Kuidas osta majutust?

Estraveli e-poest saad endale broneerida sobivaima hotellimajutuse kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt. Valikus on ligi 500 000 hotelli meie headelt koostööpartneritelt ning sobiva variandi leidmist lihtsustavad erinevad sorteerimisvõimalused ja kaart.

Ostmine

1. Sisesta linn/piirkond, kuupäevad ja reisijate arv
Kliki nupule „Otsi”.
Hetkel saab broneerida korraga ainult ühte tuba. Mitme toa broneerimine (max 4 tuba ühes broneeringus) lisandub lähiajal.
2. Vali sobiv hotell
3. Sisesta reisijate andmed
4. Vali makseviis ja tasu ostu eest

Maksta saad:
a) kohe internetipangas;
b) kohe krediitkaardiga;
c) PayPali vahendusel;
d) Estraveli kinkekaardiga.

Internetipangas tasudes saad valida Swedbanki, SEB, Luminori ja LHV pangalinkide vahel.

Kui soovid maksta krediitkaardiga, siis suunatakse Sind makse sooritamiseks EveryPay turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseeritakse Su tehing. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei jagata kõrvaliste isikutega.

PayPal on internetis eelistatuim makseviis, mis on väga kiire ja tuvaline. Peale makse sooritamist suunatakse klient PayPali keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on tasumisele kuuluv summa. Tehing autoriseeritakse kliendi pangas. Tasudes majutuse eest PayPali vahendusel lisandub hinnale 2,4% majutuse lõpphinnast.

Tasudes Estraveli kinkekaardiga pead sisestama kinkekaardi 16-kohalise turvakoodi ja kinkekaardi summa.
Kui kinkekaardi summa on tellimuse kogusummast väiksem, saad puuduva osa sobiva makseviisiga juurde tasuda. Kui kinkekaardi summa on suurem kui majutushind, on kinkekaart kasutatud ja ost tasutud.

Estraveli kliendikaart

Reisijate andmete sisestamise lehel on võimalik lisada Estraveli kliendikaardi number. Ostuga teenid oma kontole boonuspunkte: iga reisitellimusele kulutatud 1 € lisab punktikontole 1 punkti. Kõik Estraveli Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi omanikud saavad kasutada enda kogutud boonuspunkte Estraveli teenustasude ja reisikaubad.ee e-poes tellimuste eest tasumiseks.

Arve ettevõttele

Kui soovid arvet ettevõtte nimele, märgista makseviiside valiku juures väli „Soovin arvet ettevõttele“ ning täida nõutud väljad: ettevõtte nimi, äriregistri number, aadress ja e-post. Broneerimissüsteem nõuab kohest tasumist.

Broneeringu kinnitamine

Kui oled valinud makseviisi, kontrolli broneeringu kõiki andmeid ja tutvu Estraveli e-poe kasutustingimustega. Kui kõik on korras ja oled tingimustega tutvunud, kinnita tellimus ja kliki „Maksma”.

Õnnestunud broneeringu järgi saadetakse hotellimajutuse voucher ja arve Sinu e-mailiaadressile.

Broneeringu tühistamine

Juhul, kui tekib vajadus hotellibroneering tühistada, siis seda on võimalik teha vastavalt broneeritud majutuskoha tühistamistingimustele. Hotelli poolt kehtestatud tühistamistrahvile lisandub Estraveli teenustasu vastavalt meie hinnakirjale.

Lisainfo

Kui hotellimajutuse soovid on keerulisemad ning vaja nõu pidada, soovitame iseteeninduse asemel kasutada reisikonsultandi abi: estravel@estravel.ee või 6 266 266.

Head reisi!