Sügisel reisi Türki, sel korral Bodrumisse – miks puhata Bodrumis?

16.06.2022
Estravel

Bodrum on liberaalne Türgi puhkusekuurort ning paljude eestlaste jaoks veel täiesti avastamata sihtkoht. Pakettreise otselendudega Tallinnast korraldavad mitmed tuntud reisikorraldajad.

16. juuni seisuga algavad nädalased kõik hinnas pakettreisid Bodrumisse 544 eurost täiskasvanu kohta. See on toitudeta pakett. Kõige soodsam “kõik hinnas” puhkus säästlikule reisijale algab 584 eurost. Huvitavam hotellivalik on näha 700-800 euro ringis ja üles. Hinnad sisaldavad edasi-tagasi lennupileteid, kohapealseid grupitransfeere, majutust 7 ööd ja toitlustust vastavalt valitud paketile. Lisaks ka eesti- ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas.

Miks valida oma järgmiseks reisisihtkohaks Türgi kuurort Bodrum?

  • Trendikal Bodrumi poolsaarel on palju võluvaid rannasoppe.
  • Lennujaam on lähedal – vaid ca 30 km Bodrumist.
  • Noori ja nooruslikke köidavad Bodrumi rannaklubid ja ööelu.
  • Võrratu Türgi köök väikese Kreeka aksendiga.
  • Kosi saar (Kreeka) asub vaid 45 min praamisõidu kaugusel.
  • Türgi liir jätkab langust ja teeb puhkuse soodsaks (16. juuni seisuga saab 1 euro eest 18 liiri).

 

Reisid Bodrumisse toimuvad 2022. hooajal septembris ja oktoobris, mis loob ideaalse võimaluse suve pikendamiseks. Reisikorraldajateks on Coral Travel, Novatours ja Tez Tour. Estraveli pakettreiside otsingus on kõikide reisikorraldajate pakkumised koondatud mugavalt ühte otsingusse. Nii ei tule sul mitmel veebilehel korraga toimetada ning hotelle ja hindu võrrelda. Hinnad on seejuures täpselt samad nagu otse reisikorraldajalt ostes. Estraveli klientidele kehtib 24/7 klienditeenindus ja reisiabi, millel on praegusel ajal väga suur väärtus.

Millised Bodrumi hotellid on pakettreiside valikus?

Kõik hotellid ja kuupäevad on näha pakettreiside otsingus, kuid toome inspiratsiooniks mõned näited ka siin välja. Valikut on igale maitsele:

 

Pakettreisi broneerimine on imelihtne! Teatavasti on reisipakettide hinnad ja vabade kohtade arv pidevas muutumises, kuid Estraveli pakettreisiotsingus kuvatakse kõik hinnad ja saadavus hetkeseisuga ning kiiresti tegutsedes on võimalik reis soetada just selle hinnaga nagu otsingus näha.

 

 

Kommentaarid: