Mobiilne kliendikaart

Estraveli Kuldkaart on nüüd ka mobiilne kliendikaart! Kasutades vaid oma telefoni, saad meie ligi 200 partneri juures soodustusi vaid mobiiltelefonist kaarti näidates. See on kiire, lihtne ja mugav.

Kasuta võimalust ning tutvu mobiilirakendusega, mis teeb igast nutitelefonist mobiilse rahakoti. Tegemist on Telia uudse tehnoloogilise lahendusega mTasku. Laadi endale alla TASUTA mobiilne kliendikaart ning saad edaspidi plastikkaardi asemel kasutada meie koostööpartnerite juures oma telefoni. Mobiilsele kliendikaardile kehtivad kõik soodustused, mida plastikkaardi omanikud seni nautinud on. Lisaks hoiame Sind kursis parimate reisipakkumistega – lae mobiilne kliendikaart alla juba täna!

Estraveli tasuta mobiilse kliendikaardi saamiseks tee nii:

  1. Laadi App Store’ist või Google Play’st alla mTasku mobiilirakendus;mTasku
  2. Registreeri ennast kasutajaks;
  3. Vali Estraveli kliendikaart.

Elektrooniline ja plastikust Kuldkaart

Kuldkaart-mTaskuMobiilse kaardi saavad endale TASUTA alla laadida nii uued kliendid kui ka varasemad plastikkaardi omanikud. Kui Sul on juba plastikkaart olemas, saad kasutada paralleelset ka mobiilset kaarti, mille number, boonuspunktid ning kehtivusaeg on täpselt samad. Kaardi aegumisel saad selle alati elektroonilisel kujul tasuta pikendada. Plastikkaardi pikendamine toimub aga endiselt boonuspunktide eest või soodushinnaga.

Koostööpartnerite soodustused

Estravelil on palju koostööpartnereid, kes pakuvad meie klientidele püsisoodustusi. Meie koostööpartnerite juures soodustuste kasutamiseks piisab kliendistaatuse tõestamiseks sellest, kui avad oma nutitelefoni mTasku Kuldkaardi visuaali.