Gran Canaria

Hispaania

Gran Canaria on Kanaari saartest üks kõige mitmekesisemaid puhkamisvõimalusi pakkuv saar. Siia kuuluvad näiteks sellised kuurordid nagu aktiivne Playa del Inglesis, Maspalomas ja Puerto Rico.

Gran Canaria on silmapaistvalt vaheldusrikka ja kauni loodusega paik. Niiskema ja pisut jahedama kliimaga põhjaosas on taimestik rohelisem ja lopsakam, vahelduvad mäed ja orud, mäekülgi katavad kaktuselised ja unikaalsed kanaari männi metsad. Lõunaosa on aga soojem ja päikesepaistelisem ning sobib oma kaunite liivarandadega suurepäraselt ranna- ning veemõnude nautimiseks.

Parima ülevaate saare loodusest saate sõites autoga mööda kauneid vulkaanilisi mägesid ja orge, kaameli- või dzhiibisafaril, kalaretkel või jahisõidul.

Saar on hästi välja arendatud infrastruktuuriga, pakkudes turistidele kõiki tingimusi muretuks puhkuseks. Tuntuim ja ka aktiivseima ööeluga kuurort on saare lõunaosas asuv Playa del Ingles, mille plussiks on ligi 6 km pikkune liivarand ja maalilised liivadüünid. Samas leiavad vaikust ja rahu otsivad turistid endale meelepäraseid puhkamisvõimalusi Maspalomase rohelusse uppunud linnakeses, vaid mõne kilomeetri kaugusel Playa del Inglesist.

Siinsetes kuurortides on suur valik erinevaid restorane ja baare, kus nautida nii Kanaaride, Hispaania kui ka rahvusvahelist kööki.

10 põhjust, miks Gran Canariat külastada

06.11.2023
airBaltic

Kanaari saarestiku suuruselt kolmas saar Gran Canaria on nagu omaette väike manner. Põhjast lõunasse ja idast läände laiuvad vulkaanilised liivarannad, luited, mäeahelikud, värviline arhitektuur ja suurepärased kohalikud hõrgutised. On aeg pakkida oma kohver ja lasta sellel uuel airBalticu sihtkohal Atlandi ookeanis end ära võluda!

Loe edasi...

Pireti muljed Tenerife õppereisilt

25.01.2023
Estraveli vanemreisikonsultant Piret Juht

Estraveli vanemreisikonsultant Piret Juht käis oktoobri lõpus Tez Touri korraldatud õppereisil Tenerifel ja põikas korra ka Gran Canariale. Loe muljeid ja vaata reisipilte.

Loe edasi...

Gran Ganarial on suur valik sportimisvõimalusi, heatasemelised golfiväljakud, lai valik lõbustus- ja teemaparke, ööklubid, baarid-restoranid, vabaaja- ja kaubanduskeskused. Kindlasti leiab igaüks endale sobivaima puhkuseviisi. Võib sukelduda suurte puhkekeskuste tempokasse melusse või hoopis sõita omapäi saarel ringi ja nautida hetki omaette. Valik on teie!