Uudised ja pressiteated

Pressipäring saada aadressile press@estravel.ee. Kiiretes küsimustes helista 626 6284.
 • Juba homme! Päikselise Los Angelese reisihommikut juhib Anu Saagim

  27.12.2019

  Homme, 28. detsembril kell 12 Viru Keskuse Rahva Raamatus toimuv aasta viimane reisihommik lennutab meid otse meelelahutusmaailma keskpunkti, Los Angelesse. “Minu Los Angelese” autori Helen Tootsi ja Eesti parima lennunduseksperdi Mauri Saarendiga muljetab Los Angelest hästi tundev elusära ekspert Anu Saagim.

 • Ilmus Eesti esimene ärireiside teatmik “Ärireisija 2020”

  13.12.2019

  Äsja jõudis müügilettidele Eesti esimene töö- ja ametireisijaile suunatud teatmik-kataloog “Ärireisija 2020”. Mahukast, aastas korra ilmuma hakkavast teatmik-kataloogist leiab palju praktilisi nõuandeid ja soovitusi ning mitmekülgset lugemist kõige erinevamatel ärireisimisega seotud teemadel.

 • Estravelist sai Soome suurima reisikorraldaja Aurinkomatkat Oy ametlik ainuesindaja Eestis

  12.12.2019

  Aurinkomatkat Oy on Soome suurim ja vanim reisikorraldaja, mis asutati juba aastal 1963. Firma viib ligi veerand miljonit puhkajat aastas enam kui sajasse erinevasse sihtkohta. Aurinkomatkat kuulub sajaprotsendiliselt Soome rahvuslikule lennufirmale Finnair Oyj.

 • Hiiumaa haigla sai Estraveli ja Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi toel beebide elustamislaua

  06.12.2019

  Estravel ja Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond andsid 5. detsembril Hiiumaa haigla juhtidele üle vastsündinute mobiilse elustamislaua.

 • Estraveli Pärnu büroo vahetas asukohta

  03.12.2019

  Novembri lõpus vahetas Estraveli Pärnu büroo asukohta, et olla klientidele veelgi lähemal ja paremini ligipääsetav. Uus büroo asub kesklinna tuiksoonel bussijaama ja Port Arturi kaubanduskeskuste vahel moodsa valgusküllase Martensi Maja teisel korrusel.

 • Malle Pottsepp ja Riina Rauts Estravelist käisid Barcelona turismimessil Eestit esindamas

  29.11.2019

  Tegemist on iga-aastase seminari- ja äriturismi professionaalidele mõeldud messiga, mille peamine eesmärk on inspireerida valdkonna professionaale looma oma klientidele erakordseid elamusi. Mess toob kolme päeva jooksul kokku ühise valdkonna inimesed, kes saavad näost-näkku väärtuslikke ideid ja kontakte jagada. Kohal on üle 15 000 inimese üle 141 riigist üle maailma.

 • 25. novembril toimuva Soome streigi operatiivinfo Estraveli klientidele

  25.11.2019

  Seoses Soome Meremeeste Liidu osalemisega postiteenuste- ja logistikaliidu PAU streigi toetusstreigis on esmaspäeval, 25. novembril peatatud Eckerö Line’i laevade liiklus ning tühistatud Finnairi kõik Tallinna-Helsingi ja Tartu-Helsingi liinide lennud.

 • Estravel jätkab laienemist ja avab esmaspäeval kohvrite ja muude reisikaupade poe Tallinna südames Suur-Karja tänaval

  22.11.2019

  Eesti suurim ja vanim reisibüroo avab 25. novembril uue kontseptsiooniga kaupluse Tallinna vanalinnas. Tegemist on juba aasta edukalt töötanud veebipoe reisikaubad.ee laienemisega füüsiliste kaupluste maailma. 2018. aastal avatud e-pood reisikaubad.ee, mis kuulub Estravelile, on varustatud Eesti E-kaubanduse Liidu väljastatud usaldusmärgisega “Turvaline ostukoht”.

 • Reisihommik kutsub päikeselisse Mehhikosse

  21.11.2019

  Juba sel pühapäeval, 24. novembril kell 12 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus järjekordne reisihommik, mis viib meid värvilisse ja vastuolulisse Mehhikosse! Reisihommikul jagavad oma kogemusi Mehhikost julge ja peadpööritavalt ausa raamatu “Minu Mehhiko” autor Doris Kristina Raave ja korduvalt Mehhikos reisinud Estraveli müügidirektor Kaire Saadi. Reisijutte modereerib antropoloog, kirglik rändur, reisiromaani “Seitse maailma” ning filmi “Nõukogude hipid” autor Terje Toomistu.

 • Estravel võttis vastu Tallinna Tehnikaülikooli väljakutse osaleda organisatsioonina AI ehk tehisintellekti veebikursusel

  18.11.2019

  Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) tõi Eestisse tasuta veebikursuse „Elements of AI“, mille eesmärk on kasvatada ühiskonna teadlikkust tehisintellekti teemadel. Kursuse töötasid välja 2018. aastal tehnoloogiaettevõte Reaktor ja Helsingi Ülikool ning praeguseks on osalejaid juba rohkem kui 220 000 inimest 110 riigist. Kursuse Eesti patroon on president Toomas Hendrik Ilves.

 • Estravel vaatab taas Eestist välja ja osaleb partnerina maailmanäitusel EXPO 2020 Dubai

  11.11.2019

  EXPO 2020 Dubai ametlikuks reisipartneriks sai Estravel. Maailmanäitus toimub Araabia Ühendemiraatides 2020. aasta oktoobrist kuni 2021. aasta aprillini. Dubai EXPO fookuses on äritegemise võimaluste ja kontaktide loomine riikide ja ettevõtete vahel.

 • Eesti suurima reisivideote konkursi võitjad on selgunud!

  16.10.2019

  Reisivideote konkurss näitas Eesti videoloojate kõrget taset. Konkursile saadetud 69 võistlustöö hulgast valis žürii võitjaks Triinu Malvi ja Markus Muide Prantsusmaal Nice’is filmitud reisivideo, publikuhääletusel kogus kõige enam hääli Raul Oja Tenerife puhkusevideo.

 • Estraveli valdusfirma ostis 49,99% Wrisi aktsiatest

  10.10.2019

  Eelmisel nädalal kinnitatud tehinguga siirdus 49,99 protsenti Wris AS aktsiatest Estraveli valdusfirma Estravel Holding OÜ omandusse.

 • Anneta oma boonuspunktid heategevuseks

  08.10.2019

  Uuendusena saab nüüdsest oma Estraveli punktid heategevuseks annetada. Sel aastal toetame Hiiumaa Haiglat.

 • Hulludel Päevadel müüakse reise kuni 200 eurot tavahinnast soodsamalt

  02.10.2019

  Tänasest pühapäevani kestavad Stockmanni Hullud Päevad, mille raames müüb Estravel soodushinnaga lennupileteid, spaapakette, kruiise, laevapileteid, reisikindlustust ja kuni 200-eurose soodustusega päikesereise.

 • Reisihommik kutsub imelisse Itaaliasse

  25.09.2019

  Juba sel laupäeval, 28. septembril kell 12 toimub Viru Keskuse Rahva Raamatus järjekordne reisihommik, mis viib meid värvika kultuuriga Itaaliasse! Reisihommikul räägib Itaalia võludest ja valudest Kärt Vilt, kes on raamatukaante vahele püüdnud “Minu Itaalia”. Reisinippe jagavad Monica Unt ja Inga Krist Estravelist ning vestlust modereerib USA-Itaalia päritolu kirjanik Justin Petrone.

 • HÄÄLETA! Vali oma lemmik Eesti suurimal reisivideote konkursil!

  20.09.2019

  Eesti suurim reisivideote konkurss on jõudnud hääletusvooruni – vaata ägedaid reisivideoid ja anna hääl oma lemmikule.

 • Reisihommik stardib taas, esimene peatus: Aasia!

  29.08.2019

  Sel laupäeval, 31. augustil kell 12 stardib Viru Keskuse Rahva Raamatus hooaja esimene reisihommik, mille peaosaline, Universaal-Universumi kaupluste üks omanikke ja paadunud rännumees Margus Kalam viib meid rändama mitmetahulisse Aasiasse, tutvustades oma äsja trükist saabunud raamatut “Minu Aasia”. Praktilist reisinõu erinevatesse Aasia riikidesse jagab kogenud rändur ja Estraveli lennupiletite müügidirektor Mauri Saarend. Vestlust suunab sageli Aasias ringi reisinud Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson.

 • Eesti suurim reisivideote konkurss taas avatud ja kutsub kõiki osalema

  26.08.2019

  Mullu väga populaarseks osutunud Estraveli ja Õhtulehe korraldatav Eesti suurim reisivideote konkurss ootab taas põnevaid videoid üle maailma. Peaauhinnaks on kaks Turkish Airlinesi lennupiletit vabalt valitud riiki üle maailma ning Photopointi välja pandud GoPro Hero7 Black seikluskaamera. Žürii koosneb väärikatest videoproffidest, teiste hulgas annab oma hinnangu treener ja aastaid Sildarude perekonna videoblogi toimetav Tõnis Sildaru.

 • Estravel ja Õhtuleht esitlevad: Eesti suurim reisivideote konkurss 2019

  13.08.2019

  Õhtuleht ja Estravel korraldavad taas eelmisel aastal väga menukaks osutunud reisivideote konkursi, mille võitjale kingitakse kaks piletit vabalt valitud Turkish Airlinesi sihtkohta üle kogu maailma. Lisaks paneb Photopoint (publiku lemmikule) välja GoPro Hero7 Black seikluskaamera. Osalemiseks saada kuni 1,5 minuti pikkune reisivideo hiljemalt 8. septembriks aadressile estravel@ohtuleht.ee.