Elamus- ja seiklusreisid G Adventures'ilt

Unusta tegevusetu lesimine! Toome Sinuni soodushinnaga reisiprogrammid üle maailma. Sihtkoha paketid sisaldavad majutust, kohalikku transporti, ekskursioone ja toitlustusvõimalusi.

G Adventures’i reisiprogrammidega saad eriti eheda reisielamuse – ringreisid toimuvad väikestes gruppides, kaasas on maailmatasemel reisisaatja ning saad ehedaid elamusi ja võimaluse ka elada nagu kohalik (sh peatuda kodumajutustes, sõltuvalt sellest, kas valid sellise programmi).

Vali omale mõni allolev ringreisi programm (neid on tegelikult kordades rohkem, küsi soovi korral infot), osta juurde lennupiletid ja avarda oma maailma G Adventures’i ingliskeelsete reisiprogrammidega!

31. juulini broneerides on valitud sihtkohad ja reisiprogrammid kuni –20% soodsamad. Kokku on saadaval üle 200 soodushinnaga reisiprogrammi üle maailma ja erineva toimumisaja. Kasuta head võimalust!

Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi, kuid soovi korral saad need mugavalt Estravelist osta. Küsi pakkumist või vaata ise Estraveli lennupiletite e-poest.

Soodushinnaga seiklusele G Adventuresiga!

Tundub huvitav? Küsi reisikava ja lisainfot reisikonsultandilt! ​ Kui Sind huvitab mõni teine sihtkoht või soovid reisida teisel perioodil, siis võta meiega ühendust, sest tegelik valik on alltoodust kordades laiem. Soovi korral saad ka pikendada oma reisi enne ja/või pärast reisiprogrammi.

G Adventures seiklusreiside kampaaniahinnad

Lisainfo:
Viisa

Hinnad ei sisalda edasi-tagasi lennupileteid. Reisitakse väikeses grupis ingliskeelse reisisaatjaga. Mõned ringreisid nõuavad tugevamat füüsilist valmidust.
​NB! Soodushinnaga reiside alguskuupäevad on päringuvormi kalendris märgitud rohelisega. Teise hinnaga väljumisi on kõikidel reisidel rohkem seega küsi pakkumist ka sulle sobivamaks kuupäevaks.

