Estraveli püsikliendikaart, boonuspunktid ja Finnair Plus programm

Estraveli kliendid saavad vahetada oma boonuspunkte Finnairi avioste vastu kursiga 3:2. Tegemist on ainulaadse võimalusega Eestis kui Baltimaades.

Kui sa oled Estraveli Kuldkaardi või Platinum Club kaardi omanik, siis iga Estraveli ja Reisikaubad.ee tellimusele kulutatud 1 € lisab Sinu punktikontole 1 punkti. Näiteks 450 eurine ost lisab Sinu kontole 450 punkti, mida saab kasutada nii Estravelist ostetud reisiteenuste eest tasumisel, reisikaubad.ee e-poes kui vahetada Finnairi aviosteks. Piisab kui on olemas nii Estraveli püsikliendikaart ning Finnair Plus kaart. Punktide ülekandmisel kehtib teenustasu 10 € (sh käibemaks 22%).

Kuidas Estraveli punktid Finnairi aivoste vastu vahetada?

Sisene oma isiklikule Estraveli kliendikontole. NB! Kuldkaardi kliendisüsteem on uuendamisel ja hetkel sisselogimine ning konto aktiveerimine ei tööta.

Punktide vahetamiseks palun täitke järgnev vorm: “Kuldkaardi boonuspunktide konverteerimine Finnairi aviosteks“.

Pane tähele, et punktide ülekandmine Finnairi kontole toimub manuaalselt kuni 10 tööpäeva jooksul. Punktide ringikanne kajastub Sinu Estraveli kliendikonto boonuspunktide väljavõttes märkega “Vahetus Finnairi avioste vastu”.

NB! Kuni 8.3.2024 kasutas Finnair Plus oma süsteemis arvedlusühikuna punkte ja alates 9.3.2024 avioseid. Punktid teisendati aviosteks kursiga 3 punkti = 2 aviost. Estravel konverteeris kuni märtsini 2024 oma punkte Finnairi punktideks kursiga 1:1, kuid kuna vana Finnairi punkt ei ole võrdne uue Finnairi aviosega, siis muutus ka Estraveli punktide ja Finnairi avioste vaheline konverteerimiskurss, mis nüüd on 3 Estraveli punkti = 2 Finnairi aviost. Meie kliendi jaoks jäi rahaliselt kõik samaks ja Estraveli bonuspunkti väärtus konverteerimisel on täpselt samasuur, kui enne Finnairi süsteemi muudatust. Loe selle kohta lisa siin: https://www.finnair.com/ee-et/finnair-plus/finnair-plusi-muudatused

Finnair Plus on Finnairi püsikliendiprogramm, mis kogub avioseid” (enne 09.03.2024 “punkte”) kõikide Finnairi ja oneworld-firmade lendudelt ja sadadelt muudelt partnerfirmadelt üle maailma. Kogutud avioste eest saab “osta” lennupileteid, äriklassi upgrade’i ja paljude partnerfirmade teenuseid ning tooteid. 

Küsimuste korral võta ühendust Kuldkaardi osakonnaga!

E-mail: kuldkaart@estravel.ee Telefon: 626 6350