Mekongi jõekruiisid

Jõekruiis on lummav ja pingevaba viis erinevate paikade avastamiseks. Aasia avastamiseks soovitame unustamatut Mekongi jõekruiisi. Kruiisipakette on alates 7-öistest kruiisidest kuni 16-öiste pakettideni koos maapealse programmiga Vietnamis ja Kambodžas.

Sellisel jõekruiisil reisid läbi Kagu-Aasia, et nautida Vietnami ja Kambodža maagiat ja ilu. Mekongi jõekruiisil on alates Siem Reapi arhitektuurist kuni elava Ho Chi Minh City-ni võimalus olla tunnistajaks tänapäevase Mekongi jõe ja selle iidse mineviku kontrastile. Pakkumises on kahe erineva reisikavaga kruiisid.

Koge budistlikku õnnistustseremooniat Oudongis, naudi traditsioonilist xe-loi sõitu ümber Tan Chau, saa osa hingematvast päikesetõusust Angkor Wati templi taga, tutvu Ho Chi Minhi linna endise presidendipaleega ja palju muud. Lisaks sellele on võimalus pikendada oma Mekongi jõekruiisi reisiga elavasse Hanoisse, maalilisse Ha Longi lahte.


Mekongi jõgi lookleb Hiina Yunnani provintsi Tiibeti platoodelt läbi viie Kagu-Aasia riigi vihmametsade, tasandike ja riisipõldude, enne kui kohtub Lõuna-Hiina merega. Pikkuse poolest on see maailma suuruselt 12. jõgi, kuid ajaloolise, kultuurilise ja ökoloogilise rikkuse poolest pole Mekongile võrdset. Tema kallastel on lahti rullunud iidsete impeeriumide, koloniaalvõimude ja kaasaegsete konfliktide saagad.

Templid, kaubateed ja kalurikülad jõe ääres on ajas jäänud muutumatuks nagu ka elustiil, mida need esindavad.

Vaata näidispakkumisi allpool! Kui Sind huvitab mõni muu aeg või hoopis muu piirkond, küsi personaalset pakkumist endale sobivaks ajaks ning kohta.

AmaWaterways Mekongi kruiisid ja kruiisipaketid

Lisainfo:
Viisa

Elav Ho Chi Minh City, mida kunagi nimetati “Idamaade Pealinnaks”, pakub elavat segu vanast ja uuest ning on ideaalne algus teie uskumatule reisile läbi Vietnami ja Kambodža. Kruiisige mööda võimsat Mekongi, avastades pilgu teise ajastusse, kus inimesed austavad ikka veel rõõmuga oma esivanematelt sajandite jooksul edasi antud aegumatuid traditsioone. Sukelduge kogu reisi vältel kultuuri ja pärandisse, külastades maakülasid, ajaloolisi pagoodasi ja värvilisi turge. Nautige budistlikus kloostris munkade erilist õnnistust ja olge tunnistajaks oskuslikele käsitöölistele, kes valmistavad suurepäraseid käsitööesemeid ja hõrgutisi. Kogege seda kõike ja palju muud sellel elamusterohkel kruiisil mööda Mekongi.

Teisel suunal, Siem Reapist Ho Chi Minh City´sse kruiis on nimetusega Mekongi rikkused ning kehtivad sisuliselt samasugused võimalused kruiisi rikastada kruiisile eelnevate ja järgnevate pakettidega.

Kruiisid toimuvad aastaringi ja erinevatel hooaegadel erinevad hinnad. 

Kajuti tüüp Kestus Soodushind ühele reisijale kaheses kajutis Tavahind  
Kruiis "Mekongi võlud"
Lisainfo
Ainult kruiisi broneerinud külalised viiakse laevalt Sofitel Angkori hotelli Siem Reapis. Soovitame teil planeerida oma edasine lend Siem Reapist väljumiseks pärast 17:30, et vältida võimalikke hilinenud ümberistumisi. Ainult kruiis marsruut: Saigon ->Kampong Cham  + transfeer. 
7 ööd al 1419 € al 2269 € +1419 p
Kruiis "Mekongi võlud" ja 2 ööd enne kruiisi Ho Chi Minh City´s 9 ööd al 1766 € al 2616 € +1766 p
Kruiis "Mekongi võlud" ja 2 ööd pärast kruiisi Siem Reapis
Lisainfo
Ainult kruiisi broneerinud külalised viiakse laevalt Sofitel Angkori hotelli Siem Reapis. Soovitame teil planeerida oma edasine lend Siem Reapist väljumiseks pärast 17:30, et vältida võimalikke hilinenud ümberistumisi. Ainult kruiis marsruut: Saigon ->Kampong Cham  + transfeer. 
7 ööd al 2027 € al 2877 € +2027 p
Kruiis + 2 ööd enne kruiisi Ho Chi Minh City´s, 2 ööd Siem Reapis, 2 ööd Hanois, 1 öö Ha Log Bay ja veel 1 öö Hanois.
Lisainfo
Kruiisipaketis on kruiisile eelnevad ja järgnevad ööd vastavalt programmile hotellides. Pakett algab Saigonis ja lõppeb Hanois. 
15 ööd al 3835 € al 4685 € +3835 p

Hinnas on:

 • valitud kruiis või kruiisipakett
 • toitlustus (valik kohalikust kuid ka rahvusvahelisest köögist)  kogu kruiisi vältel 
 • 1 õhtusöök Chef´s Table restoranis
 • joogid laeval (karastusjoogid ja kohalik õlu kogu päev ning veinid lõuna ja õhtusöögi kõrvale)
 • meelelahutus laevas

Lisatasu eest:

 • sadamamaksud (ca 170 € inimese kohta)
 • reisikindlustus
 • lennupiletid kruiisi algus ja lõppunkti
 • vabatahtlikud lisaeksursioonid ja lisateenused
 • jootrahad laevapersonalile (umbes 15 € inimese kohta päevas)

Uniworld: Mekongi aegumatud imed!

Lisainfo:
Viisa

Kaks kõige ilusamat, ajaloolisemat ja sõbralikumat kohta kogu Aasias, dünaamiline Vietnam ja karjamaade Kambodža, on intrigeerivad kontrastiuuringud. Mõlemal neist on oma ainulaadne võlu ja sotsiaalsed traditsioonid, oma traagiline ajalugu ja keeruline minevik.
​Ho Chi Minh City pakub uimastavat segu vanast ja uuest, üllatades külastajaid sageli oma võlu. Kagu-Aasia elujõuna on Mekong täis värvilisi ujuvkülasid. Phnom Penh, Kambodža õitsev pealinn, liigub kiirelt tulevikku, kuid säilitab samas provintsliku intiimsuse. Värviline Siem Reap on värav UNESCO poolt määratud Angkor Wati tohutule džunglitemplikompleksile.

Kruiis Kestus Soodushind ühele reisijale kaheses kajutis Tavahind  
Kruiisipakett  14 ööd al 5939 € al 6599 € +5939 p

Hinnas on:

 • Toidud pardal. 12 hommikusööki, 8 lõunasööki, 9 õhtusööki. Tervitus- ja hüvastijätuõhtusöök
 • Kogu kruiisi jooksul pakutakse tasuta majaveini, kohalikke alkohoolseid jooke ja õlut, karastusjooke, teed ja kohvi.
 • Maapealsed lõunad sisaldavad tasuta karastusjooke, kohvi ja teed. Maapealsete õhtusöökide juurde kuuluvad tasuta koduvein, kohalik õlu, karastusjoogid, kohv ja tee.
 • 12 ekskursiooni, mis kõik on täielikult ingliskeelsete kohalike ekspertide korraldatud.
 • Õhtusöök koos Apsara show’ga
 • 7-öine kruiisireis jõe vaatega kajutis kõikidest sviitidest koosneval Super Ship Mekong Jewel’il.
 • 2 ööd Ho Chi Minh Citys Park Hyatt Saigonis (või sarnases) ja  3 ööd Siem Reapis Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resortis (või sarnases)
 • Rühmatransfeerid on hinna sees saabumis- ja lahkumispäeval (palun vaadake transfeeri suuniseid ja tingimusi).
 • Lisatasud laevapersonalile (laevapersonal, meeskond, kruiisi/reisijuht) on kruiisi/reisi ajal hinna sees.