Kirjeldus Piirkond Periood Reisi tüüp Soodushind ühele reisijale Tavahind ühele reisijale  
Discover Greece
Lisainfo
Ateena – Ateena
Kreeka 12 päeva Nat Geo Journeys al 2943 € al 3679 € +2943 p
Mount Toubkal Weekend Trek
Lisainfo
Marrakech – Marrakech
Maroko 4 päeva Active al 322 € al 429 € +322 p
Moroccan Desert Adventure: River Canyons & Camels
Lisainfo
Marrakech – Marrakech
Maroko 7 päeva 18-to-Thirtysomethings al 487 € al 649 € +487 p
Climb Mt Toubkal
Lisainfo
Marrakech – Marrakech
Maroko 7 päeva Active al 412 € al 549 € +412 p
Best of Egypt
Lisainfo
Kairo – Kairo
Egiptus 8 päeva Classic al 974 € al 1299 € +974 p
Egypt: Boats & Bazaars
Lisainfo
Kairo – Kairo
Egiptus 8 päeva 18-to-Thirtysomethings al 674 € al 899 € +674 p
Kenya Camping Safari
Lisainfo
Nairobi – Nairobi
Keenia 9 päeva Classic al 2095 € al 2619 € +2095 p
Highlights of Uzbekistan
Lisainfo
Tashkent – Tashkent
Usbekistan 10 päeva Classic al 1349 € al 1539 € +1349 p
Sri Lanka Encompassed
Lisainfo
Colombo – Mirissa
Sri Lanka 14 päeva Classic al 2029 € al 2129 € +2029 p
Sri Lanka Express
Lisainfo
Negombo – Unawatuna
Sri Lanka 8 päeva Classic al 1249 € al 1349 € +1249 p
Nomadic Mongolia
Lisainfo
Ulaanbaatar – Ulaanbaatar
Mongoolia 14 päeva Classic al 2699 € al 2779 € +2699 p
USA Road Trip- The Best of Cali
Lisainfo
Los Angeles – Los Angeles
USA 9 päeva 18-to-Thirtysomethings al 1540 € al 2369 € +1540 p
Hiking Sequoia, Kings Canyon, and Yosemite
Lisainfo
Las Vegas – San Francisco
USA 8 päeva Active al 1447 € al 1929 € +1447 p
USA Road Trip- Highway 1 and San Fran Sun
Lisainfo
Los Angeles – San Francisco
USA 4 päeva 18-to-Thirtysomethings al 703 € al 879 € +703 p
Southwest Road Trip: Zion, the Grand Canyon & Santa Monica Sunsets
Lisainfo
Las Vegas – Los Angeles
USA 7 päeva Roamies by Hostelworld & G Adventures al 999 € al 1119 € +999 p
Active West Coast Canada Discovery
Lisainfo
Vancouver  – Vancouver
Kanada 8 päeva Active al 1522 € al 2029 € +1522 p
Classic Bali
Lisainfo
Sanur - Candi Dasa
Indoneesia 8 päeva Classic al 637 € al 849 € +637 p
Cuban Rhythms: Beachfronts & Havana Vibes
Lisainfo
Los Angeles – San Francisco
Kuuba 8 päeva 18-to-Thirtysomethings al 637 € al 849 € +637 p
Thailand Adventure: Bangkok, Chiang Mai & Street Food Crawls
Lisainfo
Bangkok - Chiang Mai
Tai 7 päeva Roamies by Hostelworld & G Adventures al 569 € al 599 € +569 p
North & Central Vietnam: Hanoi, Hoi An & Countryside Adventures
Lisainfo
Hanoi - Hoi An
Vietnam 8 päeva Roamies by Hostelworld & G Adventures al 559 € al 669 € +559 p
Zagreb to Dubrovnik: Parties & Plitvice Lakes
Lisainfo
Los Angeles – San Francisco
Horvaatia 7 päeva 18-to-Thirtysomethings al 949 € al 1069 € +949 p

Hinnas on:

 • majutus kaheses toas ja/või telgis olenevalt reisiprogrammist
 • programmis sisalduv kohapealne transport
 • programmis sisalduvad ekskursioonid ja inglise keelt kõneleva rühmajuhi teenus
 • programmis sisalduvad toidukorrad

Reisiprogrammi saadab sulle Estraveli reisikonsultant. Küsi julgelt lisainfot ja pakkumist!

Pane tähele, et mõned ülaltoodud reisiprogrammid on kontseptsiooniga 18-to-Thirtysomethings (vanusepiirang 18-39a), mis on noortele mõeldud reisiliik motoga „sa elad vaid korra“. Need reisid on keskmisest aktiivsema kulgemisega ning majutus ja transport on soodne ja lihtne.

Lisatasu eest:

 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • reisikindlustus
 • programmiväline toitlustus
 • programmivälised ekskursioonid/vaatamisväärsused
 • programmiväline transport
 • lisaööd kohapeal, et pikendada oma reisi
 • vajadusel viisa

Reisimuljed ja lisainfo

Loe reisilugu: Tai, Kambodža ja Vietnam ühe seljakotiga

Soodustused: kuni -20% kampaaniahind kehtib valitud väljumistele ja reisiprogrammidele kuni oktoobrini. Oleme broneerimiskalendris välja toonud vaid need kuupäevad, millal kehtivad just need soodushinnad pakkumise avaldamise seisuga, kuid reisiprogramme on võimalik broneerida ka muuks ajaks. Igaks näidatud kuupäevaks on vabade kohtade saadavus piiratud, küsi pakkumist!

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures Inc. (endise nimega Gap Adventures) on rahvusvaheline reisikorraldaja, kes spetsialiseerub põnevatele elamus- ja seiklusringreisidele. Estravel on G Adventures’i ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Grupid on enamasti väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt siit.

Endale sobiva reisiprogrammi valik on tehtud üsna lihtsaks. Nimelt on G Adventures jaganud kõik oma programmid reisi tüübi (Trip Style) ja teeninduse taseme (Service Level) järgi kategooriatesse.

G Adventures reisitüübid:

CLASSIC reisitüüp sisaldab sihtkohariigi põhiliste vaatamisväärsuste külastamist koos kohaliku elu kogemisega. Majutus toimub reeglina väikestes hotellides, võõrastemajades, puhkemajades. Reisi moto: ükski järgnev päev pole sama, mis eelmine.

NATIONAL GEOGRAPHIC JOURNEYS pakub suuremat praktilist kogemust ja avastamist – seda kõike koos paremate majutusvõimaluste ja rohkemate lisadega kui teised G Adventuresi reisid.

NATIONAL GEOGRAPHIC FAMILY JOURNEYS on reisisari seiklushimulistele peredele, kes otsivad sisukat viisi ühiseks maailma avastamiseks.

ACTIVE reisitüüp on alati seotud mingi füüsilise tegevusega, näiteks mägijalgrattasõit, kayaking, matkamine, rafting vms. Osalejad peavad olema mõistlikult sportlikud, aga mitte supervormis. Sobib kõigile, kes teevad näiteks tervisesporti ning armastavad aktiivseid tegevusi. Sellised reisid on näiteks Inca Trail jalgsirännak, Kilimandžaro matk, Costa Rica surfireis jt.

18-TO-THIRTYSOMETHINGS on noortele mõeldud reisiliik, mille motoks on „You Only Live Once“ (sa elad vaid korra). Reis toimub samasugusel põhimõttel nagu Classic, aga osalejate keskmine vanus on umbes 20-ndates. Odavam, väga lihtsad tingimused, aga siiski elatavad.

WELLNESS reisid pakuvad põnevaid sihtkohti koos tegevustega, nagu jooga ja meditatsioon, ning ka tervislikke maitseelamusi, mis laadivad keha ja toidavad vaimu.

ROAMIES reisitüübi eripäraks on seiklused ja majutus hostelites. Need on väikegrupireisid 18–35-aastastele reisijatele, mis aitavad teil tutvuda ikooniliste sihtkohtadega ja ööbida hoolikalt valitud hostelites. Roamies reisitüüp kombineerib üksinda reisimise vabaduse koos meelerahuga, mida saad organiseeritud seltskonnaga reisimisest.

MARINE tähendab seda, et mõnda maailma kõige hämmastavamat kohta saab kõige paremini (ja sageli ainult) avastada merereisiga. G Adventures’i väikestest laevadest koosnev laevastik viib teid peaaegu kõikjale, kuhu on võimalik seilata.

FAMILY reisid, nagu nimigi ütleb, sobivad hästi koos lastega reisimiseks. Marsruudi kokkupanemisel on arvestatud sellega, et poleks liiga pikki vahemaid ja majutuskohad on lastesõbralikud. Samas on tegemist ikkagi seiklusreisiga. Sellistele reisidele on lubatud lapsed alates 5 a.

LOCAL LIVING pakub võimalust saada naha alla võib-olla kõige autentsema kogemuse kohalikust elust, pakkudest tihti selliseid ekskursioone, mis ka kohalikke üllatab.

RAIL TOURS on parim viis maailma täielikult kogeda sellest läbi reisides. Rongireisid toovad teid ikooniliste raudteeliinide kaudu maalilistele kohtadele lähemale.

Loe G Adventures reisitüüpidest lähemalt G Adventures’i kodulehelt.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.