Platinum Club programm

Platinum Club on Estraveli püsikliendiprogrammi eksklusiivtase. Platinum Clubi kaarti ei ole võimalik osta ega taotleda. Kaarti väljastab Estravel omal initsiatiivil hea kliendisuhte märgiks ning koostöös tunnustatud partneriga.

Lisaväärtused

Platinum Clubi liikmed saavad Estravelist ostetud lennupiletiga tasuta Tallinna Lennujaama LHV Lounge’i ja personaalse teeninduse Platinum Clubi osakonnas. Tutvu tingimustega ja vaata teisi lisaväärtusi siin.

Püsisoodustused

Platinum Clubi kaardi omanikele kehtivad soodustused kõikide Kuldkaardi partnerettevõtete juures, näiteks veinikaupluses Finewine, restoranis Villa Thai, Guru jne. Vaata kõiki soodustusi siin.

Boonuspreemiad

Boonuspunkte on võimalus kasutada Estravelist ostetud reisiteenuste eest tasumisel , Finnair Plus lojaalsusprogrammis ja Estraveli e-poes Reisikaubad.ee tasudes ostu eest boonuspunktidega kuni 100% ulatuses (Valikust leiab erinevaid reisikohvreid, seljakotte, reisitarvikuid ja Estraveli kinkekaarte).

Platinum Clubi kliendisüsteem

NB! Kliendisüsteem on uuendamisel ja hetkel sisselogimine ning konto aktiveerimine ei tööta.

Logi sisse>> oma isikliku salasõna ja kasutajatunnusega
Kui Sa oled Platinum Club kaardi omanik, aga pole veel seda kliendisüsteemi kasutanud või oled oma salasõna või kasutajatunnuse unustanud, siis otsi välja oma kaardi number ja aktiveeri konto

Võta ühendust Platinum Clubi reisiosakonnaga!

platinum@estravel.ee
626 6333