Estravel toetab

Eduka ettevõttena tunneb Estravel sotsiaalset vastutust Eesti ja maailma keskkonna jätkusuutlikkuse ees. Koostöös ettevõtetega Single.Earth ja Loodushoiu Fond aitame kaasa ökosüsteemide säilimisele maailmas ning paneme Eestis kasvama 35 000 puud.

Istutame koos Loodushoiu Fondiga 35 000 puud

Istutame oma 35. juubeliaasta raames 2023 aasta kevadel 35 000 puud Harju-ja Raplamaale. Sealhulgas teeme Estraveli töötajatega ka ise käed mullaseks ja võtame istutamisest osa.

Loodushoiu Fond on tasakaalukas ja koostööle suunatud ühendus, mis soovib turgutada eraalgatuslikke loodushoiu tegevusi Eestis. Fond teeb koostööd organisatsioonidega, kes tegutsevad vastutustundlikult ja soovivad pärandada elurikka maa ka meie järeltulijatele.

Kui soovid lisainformatsiooni meie toetustegevuse kohta, võta palun ühendust e-maili aadressil toetused@estravel.ee.

Looduse hüvanguks koos Single.Earth´iga

Ostes Estravelist aitad kaasa ökosüsteemide säilimisele. Alates märtsist 2023 annetame kõikidelt reisikonsultandi kaudu tehtud eraklientide ostudelt (lennupiletid, majutus ja/või kruiisid) 1 € ökosüsteemide säilitamise hüvanguks.

Panustame koos looduse säilimisse, et tagada stabiilne ja elurikas planeet. Aitäh, et teed seda koos meiega!

Single.Earth on Eesti päritolu GreenTech ettevõte, mille missiooniks on aidata säilitada olemasolevaid ökosüsteeme, küpseid metsi ja elurikkust. Vahetu eesmärk on suurendada olemasolevate bioloogiliselt mitmekesiste metsade kaitseala üle terve maailma ja panustada ülemaailmse looduskaitse eesmärgi saavutamisse aastaks 2030.

Selle saavutamiseks on Single.Earth loonud platvormi koostööks nii maaomanike kui ettevõtetega, kes soovivad looduse säilitamisesse panustada, põhinedes Single.Earthi teaduspõhisele looduse hindamise ja monitoorimise tehnoloogiale.
Koostöös Single.Earthiga saavad ettevõtted teha looduspositiivseid panuseid (nimetatud ka kui rohepanus) metsade, liikide, ja terviklikke ökosüsteemide säilitamise heaks nii kohalikul kui globaalsel tasemel.