Estravel toetab tänavu Narva noorte eesti keele arendamist

27.02.2020

Baltimaade suurim ja vanim reisiagentuur Estravel toetab sihtasutuse Noored Kooli suvist keelekümbluslaagrit Narvas, kus Ida-Virumaa noored saavad arendada oma eesti keele oskust.

“Oleme seisukohal, et tuleb abistada Eesti äärealasid ning seetõttu valime juba teist aastat järjest niisuguse projekti, mis aitab Tallinnast kaugematel piirkondadel paremini hakkama saada,” märkis Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson.
Tänavu toetab Estravel Noored Kooli programmi raames toimuvat linnalaagrit, milles osaleb kuni 400 õpilast erinevatest Narva piirkonna koolidest. Laagri keskmes on eesti keele harjutamine, lisaks arendatakse suhtlemisoskusi, koostööd ja muud eluks vajalikku.

Noored Kooli tegevjuht Kristi Klaasmägi tõdes, et nad rõõmustasid väga, kuuldes Estraveli otsusest eesti keele arengut toetava projektiga liituda. Klaasmägi sõnul saab Noored Kooli oma visiooni nimel töötada ainult tänu headele koostööpartneritele, kes aitavad nii rahaliselt kui ka oma kontaktide ja nõuga: “Koostöö Estraveliga võimaldab Noored Kooli SA-l kutsuda Narva linnalaagrisse sel aastal varasemast enam lapsi. Meie programmi õpetajad ja laagri meeskond teevad kõik selleks, et iga laps saaks linnalaagris suurepärase õpikogemuse, mis toetab ka tema tulevasi õpinguid.“

Narva linnavalitsuse juhataja asetäitja haridusalal Larissa Degel ütles, et laager on Narvale viimastel aastatel palju kasu ja rõõmu toonud: “Noored Kooli linnalaager toimus Narvas ka 2018. ja 2019. aasta suvel. Laagris toimub kogu õpe eesti keeles, arvestades sealjuures kohalike laste vanust ja huve.” Degel kiitis väga ka linnalaagri kõrgel tasemel üldist korraldust, mis on põhjalikult läbi mõeldud, pakkudes ühest küljest noortele meeldivat ajaveetmist, teisalt tervislikke ja maitsvaid laagritoite ning loomulikult aktiivset keeleõpet läbi mängu ja õppimise.

Kuni juunini kingib Estravel iga veebilehelt estravel.ee/puhka-eestis ostetud reisiteenuse eest 5 € heategevusele. Veebilehel leidub erinevaid spaa-, majutus- ja kontserdipakette nii Eestis kui lähiriikides. Lisaks saab annetada heategevuseks Estraveli Kuldkaardi või Platinum Club kaardi boonuspunktid (estravel.ee/anneta-boonuspunktid). Poole aasta jooksul kogutud summa eest toetab Estravel Noored Kooli suvist keelekümbluslaagrit Narvas.

Eduka ettevõttena tunneb Baltimaade suurim ja vanim reisiagentuur Estravel sotsiaalset vastutust Eesti jätkusuutlikkuse ees, püüab kaasa aidata ühiskonna arengule ning toetab järjepidevalt Eesti jaoks olulisi ettevõtmisi ja organisatsioone. Mullu toetas Estravel Hiiumaa Haigla sünnitusosakonda, kogudes aasta jooksul piisava summa, mille eest Hiiumaa sai endale esimese mobiilse vastsündinute elustamislaua.

Rohkem infot:
estravel.ee/estravel-toetab
nooredkooli.ee

Estravel AS on Baltimaade suurim ja vanim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, millel on tütarfirmad kuues riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Austraalias ja USA-s. Ettevõte põhineb sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil ning kõige rohkem töötajaid on Eestis (150 inimest ehk 64% kogu personalist).

Lisainfo:

Airi Ilisson
Estraveli turundusdirektor
Tel: +372 626 6371
Mobiil: +372 5030 329
Email: airi@estravel.ee

Kristi Klaasmägi
Noored Kooli tegevjuht
Tel: +372 5688 4009
Email: kristi@nooredkooli.ee