Kuldkaardi programm

Kuldkaart on Estraveli püsikliendikaart. Lojaalsusprogrammiga Kuldkaart saavad liituda kõik reisihuvilised.

Mida Kuldkaart annab?

Kuidas saada Kuldkaardi omanikuks?

Kuldkaart on saadaval nii tasuta mobiilse kaardina kui tasulise plastikkaardina. Mugavuse mõttes eelistage mobiilset kaarti.

kuldkaart mTaskuEstraveli tasuta mobiilse kliendikaardi saamiseks tee nii:

 1. Laadi App Store’ist või Google Play’st alla mTasku mobiilirakendus;
 2. Registreeri ennast kasutajaks;
 3. Vali Estraveli kliendikaart.

Mobiilse kaardi saavad endale tasuta alla laadida nii uued kliendid kui ka varasemad plastikkaardi omanikud. Kui Sul on juba plastikkaart olemas, saad kasutada paralleelset ka mobiilset kaarti, mille number, boonuspunktid ning kehtivusaeg on täpselt samad. Kaardi aegumisel saad selle alati elektroonilisel kujul tasuta pikendada. Plastikkaardi pikendamine toimub aga endiselt boonuspunktide eest või soodushinnaga. Mobiilsele kliendikaardile kehtivad kõik soodustused, mida plastikkaardi omanikud seni nautinud on. Lisaks hoiame Sind kursis parimate reisipakkumistega – lae mobiilne kliendikaart alla juba täna!

Plastikkaardi tellimine

  Kuldkaardi tavahind on 16 €, soodushind 9 €*.
  * soodushind Estraveli klientidele, Stockmanni kliendikaardi omanikele jne.

  Koostööpartnerite soodustused

  Estravelil on üle 100 koostööpartneri, kes pakuvad meie klientidele kuni 25% püsisoodustust. Meie koostööpartnerite juures soodustuste kasutamiseks piisab kliendistaatuse tõestamiseks sellest, kui avad oma nutitelefoni mTasku Kuldkaardi visuaali või esitad plastikkaardi.

  Kuldkaardi kliendikonto

  Kui Sa oled kuldkaardiomanik, aga pole veel seda kliendikontot kasutanud või oled oma salasõna või kasutajatunnuse unustanud, siis otsi välja oma Kuldkaardi number ja aktiveeri oma konto või logi sisse.

  Võta ühendust Kuldkaardi osakonnaga!

  E-mail: kuldkaart@estravel.ee
  Telefon: 626 6350