COVID-19 puhanguga seotud OLULINE REISIINFO »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Pressiteated

Saada pressipäring aadressile press@estravel.ee
 • Koroonaviirus ja reisimine

  24.03.2020

  Seoses kiiresti areneva olukorraga üle maailma ja võimalike ootamatute reisipiirangute kehtestamisega või transpordiühenduste katkemisega ei soovita välisministeerium praegu kellelgi välisreisile suunduda. Samuti palub ministeerium kõikidel reisil viibivatel eestlastel naasta võimalusel kiiremas korras koju.

 • Estravel toetab tänavu Narva noorte eesti keele arendamist

  27.02.2020

  Baltimaade suurim ja vanim reisiagentuur Estravel toetab sihtasutuse Noored Kooli suvist keelekümbluslaagrit Narvas, kus Ida-Virumaa noored saavad arendada oma eesti keele oskust.

 • Finnair lisab suveks New Yorgi liinile uusi väljumisi

  21.02.2020

  Soome lennufirma Finnair lisab Helsingi ja New York JFK vahelisele liinile selle aasta suvehooajaks uusi väljumisi. Kokku toimub suvisel tipphooajal juunist augustini kaks väljumist päevas viiel päeval nädalas.

 • Veebruari Reisiõhtu viib Indoneesiasse ja palavalt armastatud Balile

  19.02.2020

  Kolmapäeval, 26. veebruaril kell 18 kogunevad Solarise Apollosse Indoneesias reisimisest muljetama parima reisiraamatu tiitliga pärjatud «Minu Indoneesia» autor Berit Renser ning Estraveli reisieksperdid Airi Ilisson ja Kristi Kukk. Vestlust veab ja sealhulgas lastega reisimise kohta uurib #aastaema Liina Pulges.

 • Touresti raames saab nädalase päikesereisi alla 250 euroga

  06.02.2020

  Tänavusel Tourestil müüb Eesti suurim ja vanim reisibüroo Estravel suures valikus reiside eripakkumisi: tuhandete soodsate reisimisvõimaluste hulgas leidub ülisoodsaid päikesereise, lennupileteid üle maailma, hea hinnaga kruiise ja eksklusiivreise maailma eri piirkondadesse.

 • Uue reisiõhtute vestlussarja avame kauge, kuid kutsuva Lõuna-Aafrika Vabariigiga!

  22.01.2020

  Tule 29. jaanuaril kell 18 Solarise Apollo raamatupoodi ja veeda tunnike Lõuna-Aafrika juttude seltsis.

 • Eestlased reisivad jätkuvalt kõige rohkem talvel Egiptusesse ja suvel Türki

  16.01.2020

  Sombused talvekuud suurendavad soojamaareiside müüki – tänavu veedab kõige enam Eesti inimesi talvise puhkuse Egiptuses, Kanaari saartel ja Tais. Suvereiside hulgas on populaarseimad sihtkohad Türgi, Kreeka ja Bulgaaria, näitab Baltikumi suurima reisibüroo Estraveli statistika.

 • Juba homme! Päikselise Los Angelese reisihommikut juhib Anu Saagim

  27.12.2019

  Homme, 28. detsembril kell 12 Viru Keskuse Rahva Raamatus toimuv aasta viimane reisihommik lennutab meid otse meelelahutusmaailma keskpunkti, Los Angelesse. “Minu Los Angelese” autori Helen Tootsi ja Eesti parima lennunduseksperdi Mauri Saarendiga muljetab Los Angelest hästi tundev elusära ekspert Anu Saagim.

 • Ilmus Eesti esimene ärireiside teatmik “Ärireisija 2020”

  13.12.2019

  Äsja jõudis müügilettidele Eesti esimene töö- ja ametireisijaile suunatud teatmik-kataloog “Ärireisija 2020”. Mahukast, aastas korra ilmuma hakkavast teatmik-kataloogist leiab palju praktilisi nõuandeid ja soovitusi ning mitmekülgset lugemist kõige erinevamatel ärireisimisega seotud teemadel.

 • Estravelist sai Soome suurima reisikorraldaja Aurinkomatkat Oy ametlik ainuesindaja Eestis

  12.12.2019

  Aurinkomatkat Oy on Soome suurim ja vanim reisikorraldaja, mis asutati juba aastal 1963. Firma viib ligi veerand miljonit puhkajat aastas enam kui sajasse erinevasse sihtkohta. Aurinkomatkat kuulub sajaprotsendiliselt Soome rahvuslikule lennufirmale Finnair Oyj.

 • Hiiumaa haigla sai Estraveli ja Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi toel beebide elustamislaua

  06.12.2019

  Estravel ja Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond andsid 5. detsembril Hiiumaa haigla juhtidele üle vastsündinute mobiilse elustamislaua.

