Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Finnairi talvine lennugraafik pakub Helsingist otseühendusi puhkusesihtkohtadesse

25.10.2015
Helena Parmask

25. oktoobrist läks Finnair üle talvisele lennuplaanile, mis pakub puhkusesihtkohti igale maitsele ja soovile. Finnair lendab rohkem kui 60 sihtkohta Euroopas, 14 Aasias ja 2 Põhja-Ameerikas.

Talvine lennugraafik kestab kuni 26. märtsini, mille jooksul lendab Finnair Tallinna ja Helsingi vahel kuni 39 korda nädalas ja Tartust Helsingisse igapäevaselt. Tartu–Helsingi liinil on ajagraafikusse tehtud muudatusi, et edasilennud Helsingist oleksid kiiremad ja mugavamad.

Finnair võttis oktoobris Euroopa esimese lennufirmana kasutusele uue põlvkonna lennuki Airbus A350. Uus õhusõiduk lendab alates 21. novembrist Helsingi–Shanghai liinil. Talvehooaja jooksul tulevad uued lennukid ka Pekingi, Hong Kongi ja Bangkoki liinidele. “Uus Airbus A350 lennuk toob reisijateni unikaalse Põhjamaise lennukogemuse,” ütles Finnairi Baltikumi müügijuht Arunas Skuja.

Finnair A350

Finnair A350

Skuja sõnul tähendab talvehooaeg sellelgi aastal, et Finnair lendab kolm korda nädalas Helsingist otse Miamisse. “Uuendusena ei lõppe lennud talve hooajaga, vaid jätkuvad aastaringselt.” Skuja lisas, et Finnairi talvegraafikus on palju otselende Aasiasse. “Finnair lendab Helsingist Bangkokki kaks korda päevas, Phuketti kolm korda nädalas ja Krabisse kaks korda nädalas. Talvehooajal on graafikus otselennud Ho Chi Minh’i Vietnamis ning kuuel korral nädalas saab Helsingist Dubaisse lennata, ehk valikuid on igale maitsele,” märkis Skuja.

Miami

Miami

Koguperepuhkuseks on sobiv sihtkoht Lapimaa, kus leidub tegevusi nii suurtele kui ka väikestele. Finnair lendab jõuluvana kodulinna Rovaniemisse kuni neljal korral päevas. Rovaniemis saab näiteks külastada täpselt polaarjoonel asuvat jõuluvana küla või minna lumesaanisafarile ja nautida virmaliste vaatemängu.

Lapimaa

Lapimaa

Soome sihtkohtadest on järjest populaarsem ka Kittilä, millest vaid 15 kilomeetri kaugusel on Levi suusakuurort. Skuja sõnul hakkavad Levi unikaalsust järjest enam avastama ka eestlased. “Ümberistumisega Helsingis jõuab Tallinnast 8.25 väljuv lend Kittilässe kell 11.45, mis tähendab, et natuke pärast keskpäeva saab juba suusakeskuse võlusid nautida,” sõnas Skuja.

Mugavad lennuühendused on tagatud ka Euroopa suusakuurortidesse Prantsusmaal, Itaalias ja Šveitsis.

Lisainfo ja piletite broneerimine
Lisainformatsiooni saamiseks ja lennupiletite broneerimiseks helistage telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saatke e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Kommentaarid: