Novembrist märtsini igal pühapäeval väljuva sihtkohana lisandus Finnairi graafikusse otselend Helsingist Puerto Vallartasse Mehhikos, mida teenindab Airbus A350. Samal perioodil ja samuti lennukiga A350 teenindatakse ka uue sihtkohana lende Kuubale Havannasse. Kuubale lendab Finnair talveperioodil igal esmaspäeval ja reedel.

Kolmanda talvise puhkuskohana lisandub iganeljapäevane lend Puerto Platasse Dominikaani Vabariigis, kuhu hakkab lendama Airbus A330. Sama klassi lennuk teenindab ühtlasi novembrist märtsini toimuvaid otselende Helsingist Goasse Indias. Üks lisalend tagatakse ka ühendusele Delhiga, mis tagab talveperioodil otseühenduse India pealinnaga kuuel korral nädalas.

Talvine lennugraafik tiheneb ka Aasia suunal. Lisandub kaks otselendu Helsingist Bangkoki, mis tõstab sellega lendude sageduse 16 korrale nädalas. Lennugraafik Krabile ja Phuketisse tiheneb samuti, lähtudes eesmärgist teenindada suurema arvu reisijaid just Balti riikidest ja Skandinaaviast, mistõttu on lennugraafikud sõbralikud ka eestimaalastele, kes alustavad reisi Tallinnast.

Finnairi aastaringsele Singapuri liinile lisatakse kaks uut lendu, millega tagatakse liinile igapäevane ühendus. Hongkongi suunal lisandub kolm uut lendu, mis tähendab väljumiste kasvu kümnele korrale nädalas aastaringselt.