Bodrum, Türgi

Stiilne ja šarmantne Bodrum on erakordselt võluv. Bodrumi linn asub looduskaunis kohas Bodrumi poolsaare lõunarannikul. Kogu poolsaarel on meri alati lähedal ja võluvaid rannasoppe on palju.

Bodrumis puhates tasub külastada Myndose väravaid, mille kaudu Makedoonia Aleksander oma väega linna saabus ning „Tuulikute küngast”, kust avaneb imeilus vaade linna sümbolile – Bodrumi kindlusele ning Kosi saarele. Kreekale kuuluv Kosi saar asub Bodrumist vaid paarikümne kilomeetri ehk 45 min praamisõidu kaugusel.

Aastaid on Bodrum olnud nn kunstnike ja boheemlaste kuurort, kuid tänaseks on see atraktiivne koht meelelahutusmaailma staaridele ja reisijatele, kes soovivad ühendada lõõgastuse avastamiskirega.

Bodrum vastab igakülgselt iga luksust armastava reisija ootustele: inifinity-basseinid panoraamvaatega Egeuse merele, kõrgeima kvaliteedistandardiga hotellid, elegantsed restoranid ja klubid, lõõgastavad spaaprotseduurid ja võluvad vaated igast mererannast – need ei jäta kedagi ükskõikseks.

Hea teada:

 • Lennud toimuvad Freebird Airlines’iga: pagas 30 kg + 8 kg, kõrge teenindustase ja kvaliteetsed lennukid.
 • Bodrumisse on müügis vaid 5 väljumist, mis toimuvad septembris-oktoobris. Kui soovid näha kõiki hotelle, kuupäevasid ja hetkel kehtivaid hindu, siis kasuta meie uuenenud pakettreiside otsingut.

Nädalaste pakettide näidishinnad algusega Tallinnast

​​Hinnad on dünaamilised, pidevas muutumises ning kehtivad ühele inimesele majutusega kaheses toas. Alghinnaga reisipaketid on saadaval kindlatel kuupäevadel, millest üks on näidatud hinna juures ja kehtib pakkumise avaldamise seisuga. ​Mida kiiremini esitad päringu, seda suurema tõenäosusega saad reisi soovitud hinnaga.

Bodrum, Türgi

Lisainfo:
Viisa

Väljumised Tallinnast 1 x nädalas perioodil 17.09–15.10.2024.​ Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Kõik hotellid ja hetkel kehtivad hinnad leiad Estraveli pakettreiside otsingust.

Hotell Toitlustus Periood Hind  
Mio Bianco Resort****
Lisainfo
Hotell asub 24 km Bodrumist, mere ääres. Viimati renoveeritud 2022. aastal. Sobib perepuhkuseks.
Kõik hinnas 6 ööd al 718 € 01.10.2024 +718 p
City Point Hotel & Spa*****
Lisainfo
Hotell on ehitatud 2019. aastal ja renoveeritud 2023. aastal. Sobib linna- ja rannapuhkuseks täiskasvanutele ja paaridele.
Kõik hinnas 6 ööd al 775 € nt 01.10.2024 +775 p
Duja Didim*****
Lisainfo
Hotell asub lennujaamast 2h sõidu kaugusel Didimis. Hotellil on 2 randa, suur veepark liumägedega, relax bassein, kaunis haljastus territooriumil ja ka Starbucks. Lastele Kids Club. Sobib kõigile: lastega perepuhkuseks, täiskasvanutele ja nõudlikumale reisijale.
Kõik hinnas 6 ööd al 835 € nt 01.10.2024 +835 p
Long Beach Club Nature*****
Lisainfo
Kena hotell Didimi piirkonnas, mis sobib perepuhkuseks. Lastele on mitmeid tegevusi sh suur veepark 16 veeliumäega.
Kõik hinnas 6 ööd al 860 € nt 01.10.2024 +860 p
Diamond of Bodrum*****
Lisainfo
Hotell asub Icmeleris, 32 km kaugusel Bodrumi Milas-BJV lennujaamast, 500 m kaugusel Bodrumi linnast, kus saab jalutada mööda promenaadi. Hotelli ja ranna vahel kulgeb tee (maa-alune ülekäigurada). Privaatne liiva- ja kivikliburand avaliku ranna territooriumil, pikkus 100 m. Sobib täiskasvanutele, peredele, paaridele.
Kõik hinnas 6 ööd al 917 € nt 01.10.2024 +917 p
Duja Bodrum*****
Lisainfo
Sellel stiilsel mägedest ümbritsetud hotellil on palju terrasse, kust avaneb vaade merele. Asub esimesel rannajoonel Kainari külas künkal, 11 km kaugusel Bodrumist. Hotell töötab Ultra All Inclusive süsteemil. Sellel on oma liiva- ja kivirand, haljasala ja arenenud infrastruktuur. Hotellikülalistele pakutakse tasuta Starbucksi kohvikut. Hotell on renoveeritud 2018 aastal. Klubiruumid asuvad peamisest infrastruktuurist eemal. Soovitatav peredele.
Kõik hinnas 6 ööd al 920 € nt 01.10.2024 +920 p
Marvida Senses Very Chic Hotel (18+)*****
Lisainfo
Sobib hoogsaks puhkuseks trenditeadlikele ja peolembelistele noortele. Asub Gümbetis keset linnamelu. Hotelli atmosfäär on mõnus ja hotelli ala kompaktne, asub ranna ääres oma privaatrannaga.
Kõik hinnas 6 ööd al 925 € 17.09.2024 +925 p
La Blanche Resort & Spa*****
Lisainfo
Suur hotell, asub 30 min autosõidu kaugusel Bodrumi keskusest. Lastele on palju tegevust, aktiivne animatsioon. Täiskasvanutele ka 24h ööbaar ja ööklubi. Sobib peredele ja noortele.
Kõik hinnas 6 ööd al 989 € nt 01.10.2024 +989 p
Holiday Inn Resort Bodrum Hotel*****
Lisainfo
25 min jalutuskäigu kaugusel Bodrumist asuv imeliste vaadetega hotell. Sobib eelkõige paaridele puhkuseks.
Kõik hinnas 6 ööd al 1020 € nt 01.10.2024 +1020 p
Prive Bodrum Hotel (18+)*****
Lisainfo
Väikse rannaribaga (vette pääseb sillalt) täiskasvanute hotell pakub imelisi vaateid Bodrumi linnale ja lahele. Asub 900 m kaugusel Bodrumist (kiireim viis linna saamiseks on veetaksoga). Kindlasti tuleb siin broneerida merevaatega tuba, sest teises reas olevates tubades on vaade esimese rea toa ustele.
Kõik hinnas 6 ööd al 1410 € nt 01.10.2024 +1410 p

Hinnas on:

 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast sihtkohta
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • majutus valitud hotelli kaheses toas
 • toitlustus vastavalt paketile
 • eesti- ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

 • Pakkumises toodud hinnad on 11.04.2024 seisuga.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas.
 • Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Hotelliinfo on pärit reisikorraldaja kodulehelt.
 • Tegemist on reisikorraldaja Coral Travel pakkumisega. Estravel on reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • NB! Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Estraveli reisikonsultant koos pakkumisega.

Lisainfo ja tellimine

Paketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee. Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.

Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.