Elamus- ja seiklusreisid G Adventures'ilt

Kas soovid reisides kogeda rohkem ehedaid elamusi? Koostöös oma valdkonna ühe suurima ja vingeima tegija G Adventuresiga pakume Sulle põnevaid seiklus- ja elamusreise pea igasse maailma nurka.

Unusta tegevusetu lesimine! Toome Sinuni soodushinnaga seiklusreisid üle maailma. Paketid sisaldavad lisaks majutusele ka kohalikku transporti, ekskursioone ning erinevaid toitlustusvõimalusi.

Seiklus saab alguse Estravelist

Märtsis broneerides on valitud sihtkohad kuni –20% soodsamad: Peruu, USA, Kanada, India, Sri Lanka ja Kuuba. Teised sihtkohad üle maailma on kuni 15% soodsamad.

 • Kasuta head võimalust minna tõelisele seiklusele! Broneering tuleb kinnitada hiljemalt 31. märtsil 2023.
 • Reisida saad antud kampaania raames kuni 31. oktoobrini 2023.

Pane tähele: mõned reisid on kontseptsiooniga 18-to-Thirtysomethings, mis on noortele mõeldud reisiliik motoga „sa elad vaid korra“. Reisid on vanusepiiranguga 18–39 a, keskmisest aktiivsema kulgemisega ning majutus ja transport on soodne ja lihtne. Valikus on ka mitmeid teisi reisitüüpe, mille kirjeldused leiad allpool.

Allolevate reiside näol on tegemist on kohapealse programmiga ning reisitakse väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi, kuid soovi korral saad need mugavalt Estravelist osta. Küsi ka lennupiletite pakkumist või osta need ise Estraveli lennupiletite e-poest.

Seiklusele G Adventuresiga!

Kui Sind huvitab mõni teine sihtkoht või soovid reisida teisel perioodil, siis küsi kindlasti lisainfot Estraveli reisikonsultandilt, sest tegelik valik on alltoodust kordades laiem.

G Adventures'iga maailma avastama!

Lisainfo:
Viisa

Tundub huvitav? Küsi reisikava ja lisainfot reisikonsultandilt! ​ Ringreiside alguskuupäevad on reisikalendris märgitud rohelisega. Hinnad ei sisalda edasi-tagasi lennupileteid. Reisitakse väikeses grupis ingliskeelse reisisaatjaga. Mõned ringreisid nõuavad tugevamat füüsilist valmidust. Soodushinnaga on saadaval üle 200 erineva reisipakkumise üle maailma.

Kirjeldus Riik Periood Reisi tüüp Soodushind ühele reisijale Tavahind ühele reisijale  
Cuban Rhythms: Beachfronts & Havana Vibes Kuuba 8 päeva 18-39 al 587 € al 839 € +587 p
Golden Triangle India 8 päeva Classic al 599 € al 749 € +599 p
Choquequirao to Machu Picchu Express Peruu 6 päeva Active al 674 € al 899 € +674 p
Peru: Inca Jungle & Rainbow Mountain Trek Peruu 7 päeva 18-39 al 759 € al 949 € +759 p
Sri Lanka Express Sri Lanka 8 päeva Classic al 879 € al 1099 € +879 p
Hawaiian Adventure: Beachin' & Boardin' USA 7 päeva 18-39 al 911 € al 1049 € +911 p
Cuba: Salsa & Snorkelling Kuuba 16 päeva 18-39 al 1077 € al 1539 € +1077 p
Treasures of Cuba Kuuba 15 päeva Classic al 1237 € al 1649 € +1237 p
Discover Kerala & Sri Lanka: Islands & Ruins India ja Sri Lanka 18 päeva 18-39 al 1359 € al 1699 € +1359 p
North to South India: The Taj Mahal and Goa Good Times India 21 päeva 18-39 al 1407 € al 1759 € +1407 p
Active West Coast Canada Discovery Kanada 8 päeva Active al 1439 € al 1799 € +1439 p
Canadian Rockies Express Kanada 8 päeva Classic al 1599 € al 1999 € +1599 p
Peru Family Experience Peruu 9 päeva Family al 1759 € al 2199 € +1759 p
Best of California USA 9 päeva Classic al 1959 € al 2449 € +1959 p
Sri Lanka with Maldives Cruise: Spice Gardens & Seasides Sri Lanka ja Maldiivid 18 päeva 18-39 al 2111 € al 2559 € +2111 p
Sri Lanka & Maldives Adventure Sri Lanka ja Maldiivid 14 päeva Classic al 2122 € al 2829 € +2122 p
Hawaii Multi-Island Explorer USA 14 päeva Classic al 5359 € al 6699 € +5359 p

Hinnas on:

 • majutus kaheses toas ja/või telgis
 • programmis sisalduv kohapealne transport
 • programmis sisalduvad ekskursioonid ja inglise keelt kõneleva rühmajuhi teenus
 • programmis sisalduvad toidukorrad

Reisiprogrammi saadab sulle Estraveli reisikonsultant. Küsi julgelt lisainfot ja pakkumist!

Lisatasu eest:

 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • reisikindlustus
 • programmiväline toitlustus
 • programmivälised ekskursioonid/vaatamisväärsused
 • programmiväline transport
 • lisaööd kohapeal, et pikendada oma reisi
 • vajadusel viisa

Hea teada reisiotsuse tegemisel

Broneerimiskalendris on kohapealse programmi alguspäev märgitud rohelisega.
Soovi korral saad pikendada oma reisi enne või pärast reisiprogrammi.
Valikus on sadu reisiprogramme üle maailma. Esita oma reisisoov ja leiame Sulle sobivaima pakkumise.
Kampaaniahind kehtib programmidele algusega kuni 31.10.2023, kuid soovi korral saad reisida tavahinnaga ka hiljem, sh 2024. aastal. Küsi lisainfot Estraveli reisikonsultandilt.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures Inc. (endise nimega Gap Adventures) on rahvusvaheline reisikorraldaja, kes spetsialiseerub põnevatele elamus- ja seiklusringreisidele. Estravel on G Adventures’i ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Grupid on enamasti väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt siit.

Endale sobiva reisiprogrammi valik on tehtud üsna lihtsaks. Nimelt on G Adventures jaganud kõik oma programmid reisi tüübi (Trip Style) ja teeninduse taseme (Service Level) järgi kategooriatesse.

G Adventures reisitüübid:

CLASSIC reisitüüp sisaldab sihtkohariigi põhiliste vaatamisväärsuste külastamist koos kohaliku elu kogemisega. Majutus toimub reeglina väikestes hotellides, võõrastemajades, puhkemajades. Reisi moto: ükski järgnev päev pole sama, mis eelmine.

NATIONAL GEOGRAPHIC JOURNEYS pakub suuremat praktilist kogemust ja avastamist – seda kõike koos paremate majutusvõimaluste ja rohkemate lisadega kui teised G Adventuresi reisid.

NATIONAL GEOGRAPHIC FAMILY JOURNEYS on reisisari seiklushimulistele peredele, kes otsivad sisukat viisi ühiseks maailma avastamiseks.

ACTIVE reisitüüp on alati seotud mingi füüsilise tegevusega, näiteks mägijalgrattasõit, kayaking, matkamine, rafting vms. Osalejad peavad olema mõistlikult sportlikud, aga mitte supervormis. Sobib kõigile, kes teevad näiteks tervisesporti ning armastavad aktiivseid tegevusi. Sellised reisid on näiteks Inca Trail jalgsirännak, Kilimandžaro matk, Costa Rica surfireis jt.

18-TO-THIRTYSOMETHINGS on noortele mõeldud reisiliik, mille motoks on „You Only Live Once“ (sa elad vaid korra). Reis toimub samasugusel põhimõttel nagu Classic, aga osalejate keskmine vanus on umbes 20-ndates. Odavam, väga lihtsad tingimused, aga siiski elatavad.

WELLNESS reisid pakuvad põnevaid sihtkohti koos tegevustega, nagu jooga ja meditatsioon, ning ka tervislikke maitseelamusi, mis laadivad keha ja toidavad vaimu.

ROAMIES reisitüübi eripäraks on seiklused ja majutus hostelites. Need on väikegrupireisid 18–35-aastastele reisijatele, mis aitavad teil tutvuda ikooniliste sihtkohtadega ja ööbida hoolikalt valitud hostelites. Roamies reisitüüp kombineerib üksinda reisimise vabaduse koos meelerahuga, mida saad organiseeritud seltskonnaga reisimisest.

MARINE tähendab seda, et mõnda maailma kõige hämmastavamat kohta saab kõige paremini (ja sageli ainult) avastada merereisiga. G Adventures’i väikestest laevadest koosnev laevastik viib teid peaaegu kõikjale, kuhu on võimalik seilata.

FAMILY reisid, nagu nimigi ütleb, sobivad hästi koos lastega reisimiseks. Marsruudi kokkupanemisel on arvestatud sellega, et poleks liiga pikki vahemaid ja majutuskohad on lastesõbralikud. Samas on tegemist ikkagi seiklusreisiga. Sellistele reisidele on lubatud lapsed alates 5 a.

LOCAL LIVING pakub võimalust saada naha alla võib-olla kõige autentsema kogemuse kohalikust elust, pakkudest tihti selliseid ekskursioone, mis ka kohalikke üllatab.

RAIL TOURS on parim viis maailma täielikult kogeda sellest läbi reisides. Rongireisid toovad teid ikooniliste raudteeliinide kaudu maalilistele kohtadele lähemale.

Loe G Adventures reisitüüpidest lähemalt G Adventures’i kodulehelt.

Pakkumises olev info ja hinnad on näidatud 02.03.2023 seisuga.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.