Hotellide müügitingimused

Hotellide klassifikatsioon ehk tärnid

Hotellide klassifikatsioonisüsteem erineb riikide ja piirkondade kaupa. Sama tasemega hotellide tähistamiseks kasutatakse eri riikides erinevaid nimetusi. Hotellide hinnangu andmisel lähtutakse tubade arvust, suurusest, sanitaarsetest tingimustest ja hotelli poolt pakutavate teenuste hulgast.

Ometi võivad ka sama kategooria hotellid erinevates riikides olla väga erineva tasemega. Näiteks 3-tärnihotellis Pariisis või Londonis võib puududa traditsiooniline fuajee, mitmekorruselises majas lift, toad on väiksed ning kulunud, puuduvad minibaar ja televiisor. Skandinaavia 3-tärnihotellides on seevastu kõik eelnimetatu olemas.

Check-in ja check-out

Reeglina annavad hotellid kliendile toa (check-in) kell 14.00–18.00. Kui reisiplaanis on juba ette näha hotelli saabumine peale kella kuute õhtul, tuleb sellest teavitada ka oma reisikonsultanti, kes informeerib hotelli. Vastasel korral käsitleb hotell juhtumit kohale mitteilmumisena (no-show), annulleerib broneeringu ja esitab trahviarve. Tubade loovutamine (check-out) toimub olenevalt hotellist kella 11.00st kuni 13.00ni. Hiline lahkumine on võimalik vaid vabade tubade olemasolul ning võib olla lisatasu eest.

Probleemid hotellis

Soovitame probleemide tekkimisel koheselt hotelli vastuvõttu pöörduda. Paljud olukorrad saavad sel viisil kõige kiirema ning operatiivsema lahenduse. Nt tilkuvat kraani või lärmakaid naabreid tagantjärgi kompenseerida on võimatu. Suuremate probleemide korral (nt hotellis ei leita teie broneeringut) peab alati ühendust võtma vautšeril oleval hädaabi telefoninumbril. Kõik kõned registreeritakse ning hilisemal kaebuse lahendamisel on see määrava tähtsusega.

Kaebuste esitamise kord

Toimunud majutuse kaebust on reisijal õigus esitada 2 nädalat alates majutuse lõpukuupäevast. Hilisemaid kaebusi võib Estravel mitte aktsepteerida. Kui kaebusega kaasnevad rahalised kulutused tuleb esitada kõik maksmist tõendavad kuludokumendid. Estravel aktsepteerib vaid kirjalikult esitatud kaebusi.

Krediitkaart tagatisena

Hotellid nõuavad tagatiseks krediitkaarti (selle puudumisel ka sularaha deposiiti). See on eelkõige kohapealsete kulude katteks, nt minibaar ja tasulised TV-kanalid. Hotell võib broneerida kaardilt teatud summa, mis vabastatakse peale hotellist lahkumist.

USA ja Kanada hotellid

USA ja Kanada hotellides ei saa reeglina ette broneerida 2 eraldi voodiga kaheinimesetuba (Euroopas levinud twin-tuba). USA ja Kanada üheinimesetoas on tavaliselt üks voodi ja kaheinimesetoas on kas üks suur voodi või kaks eraldi voodit, aga täpset voodite arvu ette broneerida ei saa. Kolme- ja neljainimesetubades on tavaliselt kaks laia voodit, mitte kolm-neli üheinimesevoodit.

Majutuse muutmine ja tühistamine

Kõik hotellimajutusega seotud muudatused ja tühistamised, enne reisi ning reisi ajal, tuleb teha läbi Estraveli ning on seotud ajaliste piirangutega. Otse hotellis tehtavad muudatused ja tühistamised võivad kaasa tuua hilisemad probleemid ning ei ole aluseks hüvitise nõuetele.

Tarbija taganemisõigus

Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole sidevahendi abil majutus-, toitlustus- ja vaba aja veetmise teenuse osutamiseks sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud tähtpäevaks või teatud tähtaja jooksul või siis tähendab lepingu sõlmimine teatud vahendite broneerimist, millele on taganemisel keeruline uut kasutajat leida.

Tarbijal tuleb arvestada, et eelnimetatud teenuste ostmisel nii sidevahendi abil kui reisibüroost, puudub tarbijal õigus kinnitatud tellimust 14 päeva jooksul olenemata põhjustest tasuta tühistada.

Estravel soovitab

Võrratult maitsev kahekäiguline õhtusöök Rannahotelli restoranis koos majutusega pargi- või merevaatega toas.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 27.04.2019.

Rannahotell
Majutus ja õhtusöök
Küsi pakkumist
Novatoursi sünnipäevahinnad

Eriti soodsad pakkumised Mandri-Tuneesiasse ja Djerba saarele, Montenegrosse ning Horvaatiasse.

Mai, juuni ja juuli väljumiste soodushinnad

Mai-juuli reisid
Tuneesia ja Aadria meri
al 269
või al 24 €/kuu
Algusega Stockholmist

Lenda teisele poole maakera maailma ühe tipplennufirma luksuslikus äriklassis! 

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Cathay Pacific
Äriklassis Okeaaniasse
al 2499
või al 227 €/kuu
Pärnu Restoranide Nädal

Villa Ammende kokad eesotsas Herkki Ruubeliga ootavad külla ka kaugemalt tulijaid!

Eripakkumine kehtib majutuseks 06.–14.04.2019 (v.a 12.04).

Villa Ammende eripakkumine
al 129
Soodustus kuni 600 €

Puhkuse jaoks soovitame Kariibi mere kruiise.

Eripakkumised kuni 04.04.2019.

Celebrity Cruises
Kariibi mere kruiisid
al 990
või al 90 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!