KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »
 • Esileht
 • Novatours lisateenus – Paindlik reis

Novatours lisateenus – Paindlik reis

Lisateenus Paindlik reis – “GOLD FLEX“ annab võimaluse ühekordselt muuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta.

Kõikide sihtkohtade broneerimisel (v.a suusareisid ja ringreisid) on võimalus osta lisateenus “GOLD FLEX” hinnaga 15 EUR inimese kohta.
Talv 2020-2021 reisidele on Gold Flex teenus tasuta, kui reis broneeritakse hiljemalt 30.04.2020.

Lisateenus “GOLD FLEX” peab olema ostetud koheselt broneeringu vormistamise ajal, hiljem antud lisateenust broneeringusse lisada ei ole võimalik.

  “Gold Flex” tingimused:

  • on lubatud üks kord peale charterlendu sisaldava pakettreisi broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta, kui reisini on rohkem kui 30 kalendripäeva.
  • charterlennu puhul on lubatud üks kord peale Y klassi lennupileti broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust või/ja sihtkohta, kui reisini on rohkem kui 30 kalendripäeva.
  • on lubatud üks kord peale liinilendu sisaldava pakettreisi broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta,
   kui reisini on rohkem kui 42 kalendripäeva.
  • liinilennu puhul on lubatud üks kord peale Y klassi lennupileti broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust või/ja sihtkohta, kui reisini on rohkem kui 42 kalendripäeva.

  Broneeringu muutmisel kehtivad muutmise hetkel süsteemis olevad hinnad ja broneerimise tingimused.

  Reisijate arvu ja nimesid (ees- ega perekonnanime) ei ole võimalik tasuta muuta.
  Sihtkoha muutmisel on võimalik valida kõikide müügis olevate sihtkohtade vahel (kehtib Suvi 2020 ja Talv 20/21 toodetele. Ei kehti Talv 19/20 sihtkohtadele).
  Teenuse tasu ei ole tagastatav, kui seda ei kasutata.