Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Finnair avab uue lennuliini Norrasse

11.04.2019
estravel

Finnair avab juunis uue aastaringse lennuliini Trondheimi Norras, jätkates lennuvõrgu laiendamist Põhjamaades. Finnair lisab sel aastal täiendavaid lende ka teise populaarsesse sihtkohta Norras, Tromsøsse.

„Meil on hea meel, et Finnairi lennuvõrku lisandub sihtkohana Trondheim ja suureneb lendude arv Tromsøsse. Põhjamaad on iseäranis atraktiivne reisisihtkoht just Aasia klientidele, kuid lühikese lisaühendusega Tallinnast Helsingisse on need käeulatuses ka eestlastele. Uus Trondheimi lennuliin võimaldab piirkonnal reisisihtkohana areneda, ühendades puhkuse- ja ärireisijaid mugavalt Finnairi laia lennuvõrguga Aasias ja Euroopas,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Trondheim on Norra suuruselt kolmas linn, mis on tuntud hingematvate maastikuvaadete poolest, ning kus looduses rännates saab nautida ajaveetmisvõimalusi matkamisest ja jahipidamisest virmaliste vaatluseni, või hoopis avastada kohalikku restoranikultuuri.

3. juunist avatavat Trondheimi lennuliini teenindab Norra regionaalne lennufirma Widerøe viis päeva nädalas Bombardier Dash-8 Q400 lennukiga ning Finnairilt saab pileteid otsa nii äri- kui turistiklassi.

Samuti hakkab Finnair alates 4. juunist koostöös lennufirmaga Widerøe aastaringselt Tromsø-Helsingi vahel lendama kolm korda nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Arktika väravaks kutsutav Tromsø asub 350 kilomeetri kaugusel põhjapöörijoonest ning loodusturistidele on see sadamalinn tuttav vaalavaatluse sihtkoha ja virmaliste pealinnana.

Finnair lendab Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel, tuues igal aastal ligi 13 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Euroopas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma üheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Kommentaarid: