Noorus Spa kinkekaart

Estravelist saad osta Noorus Spa kinkekaarte väärtusega 30 € või 50 €.

1930. aastatel Skandinaavia Rivieraks kutsutud Narva-Jõesuu on taastamas oma kunagist hiilgust ning seda tõestab ka 2014. aasta suvel kauni liivaranna ääres avatud kaasaegse arhitektuuriga Noorus Spa Hotell. Hotellis on 114 mugavalt sisustatud numbrituba, läbi kahe korruse kõrguv spaakompleks Three Apples Spa, restoran Romantic Garden, konverentsikeskus, 4 mängurajaga bowling-saal ning laste mängutuba.

Hotellist on võimalik rentida ka jalgrattaid ning kepikõnnivarustust, et ümbruskonnaga lähemat tutvust teha.

Noorus Spa

Lisainfo:
Viisa

​​Kinkekaardid on müügil Tallinnas Estraveli peamajas (Suur-Karja 15)

Kinkekaart Kehtivus Hind  
Kinkekaart 30 € 6 kuud al 30 € +30 p
Kinkekaart 50 € 6 kuud al 50 € +50 p

1930-aastatel Skandinaavia Rivieraks kutsutud Narva-Jõesuu on taastamas oma kunagist hiilgust ning seda tõestab ka 2014 aasta suvel kauni liivaranna ääres avatud kaasaegse arhitektuuriga Noorus Spa Hotell.

Hotellis on 114 mugavalt sisustatud numbrituba, läbi kahe korruse kõrguv spaa-kompleks Three Apples Spa, restoran Romantic Garden, konverentsikeskus, 4 mängurajaga bowling-saal ning laste mängutuba. Hotellist on võimalik rentida ka jalgrattaid ning kepikõnnivarustust, et ümbruskonnaga lähemat tutvust teha.

Three Apples Spa kolm õuna sümboliseerivad kolme spaa suunda: noorust ehk fitness-keskust, tervist ehk veekeskust ja ilu ehk wellness-keskust. Fitness-keskus on varustatud kaasaegsete trenažööridega ning pakub lisaks ka mitmeid erinevaid rühmatreeninguid.

Veekeskuses on klientide kasutuses ujumisbassein (25m), välibassein, atraktsioonidega bassein, lastebassein, mullivannid, avatud terrass, 8 erinevat sauna ja baar. Lisaks on täiskasvanutel võimalik täiendava tasu eest külastada VIP-oaasi, mis kujutab endast privaatset tsooni, kus lisaks puhkealale on 4 erinevat sauna, lõõgastavate massaaži-allikatega bassein, jaapani vann, baar ja merevaatega terrass.
Ilukeskuse poolt pakutavate teenuste valikusse kuulub nii lõõgastavaid kui toonust tõstvaid massaaže, erinevaid veeprotseduure ning näo- ja kehahooldusprogramme juhtivatelt kosmeetikatootjatelt.

Restoranis Romantic Garden on tunda Narva-Jõesuu hiilgeaegade hõngu ning romantilist atmosfääri aitab luua ka imeline vaade merre loojuvale päikesele. Restoran pakub laias valikus kohaliku köögi hõrgutisi ning hoolega valitud palasid naaberriikide toidukultuurist.

Lisainfo ja tellimine

Kinkekaarte saab osta Tallinnas Estraveli peamajas (Suur-Karja 15).

Lisainfot saad Estraveli siseturismi osakonnast tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil
626 6233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.