Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Nordic Aviationi uueks nimeks saab Nordica

11.03.2016 Karmeli Luide

Nordic Aviation kinnitas, et ettevõtte uueks nimeks saab peatselt Nordica, põhjendades seda sooviga rõhutada viidet põhjalale ka rahvusliku lennufirma nime juures.

Lühem ja tabavam Nordica on loogiliseks jätkuks ettevõtte senisele pikale ärinimele Nordic Aviation Group, mis on jõudnud nelja kuuga avalikkuses juba omajagu kinnistuda.

Oluline oli ka uue nime piisav neutraalsus, rahvusvaheline kõla ja sobivus ettevõtte tuleviku ärivõimalusi silmas pidades. Seejuures hinnati ka kooskõla ja sobivust Nordic Aviationi koostööpartneri Adria Airways nimega .

Nordic Aviation tutvustas 11. märtsil ka oma uue nime Nordica taha loodavat visuaalset brändiidentiteeti, mille kesksel kohal on kiili kujutist hõlmav logo. Uuele identiteedile üleminek on etapiviisiline. Ettevõte plaanib võtta kasutusele uue kaubamärgi juba selle kuu lõpus. Järkjärgult hakatakse uuendama kõiki kandjaid, millest nähtavaimaks on Nordica identiteeti kandvad lennukid.

Uue Nordica brändi värske visuaalse kontseptsiooni autoriks on loovagentuur Optimist, kes võitis Nordic Aviationi korraldatud brändiloome konkursi. Optimisti pakutud kontseptsioon vastas kõige paremini ettevõtte väärtustele ning visioonile. Samuti olid nende disainlahendused erilised ning pakutud logo piisavalt ja soovitult eristuv. Optimisti loodud kontseptsioonile ehitatakse üles kogu uus Nordica brändiidentiteet.

Nordic Aviationi juhatuse liikme, Erik Sakkovi sõnul on ettevõtte kõige tähtsamaks ülesandeks tagada oma klientide rahulolu läbi suurepärase klienditeeninduse ja kindla kvaliteedi. „Oleme alles selle tee alguses. Aga meil on nüüd oma lennukid, oma inimesed oma lennukite pardal, oma söök-jook, ja mis peamine, suur soov ja kõik võimalused hakata pakkuma suurepärast teenust. Oma sümbolid on kõige selle algus,“ lisas ta.

Lisainformatsiooni saamiseks ja lennupiletite tellimiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Allikas: www.nagroup.ee

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Soodustus 50 €/broneering

Kuni 30. juunini soodustus 50 € broneeringu kohta valitud väga heades hotellides Türgis ja Egiptuses.

Kidy Tour 
Egiptus ja Türgi 
al 524
või al 48 €/kuu

Broneeri Azamara kruiis enne 31.07.2019 ning koged luksust suurepärase hinnaga!

Tutvu pakkumise ja näidismarsruutidega lähemalt!

Azamara kruiisid
Kruiisid kuni -30%
al 912
või al 83 €/kuu

Estravelist saad tellida festivalipiletid koos majutusega Solo Sokos Estoria hotellis.

Festival toimub 09.–18.08.2019.

Birgitta Festival
Majutus koos etendusega
al 158
või al 14 €/kuu

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 8 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 01.07.2019.

airBalticu jaanikampaania
al 89
11. oktoober 2019

Reedel, 11. oktoobril toimub Tallinki 30. ja kruiisilaeva Baltic Queeni 10. sünnipäevale pühendatud erireis, kus kõlab ansambli Queen muusika.

Tallinki erireis
Queeni saatel Stockholmi
al 23.75
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis