🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Singapur

Singapur

Singapur on värviküllane ja päikseline suurlinn, kus ida kohtub läänega. See on üks maailma arenenumaid riike, kus põimuvad modernsus ja ajaloopärand, tipptehnoloogia ja maailmatasemel teenindus.

Singapuri näol on tegemist Aasia linnriigiga, mis on sildadega ühendatud Malaisiaga.

Singapur sai alguse 1819. a Briti kaubanduskolooniana. Linnriigi õitsenguperiood algas peale Singapuri iseseisvumist 1965. a. Tänapäeval on tegemist väga euroopaliku ning puhta suurlinnaga, kus pilvelõhkujad vahelduvad vanade etniliste kvartalitega. Singapuri elanikkond moodustab kireva erinevate rahvaste paabeli – Singapuris elab palju immigrante Malaisiast, Hiinast, Indiast, Sri Lankalt ja Suurbritanniast. Seetõttu tähistatakse Singapuris hinduistlikke, moslemi, hiina ja kristlikke pühi.Kindlasti väärib äramärkimist Singapuri restoranikultuur. Restoranides pakutavate roogade valik rahuldab ka kõige nõudlikumaid gurmaane.

Marina Bay Sands – Aasia maailmaime

23.01.2013
Anu Lill / Estraveller

Singapuri luksushotell Marina Bay Sands võiks Anu Lille arvates vabalt olla üks tänapäevaseid disaini ja arhitektuuri maailmaimesid.

Loe edasi...

3 päeva Singapuris

31.08.2012
Katrin Samlik

Singapur ehk Lõvilinn on linnriik Kagu-Aasias Malaka poolsaare tipu lähedal asuval Singapuri saarel ja rohkem kui 60 väiksemal saarel, kus elab pisut üle 5 miljoni elaniku.

Loe edasi...

Soovituslik linnaekskursioon algab sõitmisega läbi “koloniaalse südame” vaadetega Parlamendimajale, Padang’ile, kriketiklubile, Ülemkohtu hoonele ja Linnavalitsuse hoonele. Edasi läbi Hiinalinna ühte Singapuri vanimasse -Thian Hock Keng- templisse. Edasi võiks teha peatuse Mount Faber’il, et imetleda linnavaadet, sadamat ja Sentosa saart. Sealsamas külastada ka käsitöökeskust. Edasi külastada Botaanikaaias asuvat Rahvuslikku Orhideedeaeda. Viimase peatuse võiks teha jasmiini-ja vürtsihõngulises Little India’s.