Beaches

Beachesi kuurortide näol on tegemist Sandalsi sõsarbrändiga. Erinevuseks on aga see, et Beachesi kuurortides on põhirõhk sellel, et igas vanuses lapsed tunneksid end unenäos, mis on päriselt olemas. Seal on kõik, mida üks laps võib soovida – aktiivset tegevust nii toas kui õues, merel kui maal, sportimisvõimalusi ja arvutimänge. Absoluutselt kõike!

Mõeldud on ka pere kõige väiksemate peale – lasteklubid on igale vanusegrupile imikutest teismelisteni. Beaches on koht, kus ema-isa võivad nautida päikest ja spaad, samal ajal kui laste eest hoolitsevad oma ala spetsialistid. Kuna majutuse hinnas sisalduvad ka lennujaama transfeerid, kõik söögid ja joogid ning isegi jootraha, ei pea puhkuse ajal millegi pärast liigselt muretsema. Beachesi kuurordid asuvad kahel Kariibi mere saarel – Jamaical ja Turks ja Caicose saarel.

Estraveli vaieldamatud lemmikud on Beaches Negril ja Beaches Turks & Caicos.

Jamaica

beaches002Beaches Negril Resort ja Spa asub kuulsa 11-kilomeetrise Negrili ranna kõige laiemas osas. See kuurort pakub kõike nii maal kui vees tennisest sukeldumise, surfamise, veesuusatamise ja snorgeldamiseni. Lapsed saavad end unustada kuurortis asuvasse veeparki või X-Box mänguoaasi. Vanemate mõnusa ajaveetmise eest hoolitseb suurepärane spaa koos kõige sinna juurde kuuluvaga.
Ala on just piisava suurusega – mitte liiga suur, kuid piisav selleks, et igaüks leiaks endale sobiva koha. Lisaks mitmetele meelelahutuskeskustele on ka vaiksemaid osasid, kus enamasti peatuvad ilma lasteta külalised ning toimuvad ka pulmatseremooniad. Ka hotelli toad on kenad – ruumikad ning enamus värskelt renoveeritud.

Beaches Ocho Rios on kõik hinnas perekuurort, kus lapsed võivad mängida ookeani ääres liival, samal ajal kui vanemad veedavad aega golfi mängides. Golfiväljakud asuvad vaid mõne minuti kaugusel kuurordist. Lastele pakutakse beaches003kõike võimalikku lastelaagrist piraadisaare veekeskuseni. Lapsevanemate ajakiri Parents Magazine valis selle kuurordi kümne parima sekka.

Beaches Turks & Caicos Resort Villages & Spa asub ligi 20 kilomeetri pikkusel valge liivaga rannal. Kuurordis on üheksa erinevat restorani, tervisekeskus ja piraatide saar – temaatiline veepark lastele, kus on kõik alates veeliumägedest kuni suure piraatidilaevani, mängukeskus ja 50-ndate stiilis kohvik.

või
vaata pakkumisi