KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Mitmepalgeline Türgi

Türgi kuurordid on turismikeskusteks, mis pakuvad tõelist avastamisrõõmu. Türkiissinise ja kristallpuhta veega rannad tagavad unustamatu rannapuhkuse. Kuum päike, rikkalik Türgi köök ning erinevad meelelahutusvõimalused on põhjuseks, miks turistid ikka ja jälle Türki tagasi pöörduvad.

Oluline teada:

 • Kindlasti soovitame juurde osta reisikindlustuse. Estraveli koostööpartner Salva kindlustus pakub COVID-19 kaitset ilma täiendava lisatasuta tavapoliisi hinnale! Vaata lähemalt >>
 • Reisijad alates kuuendast eluaastast peavad reisile kaasa võtma inglise keelse negatiivse tulemusega PCR testi sertifikaadi. Test peab olema tehtud mitte varem kui 72 tundi enne lennu väljumist Tallinnast.Reisijad, kes on vaktsineeritud COVID-19 haiguse vastu peavad samuti omama negatiivset PCR koroonatesti. Immuniseerimispassi ja antikehade testi Türgi veel ei aktsepteeri.
  Reisile ei lubata reisijaid, kes on viimase kuue kuu jooksul COVID-19 viiruse läbi põdenud ja kelle PCR koroonatesti tulemus on endiselt positiivne.
 • Kõik reisijad vanuses üle 2 aastat peavad Türki sisenemiseks täitma 72 tundi enne lennu väljumist Tallinnast elektroonilise dokumendi, mis on leitav SIIT. Kui vorm on korrektselt täidetud ja saadetud, saate kinnituseks HES-koodi, mis tuleb esitada paberkandjal või mobiilis enne lennuki pardale minekut.
 • Loe lähemalt kohapeal kehtivatest nõuetest >>.
 • 22.04.2021 seisuga kehtib Türgist tagasi Eestisse tulles reisijatele 10-päevane eneseisolatsiooni kohustus, mida on võimalik lühendada kahe järjestikuse negatiivse koroonaviiruse testiga. Tallinna Lennujaamas on vastav testimine Eesti kodanikele tasuta. Lisainfo >>

NB! Kui soovid vaadata teisi saadaval olevaid kuupäevi ja hotelle, siis kasuta meie mugavat pakettreiside otsingumootorit: estravel.ee/reisipaketid/

Nädalaste pakettide näidishinnad algusega Tallinnast

​​Hinnad kehtivad ühele inimesele majutusega kaheses toas. ​ ​

Oleme allpool välja toonud väikese näidisvaliku hotelle. Tegelik valik on palju suurem! Küsi lisainfot Estraveli reisikonsultandilt.

Pane tähele! Türgi ametlik hooaeg kestab vahemikus 15.05.–15.10. Väljaspool põhihooaega võib hotellide teenuste valik – toitlustus, veepargid ja basseinid, meelelahutus – olla piiratud.

NB! Reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises. Mida kiiremini esitad meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega. ​​

Antalya

Lisainfo:
Viisa

Väljumised Antalya lennujaama kuni 4 korda nädalas ajavahemikus 03.04.23.10.2021.

Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda.

Hotell Piirkond Toitlustus Periood Hind  
HMA Apart Hotel ***
Lisainfo
Väga tagasihoidlikuks puhkuseks
Alanya Toitudeta 7 ööd al 275 € nt 20.04 +275 p
Sea Planet Resort & Spa**** Side Kõik hinnas 7 ööd al 473 € nt 29.04 +473 p
Akka Alinda***** Kemer Kõik hinnas 7 ööd al 519 € nt 20.04 +519 p
Turan Prince Hotel***** Side Kõik hinnas 7 ööd al 565 € nt 22.04 +565 p
Trendy Lara***** Lara Kõik hinnas 7 ööd al 675 € nt 20.04 +675 p
Limak Arcadia Golf & Sport Resort Hotel***** Belek Kõik hinnas 7 ööd al 688 € nt 29.04 +688 p
Rixos Sungate***** Kemer Kõik hinnas 7 ööd al 701 € nt 22.04 +701 p
Rixos Premium Tekirova***** Kemer Kõik hinnas 7 ööd al 933 € nt 22.04 +933 p

Alanya

Lisainfo:
Viisa

Väljumised Alanya lennujaama 1 kord nädalas perioodidel 07.–28.05. ja 03.09.–15.10.2021.

Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda.

Hotell Piirkond Toitlustus Periood Hind  
Kleopatra Tac***
Lisainfo
Väga tagasihoidlikuks puhkuseks
Alanya Toitudeta 7 ööd al 355 € nt 07.05 +355 p
Blue Wave Suite **** Alanya Kõik hinnas 7 ööd al 429 € nt 07.05 +429 p
Cooks Club Alanya **** Alanya Hommikusöök 7 ööd al 609 € nt 07.05 +609 p
Delphin Deluxe***** Okurcalar Kõik hinnas 7 ööd al 729 € nt 07.05 +729 p
Lonicera World **** Turkler Kõik hinnas 7 ööd al 729 € nt 21.10 +729 p
Rubi Platinum SPA Resort & Suites ***** Avsallar Kõik hinnas 7 ööd al 809 € nt 07.05 +809 p

Hinnas on:

 • ​edasi-tagasi lennupilet Tallinnast sihtkohta
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • majutus valitud hotelli kaheses toas
 • toitlustus vastavalt valitud paketile
 • eesti- ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

 • ​reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • kohapealsed ekskursioonid
 • toitlustus lennuki pardal
 • majutus üheses toas
 • Pakkumises toodud hinnad on 12.04.2021 seisuga.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas.
 • Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Tegemist on reisikorraldajate NovatoursTEZ Tour ja Tiketa  Tour pakkumisega. Estravel on reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • NB! Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Estraveli reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Türgi ametlik hooaeg kestab vahemikus 15.05.–15.10. Väljaspool põhihooaega võib hotellide teenuste valik – toitlustus, veepargid ja basseinid, meelelahutus – olla piiratud. Tea ka, et hotelli administratsioon omab õigust ühepoolselt muuta hotelli kontseptsiooni.

Lisainfo ja tellimine

Paketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee. Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.

Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.