Geluxe Collection by G Adventures

Geluxe Collection by G Adventures on uhiuus aktiivsete seiklusreiside sari G Adventures’ilt, mis erinevalt paljudest teistest selle rahvusvahelise reisikorraldaja reisitüüpidest pakub kvaliteetsemaid majutusvõimalusi ja rohkem tegevusi, mis sobivad ka nõudlikumale reisijale.

G Adventures’i Geluxe Collection reisiprogrammidega saad kvaliteetse seiklusreisi osaliseks – ringreisid toimuvad väikestes gruppides, kaasas on maailmatasemel reisisaatja, pakutakse nn OMG-faktoriga elamusi ning vanusepiirang on 18+. Vaata lähemalt ja küsi pakkumist ühele meie sellisele reisisoovitusele, kuid tegelikult on 18+ Geluxe Collection reiside valik laiem.

Geluxe reisidel on ahhetama panevad emotsioonid standardvarustuses! Ööbid mugavates ja ilusates majutusasutustes, sööd taevalikku sööki ning isegi reisi marsruut on maksimaalse naudingu saavutamiseks mõnusa tempoga. Tegemist võib olla küll aktiivsete seiklusreisidega, kuid mugavus on nende keskmine nimi.

Kvaliteetne seiklus G Adventuresiga – Geluxe Collection

Kui Sind huvitab mõni teine sihtkoht või soovid reisida teisel perioodil, siis küsi kindlasti lisainfot Estraveli reisikonsultandilt. G Adventures Geluxe Collectionisse kuulub kokku üle 40 reisiprogrammi erinevates riikides.

Jaapan: Kyoto, Tokyo ja Michinoku rannikurada

Lisainfo:
Viisa

Geluxe Collection reiside näol on tegemist on kohapealse programmiga. Hinnad ei sisalda lennupileteid. Valikus on reisid 2024. ja 2025. aastal. Broneeri varakult!

Teenustase: kõrgendatud – kvaliteetsed majutusvõimalused ja rohkem lisavõimalusi.
Reisi tüüp: väike grupp kuni 15 inimesega, vanusepiirang 18+
Füüsiline tase: 3 – keskmine. Mõned ekskursioonid võivad lisaks kõndimisele hõlmata ka kerget matkamist, jalgrattasõitu, raftingut või süstaga sõitmist.

Kirjeldus Riik Periood Reisi tüüp Soodushind ühele reisijale Tavahind ühele reisijale  
Japan: Kyoto, Tokyo & the Michinoku Coastal Trail Jaapan 11 päeva Geluxe Collection al 6531 € nt 31.05.2024 al 7099 € +6531 p

Hinnas on:

 • majutus kahekohalises toas
 • programmis sisalduv kohapealne transport
 • programmis sisalduvad ekskursioonid ja külastused
 • inglise keelt kõneleva rühmajuhi teenus
 • programmis sisalduvad toidukorrad

Lisatasu eest:

 • äri- või turistiklassi lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • reisikindlustus
 • ühekohalise toa eest lisatasu al 1669 €
 • programmiväline toitlustus
 • programmivälised ekskursioonid/vaatamisväärsused
 • programmiväline transport
 • lisaööd kohapeal, et pikendada oma reisi
 • vajadusel viisa

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 

Reisid toimuvad 2024. ja 2025. aastal maikuust novembrini

See on kokkuvõtlik ülevaade 11-päevasest Kyoto – Tokyo reisiprogrammist. Soovi korral küsi detailsemalt reisiprogrammi Estraveli reisikonsultandilt (inglise keeles).

1. päev Kyoto: kultuuripealinn

Kunagi üle tuhande aasta olnud Jaapani pealinn, on Kyoto nüüd  kultuuripealinn. Oma arengus, mille Kyoto oma pealinna tiitlis kaotas, on see linn kultuuris, gastronoomias ja võlus enam kui korvanud. Teie teekond läbi Jaapani algab sellest unustamatust endisest pealinnast. Tere tulemast Kyotosse ja Jaapanisse ning kutsume teid muutusi ja evolutsiooni omaks võtma. Nagu Kyoto, muutume ka meie vanusega ainult paremaks.

