Uudised ja pressiteated

Pressipäring saada aadressile press@estravel.ee. Kiiretes küsimustes helista 626 6284.
 • Estraveli enamusaktsiad tagasi Eestisse

  29.12.2015

  Täna viidi lõpule aktsiatehing, millega Eesti ja Baltimaade suurima ja vanima reisibüroo Estravel AS enamusosalus siirdus Eesti ettevõttele, mille omanikuks on Estraveli asutaja Aivo Takis.

 • Soovitused Lufthansa ärajäävate lendudega reisijatele

  08.09.2015

  Eesti suurim reisibüroo Estravel soovitab, kui võimalik, siis oma lend edasi lükata ja seda saab teha tasuta. Reisijatel, kes soovivad piletist loobuda, tuleb taotleda tagasimaksu reisibüroost, kust pilet on ostetud. Kui reisijal on olemas kehtiv streikide ja pankrottide vastase lisakaitsega reisitõrkekindlustus, maksab kindlustusselts kinni võimaliku vahe olemasoleva pileti eest tagasisaadava raha ja uue pileti maksumuse vahel. Lisainfo saamiseks tasub pöörduda oma reisikonsultandi poole.

 • Jahe suveilm kodumaal aktiveerib soojamaareiside ostmist

  15.07.2015

  Suvised reisiplaanid on sageli sõltuvuses ilmaoludest kodumaal. Nii nagu ka eelmisel aastal on sellel aastal just suveilmade halvenedes aktiveerunud soojamaareiside ostmine. Estraveli müügiandmed kinnitavad, et alates jaanipäevast on päikesereiside nõudlus olnud suur ning enamus reisidest välja müüdud.

 • Suvised siseturismi pärlid on kontserdid ja loodusretked

  12.06.2015

  Eesti suurima turismibüroo Estraveli hinnangul on alanud suve siseturismi hittideks sel aastal erinevad kontserdid ja teatrietendused üle Eesti ning puhkus looduse keskel.

 • Estravel toetas noorte ettevõtlikkust

  04.06.2015

  Rahvusvaheliselt tunnustatud ja mitmete tiitlitega pärjatud ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogrammi ENTRUM 5. hooaeg on edukalt lõppenud. Tegevusaastate jooksul on programmis osalenud ligi 2700 koolinoort ning ellu on viidud üle 650 ettevõtliku idee Eesti hüvanguks. Estravel toetas programmi parimate mentorite autasustamisega.

 • Eestis algas olümpiamängude piletite müük

  22.05.2015

  2016. aasta Rio de Janeiro olümpiamängude ametlik piletite vahendaja Estravel alustas võistluste piletite müüki.

 • Eesti mahukaim reisiportaal www.estravel.ee uuenes

  11.05.2015

  www.estravel.ee on saanud uue kuue ning annab põhjuse uudistama tulla nii parimate reisipakkumiste jälgijaile kui ka neile, kes reisiinspiratsiooni või infot otsivad.

 • Estraveli klientide arv kasvas, käive vähenes

  13.04.2015

  Keskmise lennupileti hinnalangus kahandas eelmisel aastal Eesti suurima reisibüroo Estraveli müügitulu 0,4 miljoni euro võrra, ettevõttega reisinud klientide arv kasvas samal ajal 5000 võrra.

 • Hulludel Päevadel otsitakse siseturismi võimalusi

  07.04.2015

  Eesti juhtiva reisibüroo Estraveli andmetel otsivad homme algavate Hullude Päevade raames reisileminekut planeerivad tarbijad aina rohkem siseturismi võimalusi.

 • Estravel alustas Rio olümpiamängude võistluspiletite broneerimist

  14.02.2015

  2016. aasta Rio de Janeiro Olümpiamängude ametlik võistluspiletite müüja Estravel alustas reedel turismimessil Tourest 2015 võitluspiletite eelbroneerimist.

 • Tänavusel turismimessil on odavamad hinnad ja laiem valik

  12.02.2015

  Reedel algaval turismimessil Tourest 2015 pakuvad reisifirmad eelmise aastaga võrreldes odavamaid lennupileteid ja varasemast laiemat puhkusereiside sihtkohtade valikut, näitab messil osalevate reisifirmade pakkumiste analüüs.

 • Eestlased hakkasid mullu rohkem reisima

  09.02.2015

  Eesti suurima reisibüroo Estraveli abil reisis 2014. aasta jooksul ligi 170 000 inimest, reisijate arvu kasvu soodustasid odavnenud lennupiletid.