Juulis on eestlaste poolt ülekaalukalt enimostetud sihtkohaks Kreeta saar

16.07.2020

Juulis on Estraveli kaudu Kreeta saarele puhkusereisi ostnud üle poole tuhande reisija. Esimene tagasiside klientidelt on olnud positiivne ning juulikuu reisid müüdi kiiresti välja. Seetõttu on Estraveli lepingulised reisikorraldajad lisanud saarele lisareise, kokku kuni neli lendu nädalas. Pea kõik kohad on juba läbi müüdud.

Kreeta on Kreeka suurim saar ja välisturistide seas populaarne juba üle saja aasta. Lisaks perfektsele kliimale ja sadadele randadele on seal ka maailmakuulsad antiikkultuuri pärandid, muuhulgas Minose ja Knossose tsivilisatsioonidest. Saarel on kaks rahvusvahelist lennujaama, Heraklion ja Chania. Eestist lendavad tšarterlennud otse Heraklioni.
Nädalased pakettreisid Kreetale algavad 399 eurost ning valikus on hotelle igas hinnaklassis. Vaata Kreeta ja teiste Kreeka saarte reiside pakkumisi SIIT.

 

Estraveli spetsialistid Kristina Aasanurm ja Madlena Grintšak lendasid Kreetale, et sihtkohta kriisijärgses valguses meie klientide jaoks inspekteerida. Nende poolt tulnud tagasiside on olnud järgmine:

  • Turistide eest kantakse väga hästi hoolt ja kohalikud on turistide üle tänulikud.
  • Kedagi kohapeal maske kandma ei sunnita, kuid paljud teevad seda vabatahtlikult.
  • Lennukis ja lennujaamas on maski kandmine kohustuslik.
  • Kreekasse saabudes peab ette näitama QR-koodi, mille saab peale registreerimisvormi täitmist internetis. See tuleb teha vähemalt 48 tundi enne lendu. Registreerimine on tasuta.
  • Lennujaamas võtab riiki sisenemise protsess aega umbes pool tundi.
  • COVID-testi tehakse Heraklioni lennujaamas valikuliselt.
  • Kuurortides on inimesi pigem vähe, kuna riikliku korralduse järgi tohivad hotellid olla täidetud max 65% kuni hooaja lõpuni.
  • Toitlustus on võrreldes varasemaga teisiti korraldatud: rootsi lauas ei saa sööki iseseisvalt võtta, vaid peab küsima töötajalt.
  • Transfeeril on iga inimese kohta 2 vaba istet.

Täpset hetkeolukorda eri riikide, erinevate lendude, kindlustuse, tervisenõuete osas lennujaamades ja sihtriigis ning kõikvõimalike muude reisiuudiste osas saab jälgida siit.

Reisipakkumiste ja lendude valik täieneb pidevalt.
Vaata, millised pakettreisid on Estravelis müügis.
Vaata, millised lennufirmad ja millistesse sihtkohtadesse hetkel Tallinnast lendavad.

Estravel on Baltimaade suurim ja vanim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, millel on tütarfirmad ja filiaalid kuues riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Austraalias ja USAs. Ettevõte annab tööd kokku rohkem kui 200-le inimesele ja põhineb sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil.