Villamajutus

Villamajutus on ideaalne võimalus suurematele seltskondadele ja lastega peredele, kes eelistavad veeta oma puhkuse rahulikumas ja privaatsemas keskkonnas. Villad asuvad enamasti väikestes mägikülades või mereäärsetes kuurortides väljaspool rahvarohkeid turismikeskusi, seega käivad villarent ja autorent käsikäes.

Miks valida villapuhkus?

Villapuhkus pakub midagi igale maitsele. Kõige levinumad villapuhkuse piirkonnad on Vahemere maad: Itaalia, Prantsusmaa (eriti Lõuna-Prantsusmaa), Hispaania, Kreeka, aga ka teised. Mujal Euroopas on väga levinud renditavad suvemajad looduskaunites kohtades – Soomes järvesaartel või lummaval Lapimaal, Norra fjordide vahel, Austria mägedes. Eksootika ihkajaid aga rõõmustavad luksuslikud rendivillad Mauritiusel, Marokos, Kariibidel või Aasia puhkusepiirkondades. Rendivillasid leidub igas maailma otsas.

Villarent on soodne

Villad renditakse tavaliselt nädalaks ajaks ja tervele seltskonnale. Kui soovite puhata terve perega, on see üks soodsamaid majutusvõimalusi. Maja hind inimeste vahel jagatuna tuleb peaaegu alati soodsam kui hotellituba.

Peale villade on võimalik üürida ka apartemente, mis on kas osad suuremast majast või tavalised linnakorterid – sellisel juhul on hind veelgi soodsam.

Villas puhates otsustate teie ise

Kas puhata mere ääres, maamajas või linnakorteris, kas teha ise süüa või süüa väljas, kas püsida paigal ja nautida päikesepaistet või reisida ümbruskonnas ja  külastada vaatamisväärsusi.  Villapuhkus võimaldab puhkajal endal kõige rohkem valida ja otsustada.

Tunned end osakesena kohalikust elust

Villapuhkus pakub sulle võimalust tunda end tõelise kohalikuna – käia kohalikus poes, proovida kohalikust toorainest toitu valmistada, nautida kiirustamata üldist melu. Igas villas on olemas köök,  mis tavaliselt on varustatud kõige söögitegemiseks vajalikuga. Villapuhkus toob teid kohalikule elule väga lähedale.

Villapuhkus on privaatne!

Villas puhates on teil enamasti võimalus kasutada teenija või koka abi. Aga kui eelistate puhata tõeliselt privaatselt, pakub just villa selleks ideaalset võimalust! Oma majas tunnete ennast tõeliselt kodus ning võite olla kindel, et keegi teie puhkust ei sega.

Loe kasulikke nõuandeid villas puhkaja meelespeast.

 Vaata ka:

Majutus

Hotell või mõni teine magamiskoht on tähtis osa reisi õnnestumisest.

Kuurordid

Ideaalsed kohad lõõgastumiseks, puhkamiseks, sportimiseks ja jõu kogumiseks.

Linnapuhkus

Emotsionaalne nädalalõpp või pikem puhkus mõnes Euroopa, Aasia või Ameerika suurlinnas.

Hea teada

Villas puhkaja meelespea: mida arvestada villapuhkuse planeerimisel?

 

Need pakkumised on Sulle

Estravel pakub Balil laia valikut Elite Havensi luksusvillasid koos teeninduse, personaalse koka ja privaatse lennujaama transfeeriga.

Bali 
Elite Havensi luksusvillad
al 370
või al 34 €/kuu

Estravel pakub Phuketil laia valikut Elite Havensi luksusvillasid koos teeninduse, personaalse koka ja privaatse lennujaama transfeeriga.

Phuket
Elite Havensi luksusvillad
al 645
või al 59 €/kuu

Samal teemal Estraveli blogis

Siit leiad kasulikku infot, mida villapuhkust planeerides silmas pidada.
Villas puhkaja meelespea
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!