🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Phuket

Tai

Phuketi saar Tai kõige kaunimate randade ja luksushotellidega on soosituim koht rannapuhkuseks, mis pakub võimalusi purjetamiseks, snorgeldamiseks ja kireva ööelu nautimiseks.

Umbes 550 ruutkilomeetri suurusel mägisel Phuketil on üle tosina valge liivaga ranna, samuti leidub siin rahvusparke, sisemaa taimekasvandusi ja koski.

Phuket meelitab aastas kohale üle 4 miljoni turisti, peaaegu 16 korda rohkem kui on saarel elanikke. Enamik saabub lennukiga (55 min Bangkokist), kuid pealinnast saab siia ka üle teetammi sõitva turismibussiga  (üle 14 tunni).

Vaata reisihommiku videot: Tai saared

30.10.2017
Estravel

Selle sügise teine reisihommik rändas võrratu looduse, kultuuri ja faunaga Tai paradiisisaartel.

Loe edasi...

Anu Saagim räägib 28.10 reisihommikul oma seiklustest Tai saartel

26.10.2017
estravel

Sel laupäeval, 28. oktoobril kl 11 toimub Viru keskuse Rahva Raamatus Tai saarte reisihommik, mille raames räägivad oma seiklustest kogenud reisijad, nende hulgas seltskonnaajakirjanik Anu Saagim.

Loe edasi...

Suurem osa turiste ei soovi siiski päikesest ja merest loobuda. Siin pakutakse suurt valikut veespordialasid, veesuusatamisest paraplanerismini, ning üürida saab purjelaudu, katamaraane ja purjekaid. Värsketest mereandidest söömaajad on meeldejäävad ning varem või hiljem avastate end söömas kuulsat Phuketi homaari, mis kõige paremini maitseb grillitult, mõne tilga laimimahlaga.