Platinum Club programm

Platinum Club on Estraveli püsikliendiprogrammi eksklusiivtase. Platinum Clubi kaarti ei ole võimalik osta ega taotleda. Kaarti väljastab Estravel omal initsiatiivil hea kliendisuhte märgiks ning koostöös tunnustatud partneriga.

Lisaväärtused

Platinum Clubi liikmed saavad Estravelist ostetud lennupiletiga tasuta Tallinna Lennujaama Äriklassi Lounge’i ja personaalse teeninduse Platinum Clubi osakonnas. Tutvu tingimustega ja vaata teisi lisaväärtusi siin.

Püsisoodustused

Platinum Clubi kaardi omanikele kehtivad soodustused kõikide Kuldkaardi partnerettevõtete juures, näiteks veinikaupluses Finewine, restoranis Villa Thai, Guru jne. Vaata kõiki soodustusi siin.

Boonuspreemiad

Boonuspunktid on võimalik realiseerida reisikaupade e-poes, vaata reisikaubad.ee. Valikust leiab erinevaid reisikohvreid, seljakotte, reisitarvikuid ja Estraveli kinkekaarte.. Vaata preemiate kohta veel siin.

Platinum Clubi kliendisüsteem

Kui Sa oled Platinum Club kaardi omanik, aga pole veel seda kliendisüsteemi kasutanud või oled oma salasõna või kasutajatunnuse unustanud, siis otsi välja oma kaardi number ja aktiveeri oma konto või logi sisse.

Võta ühendust Platinum Clubi osakonnaga!

platinum@estravel.ee
626 6333