Laura Kõrgvee

Amet: vanemreisikonsultant (24/7 tellimiskeskus ja reisiabi)
Tiitel: Master reisikonsultandi tasand
Estravelis alates: 2006
Keeled: eesti, inglise

Minust:

Reisimine ja sellega seonduv on minu töö, kirg ja hobi. Oma reise hakkan planeerima pikemalt ette ning panen enne reisi päevakava ja külastatavad paigad üldjoontes paika, et reisil olles jääks aega rohkem sihtkohaga tutvumiseks. Eriti südamelähedased on looduskaunid paigad ning seetõttu sobitan reisikavasse võimalusel ka mõne matkapäeva (olgu selleks siis matk vihmametsas, vulkaanikraatris või Skandinaavia kõrgeima mäe otsa). Üldiselt eelistan iga reisi planeerida uude sihtkohta ning juba varasemalt külastatud kohtadesse satun harva.

Eredamalt on reisidest meeles Lõuna-Georgia saare (tõeline pingviinide paradiis) külastus, kruiis Antarktika jäämägede vahel, Islandil maasturitega sõit lõunast läbi saare keskosa põhja välja, Teravmägedel jääkaru silmamine, Kappadookias (Türgi) kuumaõhupallil päikesetõusu imetlemine, Hawaii saartel värskete mereandide ja äsja korjatud ananassiga maiustamne. Lisaks teostasin oma lubaduse korra elus ära käia ka Kariibi mere kruiisil. Silma paneb särama ka mäesuusatamine (eriti Austrias) ja sellega kaasnevad maalilised vaated Alpidele.

Unistustes on kunagi matkata Kanada rahvusparkides, osaleda safaril Tansaanias, kogeda Seišellide imelist loodust ning tutvuda erilise Gröönimaaga. Unistused on mõeldud täitumiseks!

Parimad teadmised ja kogemused

Diplomid

Reisikogemus