COVID-19 puhanguga seotud OLULINE REISIINFO »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Pärnu büroo

NB! Turvalisuse kaalutlustel on Estraveli Pärnu büroo alates 16.03.2020 ajutiselt suletud.

Töötame kodukontoris ja ootame Teie kõnesid :

Leelia Lillemägi 56643086

Riina Kõllo 53300205

Margit Peedu 53436234

Annely Tulvik 53321393

Silva Koemets 5058763

Tatjana Lazovik 58867328

Pille Paisuots 5186802

 

NB! Tellimiskeskuse reisiabi infotelefon (+372) 6 266 266 töötab alates 3. aprillist ajutiselt kl 06.00–22.00.

 Kui Sul on küsimusi oma broneeringu kohta, võta palun ühendust oma reisikonsultandiga või kirjuta meie valveaadressil info@estravel.ee.

 

Alates 26.11 asub büroo Martensi Maja II korrusel aadressil Pikk 12, Pärnu.

VAATA GALERIID büroo avamisest.

Üldkontakt

Inimesed

  • Pille Paisuots

    Lääne-Eesti piirkonna müügijuht

  • Tatjana Lazovik

    nooremreisikonsultant

  • Silva Koemets

    nooremreisikonsultant

  • Merilin Ottender

    reisikonsultant

  • Margit Peedu

    vanemreisikonsultant

  • Annely Tulvik

    vanemreisikonsultant

  • Riina Kõllo

    vanemreisikonsultant

  • Leelia Lillemägi

    vanemreisikonsultant