Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Laevapiletid

Estravel pakub laevareisideks erinevaid pakette: liini-, päeva- ja hotellireisid ning kruiisid. Pakettide erinevus seisneb peamiselt vahepealses ajas, mis jääb sihtkohta saabumise ja sihtkohast väljumise vahele.

Rõhutame, et enamik laevakompaniidest on üle läinud dünaamilise hinnastamise süsteemile, seega hind on vastavalt saadavusele ajas muutuv. Lisaks soovitame alati tutvuda laevafirmade reisitingimustega, milles kajastuvad ka piletite muutmis- ja tühistamisreeglid. Laevale pääsemiseks peab reisija ostetud pileti vahetama pardakaardi vastu. Samuti antakse üle kõikide laeval tellitud teenuste lunastamiseks vajalikud kupongid.

Broneeri pilet laevapiletid.ee-st

Marsruudid: Tallinn-Helsingi-Tallinn, Muuga-Vuosaari-Muuga, Tallinn-Stockholm-Tallinn, Paldiski-Kapellskär-Paldiski, Riia-Helsingi-Riia, Klaipeda-Karlshamn-Klaipeda, Klaipeda-Kiel-Klaipeda

Broneeri pilet Scandlines Express liinidele

Marsruudid: Puttgarden-Rødby, Rostock-Gedser, Rostock-Gedser + Helsingør-Helsingborg, Puttgarden-Rødby + Helsingør-Helsingborg, Puttgarden-Rødby + Øresund Bridge, Rostock-Gedser + Øresund Bridge

Kas broneerida ise või kasutada reisikonsultandi abi?

Teadliku reisijana on online ostmine kiire ja mugav. Reisikonsultant annab lisainfot ja aitab kokku panna keerukamaid erisoove. Loe lähemalt, millised on iseteeninduse ja reisikonsultandi abi kasutamise eelised.

Vaata ka:

Kruiisid

Kruiis on reisiviis, mis sobib nii paaridele, üksikutele kui ka lastega peredele.

Lõbustus- ja teemapargid

Mida teha Soomes, Rootsis, Taanis jne?