ÖÖD majad – puhkus kaunis Eestimaa looduses

ÖÖD majas on olemas kõik puhkuseks vajalik – hubane interjöör ning imeline vaade loodusele ja tunne looduse sees olemisest.

Ööd majad asuvad üle Eesti keset metsa või veekogu ääres, alati kaugemal suurematest keskustest. Kauni Eestimaa looduse keskelt leiab omale eripärase ja teistmoodi puhkuse nii suvel, sügisel, kevadel kui ka talvel.

ÖÖD majad asuvad Harjumaal, Hiiumaal, Saaremaal, Võrumaal, Läänemaal, Põlvamaal ja Valgamaal.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 30.09.2024.

ÖÖD majad

Majad mahutavad kuni kaks inimest. Kõikides majades on olemas väike kööginurk (v.a Pilguse mõisa juures) ja duširuum. Osades majades on ka saun või jagatud saun lähestikku olevate majade vahel. NB! Saadavus on kuupäeviti varieeruv.

NB! Täpsusta päringus meelepärane maja või piirkond ja küsi pakkumist! Soovi korral anna päringus ka teada, kui oled piirkonna ja kuupäevade osas paindlik.

ÖÖD majad Öid Hind  
Puhkus kahele valitud ÖÖD majas (mais) 1 al 176 €
Puhkus kahele valitud ÖÖD majas (juunis-juulis) 1 al 198 €
Puhkus kahele valitud ÖÖD majas (augustis ja septembris) 1 al 180 €

​Hinnad kõiguvad suures ulatuses sõltuvalt kuupäevast ja maja asukohast.

Kääriku
Kütiorg
Laheranna
Lohusalu
Mariöö
Metsajärve
Muhu
Pilguse
Rannamõisa
Roosisaare
Rooslepa
Rõuge

 

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 626 6233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta. Tee omale Kuldkaart mTasku äpis tasuta.