Estraveli juuni käive tegi 16 kuu rekordi

14.07.2021

Eesti ja Baltimaade suurima reisiagentuuri Estravel AS juunikuu müügikäive Eestis oli 2,8 miljonit eurot. Sellest kõrgem oli kuukäive viimati eelmise aasta veebruaris.

Estraveli turundusjuht Katrin Aaslaid: “Viimase nelja kuu müügikäibed on olnud stabiilses kasvus. Juunikuu tulemus näitab selgelt, et reisimine on taas populaarne ja et eestlased usaldavad meie pakutud turvalisi reisilahendusi. Eriti rõõmustav on see, et oleme saanud juurde palju uusi kliente, kes enne oma piletid ja hotellid ise internetis ostsid, kuid nüüd enam seda teha ei taha.”

Estraveli tegevjuht Anne Samlik: “Kuigi 2,8 miljonit tundub hea tulemusena, on see siiski ainult 50% sama kuu käibest kriisieelsel 2019. aastal. Mul on väga hea meel, et erakliendid on meie turvalise reisimise kontseptsiooni omaks võtnud ja taas ostma hakanud. Jääme lootusrikkalt ootama, et ka meie lepingulised ärikliendid oma ostumahud taastaksid.”

Statistika näitab, et ka juulis on populaarsed pakettreisi sihtkohad Kreeka saared, Gruusia, Türgi ja Montenegro. Inimesed eelistavad soodsaid tšarterreise ja mugavaid otselende. Möödunud nädala TOP sihtkohti saab vaadata siit.

Lisainfo: press@estravel.ee
Kontakt:
Katrin Aaslaid
Estravel AS erakliendisuhete ja turundusosakonna juht
katrin.aaslaid@estravel.ee
626 6284