Lisatasu eest:

 • sadamamaksud (ca 220 € inimese kohta)
 • reisikindlustus
 • lennupiletid kruiisi algus ja lõppunktist
 • vabatahtlikud lisaeksursioonid ja lisateenused
 • jootrahad laevapersonalile (umbes 15 € inimese kohta päevas)

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Jõekruiis on hea vaheldus või alternatiiv ookeanikruiisidele. Eksootiliste jõgede laevad on veel väiksemad ja teenindus personaalsemad.
Jõekruiisid on üha rohkem populaarsust võitmas ka nooremate reisijate hulgas.

Seitse põhjust, miks minna jõekruiisile:

 • majutus 5* hotelli tasemel;
 • teenindus personaalne ja väga heal tasemel;
 • kallas on kogu aeg näha;
 • laevas pole kõikumist tunda;
 • jõekruiiside sadamad on enamasti otse linna või küla südames;
 • hinnas on suur valik ekskursioone, mis rahuldab nii ka mõnusat äraolemist nautiva kui ka aktiivsema reisija soove;
 • toitlustus laevas on esmaklassiline (kui riided kitsaks jäävad, ei saa kindlasti süüdistada laeva pesumaja, vaid pigem meisterlikku kööki).

2020. aasta jaanuaris debüteeriv Mekong Jewel on kõige uuem ja luksuslikum laev Mekongi jõel.

See kõikidest sviitidest koosnev superlaev sisaldab kahte söögikohta: üks peaarstoran ja ülemisel tekil asuv al fresco söögikoht.

Mekong Jewel asendab Mekong Navigatorit ja on ehitatud säästvatest, keskkonnasõbralikest materjalidest ning sellel on bassein, spaa, saun ja aurusaun, jõusaal, juuksurisalong, küünebaar, kaks salongi ja raamatukogu.

Vaata videot:

See eriline laev on omaette klass!

AmaWaterways’i ainus kruiisilaev Mekongi jõel, AmaDara, on kaunistatud prantsuse koloniaalajastu sisustusega ja rikkalikult nikerdatud puitmööbliga, mis on inspireeritud piirkonna ajaloost, samuti kohalike käsitööliste valmistatud esemetega.

Kliimaseadmetega varustatud sisekoridorid viivad ruumikatesse kajutitesse ja sviitidesse, millest enamiku puhul on kaks rõdu, mis kutsuvad sisse Kagu-Aasia pidevalt muutuvat maastikku.

Laeva AmaDara pardal on massaažiruumid, jõusaal, kingituste pood ja päikesetekil asuv bassein. Saigon Lounge pakub päeval puhkust ja ühendab külalisi öösel intrigeeriva kohaliku meelelahutuse saatel. Nautige autentseid piirkondlikke hõrgutisi ja lääne kööki pearestoranis või einestage The Chef’s Table’i erirestoranis ning kogu kruiisi jooksul saate lõuna- ja õhtusöögi juurde piiramatult tasuta veini, samuti majamärkide alkohoolseid jooke, kohalikku õlut ja karastusjooke kogu kruiisi vältel.

 • Pakkumises toodud hinnad on seisuga 10.01.2024 ning sõltuvad konkreetse kruiisi konkreetsest saadavusest.
 • Hind ühele kehtib eeldusel, et koos reisib kaks täiskasvanut.

Lisainfo ja tellimine

Kruiisi tellimiseks või lähema info saamiseks pöördu oma reisikonsultandi poole või helista telefonil 626 6222 või saada e-kiri aadressile kruiis@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.