 • Estraveli Pärnu büroo vahetas asukohta

  03.12.2019

  Novembri lõpus vahetas Estraveli Pärnu büroo asukohta, et olla klientidele veelgi lähemal ja paremini ligipääsetav. Uus büroo asub kesklinna tuiksoonel bussijaama ja Port Arturi kaubanduskeskuste vahel moodsa valgusküllase Martensi Maja teisel korrusel.

 • Malle Pottsepp ja Riina Rauts Estravelist käisid Barcelona turismimessil Eestit esindamas

  29.11.2019

  Tegemist on iga-aastase seminari- ja äriturismi professionaalidele mõeldud messiga, mille peamine eesmärk on inspireerida valdkonna professionaale looma oma klientidele erakordseid elamusi. Mess toob kolme päeva jooksul kokku ühise valdkonna inimesed, kes saavad näost-näkku väärtuslikke ideid ja kontakte jagada. Kohal on üle 15 000 inimese üle 141 riigist üle maailma.

 • 25. novembril toimuva Soome streigi operatiivinfo Estraveli klientidele

  25.11.2019

  Seoses Soome Meremeeste Liidu osalemisega postiteenuste- ja logistikaliidu PAU streigi toetusstreigis on esmaspäeval, 25. novembril peatatud Eckerö Line’i laevade liiklus ning tühistatud Finnairi kõik Tallinna-Helsingi ja Tartu-Helsingi liinide lennud.

 • Estravel jätkab laienemist ja avab esmaspäeval kohvrite ja muude reisikaupade poe Tallinna südames Suur-Karja tänaval

  22.11.2019

  Eesti suurim ja vanim reisibüroo avab 25. novembril uue kontseptsiooniga kaupluse Tallinna vanalinnas. Tegemist on juba aasta edukalt töötanud veebipoe reisikaubad.ee laienemisega füüsiliste kaupluste maailma. 2018. aastal avatud e-pood reisikaubad.ee, mis kuulub Estravelile, on varustatud Eesti E-kaubanduse Liidu väljastatud usaldusmärgisega “Turvaline ostukoht”.

 • Reisihommik kutsub päikeselisse Mehhikosse

  21.11.2019

  Juba sel pühapäeval, 24. novembril kell 12 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus järjekordne reisihommik, mis viib meid värvilisse ja vastuolulisse Mehhikosse! Reisihommikul jagavad oma kogemusi Mehhikost julge ja peadpööritavalt ausa raamatu “Minu Mehhiko” autor Doris Kristina Raave ja korduvalt Mehhikos reisinud Estraveli müügidirektor Kaire Saadi. Reisijutte modereerib antropoloog, kirglik rändur, reisiromaani “Seitse maailma” ning filmi “Nõukogude hipid” autor Terje Toomistu.

 • Estravel võttis vastu Tallinna Tehnikaülikooli väljakutse osaleda organisatsioonina AI ehk tehisintellekti veebikursusel

  18.11.2019

  Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) tõi Eestisse tasuta veebikursuse „Elements of AI“, mille eesmärk on kasvatada ühiskonna teadlikkust tehisintellekti teemadel. Kursuse töötasid välja 2018. aastal tehnoloogiaettevõte Reaktor ja Helsingi Ülikool ning praeguseks on osalejaid juba rohkem kui 220 000 inimest 110 riigist. Kursuse Eesti patroon on president Toomas Hendrik Ilves.

 • Estravel vaatab taas Eestist välja ja osaleb partnerina maailmanäitusel EXPO 2020 Dubai

  11.11.2019

  EXPO 2020 Dubai ametlikuks reisipartneriks sai Estravel. Maailmanäitus toimub Araabia Ühendemiraatides 2020. aasta oktoobrist kuni 2021. aasta aprillini. Dubai EXPO fookuses on äritegemise võimaluste ja kontaktide loomine riikide ja ettevõtete vahel.

 • Eesti suurima reisivideote konkursi võitjad on selgunud!

  16.10.2019

  Reisivideote konkurss näitas Eesti videoloojate kõrget taset. Konkursile saadetud 69 võistlustöö hulgast valis žürii võitjaks Triinu Malvi ja Markus Muide Prantsusmaal Nice’is filmitud reisivideo, publikuhääletusel kogus kõige enam hääli Raul Oja Tenerife puhkusevideo.

 • Estraveli valdusfirma ostis 49,99% Wrisi aktsiatest

  10.10.2019

  Eelmisel nädalal kinnitatud tehinguga siirdus 49,99 protsenti Wris AS aktsiatest Estraveli valdusfirma Estravel Holding OÜ omandusse.