Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Rongiga Austraaliat avastama?!

10.10.2012 Svea Lillepalu

Austraalia on samal ajal nii riik, saar kui ka kontinent. Eelkõige tulevad sellest mõeldes silme ette koaalad ja kängurud, kuid tegelikult on Austraalial pakkuda veel palju muudki. Et lennupiletid on kallid ja sageli nii kaugele sõita ei jõua, pakume Sulle midagi, mis lubab ühte reisi mahutada maksimaalselt palju elamusi. Lubage tutvustada – Austraalia rongipassid!

Ausrail Pass annab Sulle õiguse sõita peaaegu ükskõik kust kuhu. Näiteks ristipõiki Perthist Sydneysse või teistpidi põiki Melbourne’ist Darwinisse. Passid kehtivad 3 kuni 6 kuud ega sisalda istekoha broneeringuid, need peab soovi korral kindlasti ette broneerima. Passil on siiski ka mõningad rongid, mille peal see ei kehti, ning nendeks on:

  • Queensland Rail Citytrain
  • The Savannahlander
  • Kuranda Scenic Railway
  • Sydney CityRail
  • Gulflander

Kolm kuud kehtiva passi hind täiskasvanule algab 527 € ning kuuekuulise passi hind 721 €.

East Coast Discovery Pass kehtib kuus kuud, ühel suunal ning vaid valitud linnade vahel. Valikus on neli linna – Brisbane, Sydney, Melbourne ja Cairns. See rongipass annab Sulle võimaluse avastada Austraalia idaranniku võlusid ja randu, sest just see piirkond on tuntud valgete rannaliivade ja päevitunud surfarite poolest. Näiteks Melbourne’i ja Sydney vahelise rongipassi hind täiskasvanule algab 95 €, Cairnsi ja Melbourne’i vaheline 329 € ning Sydney ja Brisbane’i vaheline 95 €. Piletihind ei sisalda istekoha broneeringut.

Rail Explorer Pass koondab enda alla Austraalia populaarseimad rongiteed, milleks on sõidud Sydney ja Perthi, Melbourne’i ja Adelaide ning Adelaide’i ja Darwini vahel. Ka see rongipass kehtib kuni kuus kuud ning ei sisalda istekoha broneeringut. Kolmekuulise rongipassi hind täiskasvanule algab 328 € ning kuuekuulise passi hind 430 €.

Tegelikult leiab Estraveli koostööpartneri nimistust veel mitmeid Austraalia rongipasse, mille marsruudid kattuvad suuresti ülaltoodutega, kuid on näiteks lühemad ja ei sisalda rongiteid sisemaale. Ära tuleb mainida ka see, et passid tuleb kindlasti piisava varuga ette osta, sest nende tellimine võtab paar päeva aega.

Rongiga ringi rallimine ei ole sugugi ajast ja arust tegevus, vaid tuleb vaikselt “moodi tagasi”. Võib öelda ka, et rongisõit on ajavõit :) Mida Sina sellisest mõttest arvad?

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Broneeri Azamara kruiis enne 31.07.2019 ning koged luksust suurepärase hinnaga!

Tutvu pakkumise ja näidismarsruutidega lähemalt!

Azamara kruiisid
Kruiisid kuni -30%
al 912
või al 83 €/kuu

Estravelist saad tellida festivalipiletid koos majutusega Solo Sokos Estoria hotellis.

Festival toimub 09.–18.08.2019.

Birgitta Festival
Majutus koos etendusega
al 158
või al 14 €/kuu

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 8 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 01.07.2019.

airBaltic
Jaanipäeva allahindlus
al 89
11. oktoober 2019

Reedel, 11. oktoobril toimub Tallinki 30. ja kruiisilaeva Baltic Queeni 10. sünnipäevale pühendatud erireis, kus kõlab ansambli Queen muusika.

Queeni erireis Stockholmi
al 23.75
Varajase tellija soodustus

Varajase tellija soodustus kuni 31.07.2019.

Reisid väljuvad 29.01.2020 ja 19.02.2020, kestus 14 ööd

Puhka Lõuna-Tais
Kahenädalane pakett
al 1360
või al 123 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis