Grand Rose, Meresuu ja Viimsi SPA kinkekaardid

Estravelist saad osta 35 € ja 65 € kinkekaarte, mis kehtivad nii Saaremaal asuvas Grand Rose SPA Hotellis, Meresuu Spa & Hotellis Narva-Jõesuus kui ka Tallinn Viimsi SPA Hotellis.

Grand Rose, Meresuu ja Viimsi SPA

Grand Rose SPA Hotel asub Saaremaal Kuressaare kesklinnas. Eriprojekti järgi valminud hotellis on ühildatud uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk. Roosi õitel on saladuslik seletamatu toime, neid vaadates hakkab paljudel inimestel süda kiiremini tuksuma, tekib eriline rõõmutunne.

Hotelli spa- ja saunakeskus Rosaarium on kujundatud ja sisustatud samuti luksuslikus ja eksootilises stiilis. Uudse lähenemisega spa moodustab ühtse terviku, kus basseinid, saunad, hoolitsuste toad ja lobby-baar asuvad üksteise vahetus läheduses. Nii võib hoolitsuseks valmistuda tulikuumas Jaapani vannis värskelt pressitud apelsinimahla nautides.

Meresuu Spa & Hotel asub looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus. Kõigest 200 km kaugusel Tallinnast, 13 km Narvast ja 100 m kaunist liivarannast. Meresuu SPA pakub tervislikke ning lõõgastavaid ajaveetmisvõimalusi seitsme sauna, erinevate basseinide ning värskendust pakkuva spaabaariga spaakeskuses. Meresuu Ilu- ja tervisemaailm pakub rikkalikku valikut hoolitsusi, et spaapuhkus oleks täiuslik.

Tallinn Viimsi SPA Hotell asub Tallinna kesklinnast 15 min autosõidu kaugusel looduskaunil Viimsi poolsaarel. Lisaks tavapärastele hotelliteenustele pakume Teile võimalust aktiivselt ja tervislikult puhata. Teie käsutuses on kaasaegselt sisustatud hotell, tervise-ja ilukeskus, minizoo ja kohvikuga lastekeskus, saunakeskus ja spordikeskus koos ainulaadsete võimalustega. Lisaks on kompleksis täiskasvanutele mõeldud luksuslik SPA18+ saunakeskus ning Eesti suurim, Atlantis H2O veepark.

Külastaja päralt on ka inglise pubi Black Rose, mis pakub kolmapäeviti ja laupäeviti elava muusika programmi ning 4 saaliga Viimsi Kino, kus saab suurelt kinoekraanilt vaadata ka 5D filmiseansse.

 

Grand Rose, Meresuu ja Viimsi SPA

Lisainfo:
Viisa

​​Kinkekaardid on müügil Tallinnas Estraveli peamajas (Suur-Karja 15).

Kinkekaarte saab realiseerida: Viimsi Kino, Black Rose pubi, Spa 18+ saunakeskus, Atlantis H2O Aquapark, Meresuu Spa & Hotel, Tallinn Viimsi SPA ja Grand Rose SPA.

Kinkekaart Kehtivus Hind  
Kinkekaart 35 € 6 kuud al 35 € +35 p
Kinkekaart 65 € 6 kuud al 65 € +65 p

Lisainfo ja tellimine

Kinkekaarte saab osta Tallinnas Estraveli peamajas (Suur-Karja 15).

Lisainfot saad Estraveli siseturismi osakonnast tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil
626 6233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.