Annely Meidra

Amet: vanemreisikonsultant (Platinum Club teenindus)
Tiitel: Master reisikonsultandi tasand
Estravelis alates: 2001
Keeled: eesti, inglise, rootsi, soome, vene

Tunnustused:

  • 2021 - Aasta parim reisikonsultant
  • 2022 - rksearch_Hotel Seller of the Year

Minust:

Turismivaldkonna valisin kunagi tegelikult suhteliselt juhuslikult. Ei olnud ma siis veel teadlik suurest reisikirest, mis minu sees pesitses. Täna ongi väga ouline see, et ma olen kõigele nii lähedal ja saan vajadusel ja sobivusel kiirelt tegutseda ning endale taas üks vahva reis kokku panna. Vahel kestab mõni (lennu)pakkumine ainult päeva ja siis on hea, kui olen teemas sees ja saan kohe reageerida.

Reisijana olen ise suur planeerija. Alati on list kaasas või vähemalt tehtud kohtadest (vaatamisväärsused jne), mida kindlasti külastama pean. Reisid on mul alati varakult broneeritud. Peamiselt panen reisi tükk tüki haaval ise kokku, aga paaril korral olen ka paketireisiga reisinud.

Reisil peab kindlasti ka mõni vaba päev olema, aga üle paari päeva järjest ma päikest nautida ei suuda :). Alati on viimane reis kõige ägedam, sest see on nii värskelt meeles. Samas Kariibi kruiis (lapsepõlve unistus) paar aastat tagasi jääb ilmselt ikkagi kõige erilisemalt meelde.
Sihtkoha unistusi on veel palju. Arvan, et vaatan Hawaii saared üle laevakruiisi käigus. Tundub kuidagi lihtsam ja kindlasti ka soodsam. Kanadas teeks rongikruiisi (Rocky Mountaineer).

Parimad teadmised ja kogemused

Reisikogemus