Tutvumine reisiseltskonnaga: võmalus tuttavaks saada oma reisijuhi ja ülejäänud kuni 15-liikmelise reisiseltskonnaga
Toitlustus hinna sees: Õhtusöök

2. päev Kyoto: Kitayama külade matk

Kitayama mäed piirnevad põhjas Kyotoga ja kõrvutavad elavat Kyotot oma vaiksete metsaradadega. Helepunane Tengu, üleloomuliku vaimu füüsiline kuju, on teie lähtepunkt, kui matkate külast külla, uurides metsa ja selle sees olevaid kultuuriväärtusi.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök

3. päev Tazawa järv: Jaapani sügavaim järv

Legend räägib, et oma ilu poolest tuntud tüdruk Tatsuko läks Tazawa järve äärde igavese ilu allikat otsima. Kuid iga lonksu järel muutub ta järjest enam hoopis draakoniks ja tõugatakse inimeste poolt järve. Tema püüdlus leida igavest ilu jäi täitmata, kuid Tazawa järve ilu on endiselt sama muljetavaldav kui siis, kui Tatsuko selle kaldalt jõi.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök | Lõunasöök | Õhtusöök
Teie OMG Stay: Lake Tazawa Rose Park hotell

4. päev Tazawa järv: ood riisile ja sakele

Seda Akita piirkonna väikest osa uurides on tunne, nagu oleksite saanud teada väga hea saladuse. Kirsiõied, sake ja samurai võivad tunduda Jaapani kultuuri tuttavate embleemidena, kuid päevased jalutuskäigud heidavad täiesti uue valguse sellele, mida arvasite teadvat. Väikesed samuraikülad, sõbralikud kohalikud inimesed ja kultuuri säilitamine kutsuvad teid tempot maha võtma ja mõistma, mis teeb Jaapani tõeliselt ainulaadseks.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök | Lõunasöök | Õhtusöök
Teie OMG Stay: Lake Tazawa Rose Park hotell

5. päev Nyuto Onsen: kuumaveeallikad mägedes

Tazawa järve lähedal asub Nyuto küla. Kuus erinevat Ryokani kutsuvad Nyutot koduks ja üks neist Ryokanitest on teie õhtuseks puhkepaigaks. See piirkond on kuulus oma Onseni – Jaapani looduslike allikavannide poolest. Võtke aega, et nautida muust maailmast kaugel olemise rahu ja vaikust, samal ajal kui soe allikavesi värskendab teid väljastpoolt sissepoole.

Eksklusiivselt hinnas: lõõgastushetk – Onsen Bath
Toitlustus hinna sees: Hommikusöök | Lõunasöök | Õhtusöök

6. päev Iwate: Fudai ja vastupidavuse lugu

2011. aastal Jaapani rannikut tabanud tsunami laastas kogukondi piki kirderannikut. Üks küla jäi aga säästetud. Iwate piirkonnas asuv Fudai on nii Lääne kui tsunami mõjudest täiesti puutumata. Uskumatult julge ja ettenägelik linnapea algatas merevalli ehitamise, mis osutus kurjakuulutavalt ettenägelikuks. Veeda aega Fudais, süües kohalikke Jaapani hõrgutisi, kuuldes kohalikelt nende kogemustest pärast tsunamit ja külastades meremüüri ennast.

Eksklusiivselt hinnas: kulinaarne hetk Fudai küla giidiga
Toitlustus hinna sees: Hommikusöök | Lõunasöök | Õhtusöök

7. päev Iwate: Michinoku rannikurada

Michinoku rannikurada on kogukonna turismi lugu. See on lugu, kuidas pärast laastavat kaotust end paremaks muuta. Rada ise pakub võrratuid vaateid sinisele ookeanile, mis põrkub vastu kiviseid merekoopaid. Kohalike matkajuhtide ja kaluritega veedetud päev annab ülevaate kohalikust elust siin Iwates.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök | Lõunasöök | Õhtusöök

8. päev Tokyo: Jodogahama rand

Jodogahama rand näeb välja nagu midagi, mis on mõnes Star Warsi filmist. Need ulatuvad üles otse selgest sinisest veest. Kuue minuti teekond viib teid otse randa, kus on aega ujumiseks või rahulikuks mereäärseks jalutuskäiguks. Särav ja tegus Tokyo on silmapiiril, nii et hingake sisse seda meeldivalt soolast õhku, kuni saate.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök

9. päev Tokyo: kaasaegne lugu

Alates oma tagasihoidlikust algusest kalurikülana on Tokyo, endise nimega Edo, nüüd Jaapani rahvarohkeim linn. Kasutage siin koos kohaliku reisijuhiga oma aega maksimaalselt ära. Jalutage Shibuya ristmikult Takeshita tänavale, tehes jalgsiekskursiooni Tokyos.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök

10. päev Tokyo: teie OMG päev

Kas süüa või kõndida, kõndida või süüa? Kui olete aktiivne toidunautleja, olete selle sisemise aruteluga tuttav. Teie OMG-päev saab olema uskumatu, olenemata sellest, mida te valite – kuid teie otsustate, mis päevaga kaasneb. Liituge oma reisijuhiga tervepäevasele ekskursioonile Fuji mäele või kohtuge kohaliku giidiga ja sukelduge pea ees Jaapani kööki.

Eksklusiivselt hinnas: teie OMG Day Mt Fuji päevareis või Tokyo toidutuur
Toitlustus hinna sees: Hommikusöök | Õhtusöök

11. päev Tokyo

Teie seiklus saab läbi ja võite täna igal ajal lahkuda või pikendada oma reisi programmiväliselt.

Toitlustus hinna sees: Hommikusöök

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures Inc. (endise nimega Gap Adventures) on rahvusvaheline reisikorraldaja, kes spetsialiseerub põnevatele elamus- ja seiklusringreisidele. Estravel on G Adventures’i ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Grupid on enamasti väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Endale sobiva reisiprogrammi valik on tehtud üsna lihtsaks. Nimelt on G Adventures jaganud kõik oma programmid reisi tüübi (Trip Style) ja teeninduse taseme (Service Level) järgi kategooriatesse.

G Adventures reisitüübid:

GELUXE COLLECTION reisitüüp on mõeldud nõudlikumale reisijale, kes hindab keskmisesest kvaliteetsemat majutuskogemust, meeldejäävaid maitseelamusi ja seiklust rahulikumas tempos. Vanusepiirang on 18+.

CLASSIC reisitüüp sisaldab sihtkohariigi põhiliste vaatamisväärsuste külastamist koos kohaliku elu kogemisega. Majutus toimub reeglina väikestes hotellides, võõrastemajades, puhkemajades. Reisi moto: ükski järgnev päev pole sama, mis eelmine.

NATIONAL GEOGRAPHIC JOURNEYS pakub suuremat praktilist kogemust ja avastamist – seda kõike koos paremate majutusvõimaluste ja rohkemate lisadega kui teised G Adventuresi reisid.

NATIONAL GEOGRAPHIC FAMILY JOURNEYS on reisisari seiklushimulistele peredele, kes otsivad sisukat viisi ühiseks maailma avastamiseks.

ACTIVE reisitüüp on alati seotud mingi füüsilise tegevusega, näiteks mägijalgrattasõit, kayaking, matkamine, rafting vms. Osalejad peavad olema mõistlikult sportlikud, aga mitte supervormis. Sobib kõigile, kes teevad näiteks tervisesporti ning armastavad aktiivseid tegevusi. Sellised reisid on näiteks Inca Trail jalgsirännak, Kilimandžaro matk, Costa Rica surfireis jt.

18-TO-THIRTYSOMETHINGS on noortele mõeldud reisiliik, mille motoks on „You Only Live Once“ (sa elad vaid korra). Reis toimub samasugusel põhimõttel nagu Classic, aga osalejate keskmine vanus on umbes 20-ndates. Odavam, väga lihtsad tingimused, aga siiski elatavad.

WELLNESS reisid pakuvad põnevaid sihtkohti koos tegevustega, nagu jooga ja meditatsioon, ning ka tervislikke maitseelamusi, mis laadivad keha ja toidavad vaimu.

ROAMIES reisitüübi eripäraks on seiklused ja majutus hostelites. Need on väikegrupireisid 18–35-aastastele reisijatele, mis aitavad teil tutvuda ikooniliste sihtkohtadega ja ööbida hoolikalt valitud hostelites. Roamies reisitüüp kombineerib üksinda reisimise vabaduse koos meelerahuga, mida saad organiseeritud seltskonnaga reisimisest.

MARINE tähendab seda, et mõnda maailma kõige hämmastavamat kohta saab kõige paremini (ja sageli ainult) avastada merereisiga. G Adventures’i väikestest laevadest koosnev laevastik viib teid peaaegu kõikjale, kuhu on võimalik seilata.

FAMILY reisid, nagu nimigi ütleb, sobivad hästi koos lastega reisimiseks. Marsruudi kokkupanemisel on arvestatud sellega, et poleks liiga pikki vahemaid ja majutuskohad on lastesõbralikud. Samas on tegemist ikkagi seiklusreisiga. Sellistele reisidele on lubatud lapsed alates 5 a.

LOCAL LIVING pakub võimalust saada naha alla võib-olla kõige autentsema kogemuse kohalikust elust, pakkudest tihti selliseid ekskursioone, mis ka kohalikke üllatab.

RAIL TOURS on parim viis maailma täielikult kogeda sellest läbi reisides. Rongireisid toovad teid ikooniliste raudteeliinide kaudu maalilistele kohtadele lähemale.

Loe G Adventures reisitüüpidest lähemalt G Adventures’i kodulehelt.

Pakkumises olev info ja hinnad on näidatud 02.03.2023 seisuga.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee. Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.