estraveli tootjasuhete juhilt Katrin Samlikult ja vestlust modereerib suurlinnu ja kõrgmoodi armastav Reet Härmat.