Platinum Club programm

Platinum Club on Estraveli püsikliendiprogrammi eksklusiivtase. Platinum Clubi kaarti ei ole võimalik osta ega taotleda. Kaarti väljastab Estravel omal initsiatiivil hea kliendisuhte märgiks ning koostöös tunnustatud partneriga.

Lisaväärtused

Platinum Clubi liikmed saavad Estravelist ostetud lennupiletiga tasuta Tallinna Lennujaama Äriklassi Lounge’i ja personaalse teeninduse Platinum Clubi osakonnas. Tutvu tingimustega ja vaata teisi lisaväärtusi siin.

Püsisoodustused

Platinum Clubi kaardi omanikele kehtivad soodustused kõikide Kuldkaardi partnerettevõtete juures, näiteks veinikaupluses Finewine ja restoranis Villa Thai. Vaata kõiki soodustusi siin.

Boonuspreemiad

Boonuspunktid on võimalik realiseerida reisikaupade e-poes, vaata reisikaubad.ee. Valikust leiab erinevaid reisikaupu, ilu- ja tervisetooteid, raamatuid ja Estraveli kinkekaarte. Vaata preemiate kohta veel siin.

Platinum Clubi kliendisüsteem

Kui Sa oled Platinum Club kaardi omanik, aga pole veel seda kliendisüsteemi kasutanud või oled oma salasõna või kasutajatunnuse unustanud, siis otsi välja oma kuldkaardi number ja aktiveeri oma konto või logi sisse.

Võta ühendust Platinum Clubi osakonnaga!

platinum@estravel.ee
626 6333

Need pakkumised on Sulle

Platinum Club
Korduma kippuvad küsimused
Platinum Clubi kaart pakub mitmeid lisaväärtusi nii meie partnerite juures kui ka reisiteenuste tellimisel Estraveli büroodest.

Lisaväärtused
Platinum Club kliendile
Platinum Club 
teenindus
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis