Estraveli püsikliendikaart, boonuspunktid ja Finnair Plus programm

Estraveli kliendid saavad vahetada oma boonuspunkte üks ühele Finnair Plusi punktide vastu. Tegemist on ainulaadse võimalusega nii Eestis kui Soomes.

Kui sa oled Estraveli Kuldkaardi või Platinum Club kaardi omanik , siis iga Estraveli ja Reisikaubad.ee tellimusele kulutatud 1 € lisab Sinu punktikontole 1 punkti. Näiteks 450 eurine ost lisab Sinu kontole 450 punkti, mida saab kasutada nii Estravelist ostetud reisiteenuste eest tasumisel, reisikaubad.ee e-poes kui vahetada Finnairi punktideks. Piisab kui on olemas nii Estraveli püsikliendikaart ning Finnair Plus kaart. Punktide ülekandmisel kehtib teenustasu 9 €.

Kuidas Estraveli punktid Finnair Plusi punktide vastu vahetada?

Sisene oma isiklikule Estraveli kliendikontole. NB! Kuldkaardi kliendisüsteem on uuendamisel ja hetkel sisselogimine ning konto aktiveerimine ei tööta.

Punktide vahetamiseks palun täitke järgnev vorm: “Kuldkaardi boonuspunktide konverteerimine Finnair Plus punktideks“.

Pane tähele, et punktide ülekandmine Finnair Plus kontole toimub manuaalselt umbes 3 tööpäeva jooksul. Punktide ringikanne kajastub Sinu Estraveli kliendikonto boonuspunktide väljavõttes märkega “Finnair boonuspunktide ülekanne” samuti nagu ka kõik teised kontol toimunud kanded.

Ühtlasi saavad Finnair Plusi liikmed lennufirmas kogutud punkte kasutada Estraveli kinkekaardi näol kasvõi päikesereiside, kruiiside või reisikindlustuse tellimiseks. Nii on kasu kahepoolne.

Finnair Plus on Finnairi ülipopulaarne püsikliendiprogramm, mis kogub punkte kõikide Finnairi ja oneworld-firmade lendudelt ja sadadelt muudelt partnerfirmadelt üle maailma. Kogutud punktide eest saab “osta” lennupileteid, äriklassi upgrade’i ja paljude partnerfirmade teenuseid ning tooteid. 

Küsimuste korral võta ühendust Kuldkaardi osakonnaga!

E-mail: kuldkaart@estravel.ee Telefon: 626 6350