Estravel toetab

Eduka ettevõttena tunneb Estravel sotsiaalset vastutust Eesti ja maailma keskkonna jätkusuutlikkuse ees. Koostöös ettevõtetega Single.Earth ja Loodushoiu Fond aitame kaasa ökosüsteemide säilimisele maailmas ning paneme Eestis kasvama 35 000 puud. Lisaks toetame Pardirallit, pannes välja peaauhinna.

Kui soovid lisainformatsiooni meie toetustegevuse kohta, võta palun ühendust e-posti aadressil toetused@estravel.ee.

 

Toetame Liikumispuudega Laste Toetusfondi

2024. aastal teeme koostööd Liikumispuudega Laste Toetusfondiga. Ühingu eesmärgiks on kogutud vahendite ja tegevusega liikumispuudega laste ja nende perede heategevuslik toetamine, pakkudes abi ravikulude katmisel ja abivahendite soetamisel, luues uusi võimalusi, kogemusi, anda teadmisi ning saada osa kultuurist ja meelelahutusest, avardada silmaringi ja pakkuda positiivseid emotsioone.


Toetame Vähiravifondi “Kingitud Elu”

Estraveli 35. juubeli tähistamiseks toimunud peol palusime peo külalistel lillide ja kingituste asemel teha annetuse vähihaigete toetuseks. Üheskoos kogunes üleskutse peale Vähiravifondi “Kingitud Elu” 14 445 eurot.

Lisaks toetab Estravel annetusega Vähiravifondi 2023. aastal ka jõulukingitusena.


Toetame Pardirallit ja paneme välja peaauhinna

Heategevuslik Pardiralli toimub sel aastal 7. juunil Kadriorus ja seda juba üheteistkümnendat korda. Sündmust korraldaval Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidul on sel korral võiduujumise stardis lausa rekordilised 20 000 parti.

Pardiralli peaauhind on ka sel aastal Estraveli 1000 € kinkekaart ja võitjaks osutub kõige kiiremini ujunud pardikese omanik.

 


Istutame koos Loodushoiu Fondiga 35 000 puud

Istutame oma 35. juubeliaasta raames 2023 aasta kevadel 35 000 puud Harju- ja Raplamaale. Sealhulgas teeme Estraveli töötajatega ka ise käed mullaseks ja võtame istutamisest osa.
Vaata galeriid kahest istutamispäevast.

Loodushoiu Fond on tasakaalukas ja koostööle suunatud ühendus, mis soovib turgutada eraalgatuslikke loodushoiu tegevusi Eestis. Fond teeb koostööd organisatsioonidega, kes tegutsevad vastutustundlikult ja soovivad pärandada elurikka maa ka meie järeltulijatele.

 


Looduse hüvanguks koos Single.Earth´iga

Ostes Estravelist aitad kaasa ökosüsteemide säilimisele. Alates märtsist 2023 annetame kõikidelt reisikonsultandi kaudu tehtud eraklientide ostudelt (lennupiletid, majutus ja/või kruiisid) 1 € ökosüsteemide säilitamise hüvanguks. Vaata Single.Earth poolt väljastatud sertifikaati Estraveli panuse eest loodushoidu.

Panustame koos looduse säilimisse, et tagada stabiilne ja elurikas planeet. Aitäh, et teed seda koos meiega!

Single.Earth on Eesti päritolu GreenTech ettevõte, mille missiooniks on aidata säilitada olemasolevaid ökosüsteeme, küpseid metsi ja elurikkust. Vahetu eesmärk on suurendada olemasolevate bioloogiliselt mitmekesiste metsade kaitseala üle terve maailma ja panustada ülemaailmse looduskaitse eesmärgi saavutamisse aastaks 2030.

Selle saavutamiseks on Single.Earth loonud platvormi koostööks nii maaomanike kui ettevõtetega, kes soovivad looduse säilitamisesse panustada, põhinedes Single.Earthi teaduspõhisele looduse hindamise ja monitoorimise tehnoloogiale.
Koostöös Single.Earthiga saavad ettevõtted teha looduspositiivseid panuseid (nimetatud ka kui rohepanus) metsade, liikide, ja terviklikke ökosüsteemide säilitamise heaks nii kohalikul kui globaalsel tasemel.