Info airBalticuga lendajale

airBalticuga lendamisega võivad kaasneda täiendavad kulud

Lennufirma airBaltic võib vastavalt lennufirma tingimustele küsida lisatasusid pardatoitlustuse, äraantava pagasi, istekoha valiku ja lennujaamas lennule registreerimise eest.

Pagas

Lennuki pardale on võimalik ilma täiendava tasuta võtta 1 ühik kuni 8 kg kaaluvat käsipagasit (Economy ja Basic klass) või 2 ühikut käsipagasit (Business klass). Käsipagas ei või kogumõõtmetelt ületada 55x40x23 cm.

Äraantava pagasi kaasavõtmine on enamiku turisiklassi hindade puhul seotud märkimisväärse lisatasuga. Lisatasu suurus on 40 € lennusuuna ja kuni 20 kg raskuse pagasiühiku eest.

airBalticu pagasitasu saab maksta Estraveli kaudu või lennujaamas lennule registreerides.

Tasuline check-in lennujaamas

Alates 1. veebruarist 2013 müüdud piletite puhul on lennujaamas lennule registreerimine tasuline. Alates 31.03.2016 on teenuse hinnaks juba 30 eurot lennusuuna kohta.

Tasu ei pea maksma internetis lennule registreerides. Internetis lennule registreerimisel tuleb kindlasti pardakaart paberkandjale printida või elektroonilisel kujul mobiiltelefoni salvestada. airBalticu lendudele on võimalik registreeruda internetis 72 tundi kuni 1 tund enne lennu väljumist.

NB! Registreeruge lennule alles siis, kui olete täiesti kindel, et seda konkreetset lendu ka kasutate. airBalticu arvutisüsteemi iseärasuste tõttu ei ole peale check-ini tegemist enam tehniliselt võimalik piletit muuta isegi juhul, kui hinnareeglid seda lubaksid.

Istekoha valik

Interneti check-ini käigus on soovi korral võimalik lisatasu eest valida endale kindel istekoht. Selle lisatasu maksmine ei ole kohustuslik kui lepite istekohaga, mille süsteem automaatselt annab.

Ükski ettemakstud lisatasu ei ole tagastatav, kui pilet tühistatakse reisija soovil.