Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

airBaltic pakub nüüdseks toitlustamise võimalust ka otselendudele Tallinnast

13.06.2019 estravel

airBaltic arendab jätkuvalt oma teenust Eesti reisijate jaoks. Nüüdseks on Tallinnast algavatele lendudele võimalik tellida ka toitlustust valides 18 värske ja tervisliku variandi vahel.

Zane Pabērza, airBaltic lennuteenuste juht: “Me arendame jätkuvalt oma Eesti klientidele pakutavat teenust. Käesoleval aastal käivitame neli uut otselendu Eesti pealinnast, mida teenindavad airBalticu uued lennukid. Meie toidu ettetellimise süsteem on saavutanud reisijate seas populaarsuse ning me loodame teenuse soojale vastuvõtule ka Eestis.”

Eesti reisijate jaoks avame toidu ettetellimise süsteemi, milles on 18 erinevat toiduvalikut. Oma toidutellimust on võimalik esitada kas broneeringu teostamisel või vähemalt 24 tundi enne lennu toimumist. airBaltic samuti pakub erinevaid toitlustuse variante erinevatele dieetilistele eelistustele, sh gluteenivabu ja vegantoite. Broneerimise kohta küsi täpsemalt oma reisikonsultandilt.

Kokad kolmest Balti riigist on valmistanud hoolega ette seitse uut rooga ning uuendanud 11 kõige populaarsemat toiduvalikut. Uue menüü eesmärgiks on vastata kõikide lennufirma reisijate ootustele, samuti aga pakkuda kogu vajalikku lastega reisijatele.

Tallinnast pakub airBaltic otselende Amsterdami, Berliini, Londonisse, Oslosse, Pariisi, Stockholmi, Viini, Vilniusesse, samuti aga mugavat lennuühendust läbi Riia. Saabuva juuni alguses käivitab airBaltic Tallinnast kolm uut otselendu – Malagasse, Brüsselisse ja Kopenhaagenisse.

Lisaks kuulutas airBaltic välja ka 13. otselennu käivitamise Eesti pealinnast Salzburgi, Austriasse. Hooajaline otselend kahe linna vahel alustab tööd 21. detsembril 2019.

airBaltic’u koduturuks on Baltikumi kolm pealinna, millest lennufirma pakub rohkem kui 70 erinevat sihtkohta Euroopas, Skandinaavias, SRÜ ja Kesk-Ida riikides. Suvel 2019 käivitab airBaltic Riiast veel viis uut sihtkohta, milleks on Lviv, Dublin, Stuttgart, Kos ja Menorca.

Näidisroad menüüst:

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Türgi, Bulgaaria, Kreeta jne

Põgene vihmase ilma eest sooja päikese alla! Valikus on Türgi, Bulgaaria, Kreeka saared, Horvaatia, Itaalia, Rumeenia ja Makedoonia.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub.

Juuli-augusti reisid
Valik päikesereise
al 319
või al 29 €/kuu
Korduvreisija soodustus 100 €!

Kuni 31. juulini saavad kõik, kes Kidy Touriga varem reisinud, Egiptuse reisidelt soodustust 100 € broneeringu kohta.

Kidy Tour 
Egiptuse eripakkumine
al 449
või al 41 €/kuu
Kiirematele soodustus 50 €

Ainult Estravelist: 15 kiiremat Kidy Touri Türgi pakettide broneerijat saavad 50 € soodustust!

Pakkumine kehtib väljumistele 01.08.-22.10.2019.

Kidy Tour: Türgi
Väga head 5* hotelllid
al 782
või al 71 €/kuu
Kaaslase kruiis –60%

Broneeri Royal Caribbeani kruiis kohe, sest selle pakkumise raames saab kaaslane kruiisi 60% soodsamalt!

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Suurim valik erinevaid kruiise
al 485
või al 44 €/kuu
Sügistalvised lennud

Pakume soodsa hinnaga lennupiletid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Turkish Airlines
Üle 20 erineva sihtkoha
al 229
või al 21 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis