Välismaal takso ettetellimise teenus 

Üldjuhul koosneb ärireis lennupiletist sihtkohta, majutusest ja reisikindlustusest. Samas on selles võrrandis veel üks lüli, millele tihtipeale mõeldakse alles lennujaama pagasilindi ääres – kohalik transport. Mugava, stressivaba ja energiat säästva reisi jaoks pakume uudset välismaal takso ettebroneerimise teenust.

Oma heade klientide kogemustest teame, et mõni ärireis on kui tulekahju kustutamine – maandumise ja esimese kohtumise/koosoleku vahel on vaid lühike viiv. Selle viivukese jooksul peab reisija lahti mõtestama kohaliku taksokultuuri, kauplema juhilt raamatupidamiseks sobiva kviitungi ja halvimal juhul maksma sõidu eest kolm korda nii palju, kui vaja.

Estraveli head koostööpartnerid pakuvad võimalust broneerida transfeere nii lennujaamade, hotellide kui koosolekute vahel liiklemiseks üle maailma.

Tegemist on ettemakstud teenusega, seega ei pea reisija muretsema ei sularaha, krediitkaardi ega jootraha pärast – kõigele on juba mõeldud. Lisaks on võimalik seeläbi ettevõtte reisikulusid veelgi suurema täpsusega kontrolli all hoida. Ja ära jäävad need tüütud tšekid, mida reisiaruandeks on vaja küsida, koguda ja hoida!

Eksklusiivsust eelistavatele klientidele pakume võimalust tellida transfeeri äriklassi autodega. Ka suuremad seltskonnad ei jää ratasteta – autode valikust leiab nii suuremaid kui väiksemaid minibusse.

Lisaks on võimalik tellida ka autojuhiga renti tunni kaupa. See on variant neile, kellel tuleb ühe päeva jooksul jõuda mitmesse sihtpunkti ja parim viis selleks on autoga, kuid kes ei tunne ennast võõras linnas roolis hästi ja taha muretseda parkimise pärast.

Küsi järgmist reisi planeerides kindlasti Estraveli reisikonsultandilt ka transfeeride kohta!

Transfeerid Euroopa linnades

Toome välja mõned transfeeride ühe suuna näidishinnad. Valikuid on mitmeid, küsi täpsemat pakkumist oma reisikonsultandilt.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Frankfurt, Saksamaa lennujaam - kesklinn al 33 € +33 p
Frankfurt, Saksamaa lennujaam - kesklinn äriklassi tasemel al 43 € +43 p
Berliin, Saksamaa lennujaam - kesklinn al 25 € +25 p
Berliin, Saksamaa lennujaam äriklassis- kesklinn al 33 € +33 p
Pariis, Prantsusmaa lennujaam - kesklinn al 40 € +40 p
Pariis, Prantsusmaa lennujaam - kesklinn äriklassis al 90 € +90 p
Helsingi, Soome lennujaam - kesklinn al 39 € +39 p
Helsingi, Soome lennujaam - kesklinn äriklassi al 69 € +69 p
Genf, Sveits lennujaam - kesklinn al 49 € +49 p
Genf, Sveits lennujaam - kesklinn äriklassis al 59 € +59 p

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.