Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Finnair avab uue lennuliini Norrasse

11.04.2019 estravel

Finnair avab juunis uue aastaringse lennuliini Trondheimi Norras, jätkates lennuvõrgu laiendamist Põhjamaades. Finnair lisab sel aastal täiendavaid lende ka teise populaarsesse sihtkohta Norras, Tromsøsse.

„Meil on hea meel, et Finnairi lennuvõrku lisandub sihtkohana Trondheim ja suureneb lendude arv Tromsøsse. Põhjamaad on iseäranis atraktiivne reisisihtkoht just Aasia klientidele, kuid lühikese lisaühendusega Tallinnast Helsingisse on need käeulatuses ka eestlastele. Uus Trondheimi lennuliin võimaldab piirkonnal reisisihtkohana areneda, ühendades puhkuse- ja ärireisijaid mugavalt Finnairi laia lennuvõrguga Aasias ja Euroopas,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Trondheim on Norra suuruselt kolmas linn, mis on tuntud hingematvate maastikuvaadete poolest, ning kus looduses rännates saab nautida ajaveetmisvõimalusi matkamisest ja jahipidamisest virmaliste vaatluseni, või hoopis avastada kohalikku restoranikultuuri.

3. juunist avatavat Trondheimi lennuliini teenindab Norra regionaalne lennufirma Widerøe viis päeva nädalas Bombardier Dash-8 Q400 lennukiga ning Finnairilt saab pileteid otsa nii äri- kui turistiklassi.

Samuti hakkab Finnair alates 4. juunist koostöös lennufirmaga Widerøe aastaringselt Tromsø-Helsingi vahel lendama kolm korda nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Arktika väravaks kutsutav Tromsø asub 350 kilomeetri kaugusel põhjapöörijoonest ning loodusturistidele on see sadamalinn tuttav vaalavaatluse sihtkoha ja virmaliste pealinnana.

Finnair lendab Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel, tuues igal aastal ligi 13 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Euroopas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma üheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Türgi, Bulgaaria, Kreeta jne

Põgene vihmase ilma eest sooja päikese alla! Valikus on Türgi, Bulgaaria, Kreeka saared, Horvaatia, Itaalia, Rumeenia ja Makedoonia.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub.

Juuli-augusti reisid
Valik päikesereise
al 319
või al 29 €/kuu
Korduvreisija soodustus 100 €!

Kuni 31. juulini saavad kõik, kes Kidy Touriga varem reisinud, Egiptuse reisidelt soodustust 100 € broneeringu kohta.

Kidy Tour 
Egiptuse eripakkumine
al 449
või al 41 €/kuu
Kiirematele soodustus 50 €

Ainult Estravelist: 15 kiiremat Kidy Touri Türgi pakettide broneerijat saavad 50 € soodustust!

Pakkumine kehtib väljumistele 01.08.-22.10.2019.

Kidy Tour: Türgi
Väga head 5* hotelllid
al 782
või al 71 €/kuu
Kaaslase kruiis –60%

Broneeri Royal Caribbeani kruiis kohe, sest selle pakkumise raames saab kaaslane kruiisi 60% soodsamalt!

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Suurim valik erinevaid kruiise
al 485
või al 44 €/kuu
Sügistalvised lennud

Pakume soodsa hinnaga lennupiletid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Turkish Airlines
Üle 20 erineva sihtkoha
al 229
või al 21 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis