Boonuspreemiad

Kõik Estraveli Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi omanikud koguvad iga reisitellimuse ja reisikaubad.ee e-poe ostuga boonuspunkte.

Iga reisitellimusele ja reisikaubad.ee e-poes kulutatud 1 € lisab punktikontole 1 punkti, millega saab tasuda hiljem oma Estravelist ostetud reisiteenuste eest või valida Estraveli e-poest reisikaubad.ee meelepärase preemia endale või oma lähedastele. Platinum kliendid koguvad lisaks erareisidele punkte ka ärireiside eest.

Kuidas täpselt boonuspunkte koguda, vaata siit.

Oma kliendikontole kogunenud boonuspunktidega saad tutvuda siinNB! Kuldkaardi kliendisüsteem on uuendamisel ja hetkel sisselogimine ning konto aktiveerimine ei tööta.
Oma boonuspunktide kohta infot saate igakuiselt e-mailile. Küsimuste korral palun võtke ühendust oma reisikonsultandiga või kuldkaardi osakonnaga: kuldkaart@estravel.ee või 626 6350.

Reisikaubad.ee e-poes valikust leiab erinevaid reisikohvreid, seljakotte, reisitarvikuid ja Estraveli kinkekaarte. Tellimuste eest saab tasuda boonuspunktides kas osaliselt või piisava saldo korral isegi 100% ulatuses. Loe lähemalt.